Puchar Irlandii - wyniki na żywo, rezultaty, tabele

Piłka nożna Irlandia FAI Cup2019

results
SA÷1¬~ZA÷IRLANDIA: FAI Cup¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Irlandia¬ZC÷CIbUp8br¬ZD÷p¬ZE÷02iWX1ps¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/irlandia/fai-cup/¬ZX÷00Irlandia 008landia0030000000186000FAI Cup 007AI Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Irlandia¬~AA÷Q14Q41Xs¬AD÷1555768800¬ADE÷1555768800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷University College Cork¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555775834¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷University College Cork¬JA÷bNrifc1h¬WU÷university-college-cork¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAL¬AF÷Malahide Utd¬JB÷xEsegHGb¬WV÷malahide-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷K2I3GwFd¬AD÷1555765200¬ADE÷1555765200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glebe North¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555772482¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLE¬AE÷Glebe North¬JA÷C6K9sKHn¬WU÷glebe-north¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MID¬AF÷Midleton¬JB÷jcJDtvXh¬WV÷midleton¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷W0nhN9m9¬AD÷1555765200¬ADE÷1555765200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Newtown Rangers¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555774476¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newtown Rangers¬JA÷nqFYyGoO¬WU÷newtown-rangers¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷AVO¬AF÷Avondale Utd¬JB÷QZDxyz1U¬WV÷avondale-united¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷bF2Y2u2f¬AD÷1555699500¬ADE÷1555699500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Mochta's¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555706684¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STM¬AE÷St Mochta's¬JA÷jwc0jF0H¬WU÷st-mochta-s¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Collinstown¬JB÷4t14kZFN¬WV÷collinstown¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷4h3U3Lnl¬AD÷1555696800¬ADE÷1555696800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maynooth Univ.¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555700541¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAY¬AE÷Maynooth Univ.¬JA÷IPbhhyW4¬WU÷maynooth-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷ROC¬AF÷Rockmount¬JB÷dGcdieoB¬WV÷rockmount¬AH÷1¬~
1
1555856901
5
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IRLANDIA: FAI Cup¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Irlandia¬ZC÷CIbUp8br¬ZD÷p¬ZE÷02iWX1ps¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/irlandia/fai-cup/¬ZX÷00Irlandia 008landia0030000000186000FAI Cup 007AI Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Irlandia¬~AA÷AiodMT2F¬AD÷1555855200¬ADE÷1555855200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Glengad United¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLE¬AE÷Glengad United¬JA÷jcuqdJWu¬WU÷glengad-united¬WN÷HOM¬AF÷Home Farm¬JB÷40qmewnn¬WV÷home-farm¬AN÷n¬~AA÷OzqpPVId¬AD÷1555855200¬ADE÷1555855200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Lucan Utd¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AIS¬AF÷Aisling Annacotty¬JB÷dfMLvI15¬WV÷aisling-annacotty¬WM÷LUC¬AE÷Lucan Utd¬JA÷pKIHubna¬WU÷lucan-utd¬~AA÷xvmlOkY2¬AD÷1555855200¬ADE÷1555855200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷St. Michael's¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷St. Michael's¬JA÷vJBQwxHB¬WU÷st-michael-s¬WN÷REG¬AF÷Regional¬JB÷I9AUxdWH¬WV÷regional¬~~
1
1555856901
3
Settings
POMOC: Jesteś na stronie Puchar Irlandii wyniki w sekcji Piłka nożna/Irlandia. Puchar Irlandii wyniki - livescore, wyniki częściowe i końcowe. Puchar Irlandii na żywo, tabele i statystyki meczowe. Oprócz strony Puchar Irlandii wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl. ponad 1000 rozgrywek piłkarskich z ponad 90 krajów na świecie. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz (ligę , turniej, puchar krajowy lub inne rozgrywki). Puchar Irlandii wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!