Puchar 2020 - wyniki na żywo, rezultaty, tabele

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
bookmaker
100% Bonus Startowy aż do 200 PLN
Otwórz konto już dzisiaj i ubiegaj się o swój 100% Bonus Startowy. Regulamin ma zastosowanie. GamblingTherapy.org. 18+
bookmaker
29 PLN free + 230 PLN bez ryzyka + 1200 PLN kod flashscore
STS posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z prawem i karany. 18+
bookmaker
Odbierz bonus 1145 PLN
Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Piłka nożna Korea Południowa

Puchar
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷KOREA POŁUDNIOWA: Puchar¬ZEE÷v9CGIu4N¬ZB÷106¬ZY÷Korea Południowa¬ZC÷27gN1k0O¬ZD÷c¬ZE÷UDB8YIuL¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷106_v9CGIu4N¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/korea-poludniowa/puchar/¬ZX÷00Korea Połudn016dniowa0060000000001000Puchar 006Puchar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Korea Południowa¬~AA÷dtNrXSVH¬AD÷1589018400¬ADE÷1589018400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daedeok¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daedeok¬JA÷hlRyx9NR¬WU÷daedeok¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SIH¬AF÷Siheung Citizen¬JB÷U9I3XSVr¬WV÷siheung-citizen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Bez publiczności.¬~AA÷zRYZYl15¬AD÷1589011200¬ADE÷1589011200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Seoul United FC¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seoul United FC¬JA÷CAPLuiO2¬WU÷seoul-united-fc¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SEN¬AF÷Chungju Citizen¬JB÷j1OPvBw9¬WV÷chungju-citizen¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AM÷Bez publiczności.¬~AA÷hnuHITGO¬AD÷1589007600¬ADE÷1589007600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ulsan Citizen¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAE¬AF÷Jaemigseu¬JB÷Akue5Anj¬WV÷jaemigseu¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ULS¬AE÷Ulsan Citizen¬JA÷ltva4U1d¬WU÷ulsan-citizen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬AM÷Bez publiczności.¬~AA÷S0VRzBWh¬AD÷1589004000¬ADE÷1589004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chuncheon¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHU¬AE÷Chuncheon¬JA÷EJZRJ91q¬WU÷chuncheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷BYE¬AF÷Byeoksan¬JB÷hAYVITGk¬WV÷byeoksan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Bez publiczności.¬~AA÷6kTbsDgP¬AD÷1589004000¬ADE÷1589004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gimhae¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimhae¬JA÷2cstTDvc¬WU÷gimhae¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BUS¬AF÷Busan Kyotong¬JB÷tltpSXg3¬WV÷busan-kyotong¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Bez publiczności.¬~AA÷8bFQxX1t¬AD÷1589004000¬ADE÷1589004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Icheon Citizen¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Cheongju Jikji¬JB÷lEqhQBOF¬WV÷cheongju-jikji¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ICH¬AE÷Icheon Citizen¬JA÷zBulRi99¬WU÷icheon-citizen¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Bez publiczności.¬~AA÷46QjV60U¬AD÷1589004000¬ADE÷1589004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Paju Citizen¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAJ¬AE÷Paju Citizen¬JA÷AmGFUQF1¬WU÷paju-citizen¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YAN¬AF÷Yangju Citizen¬JB÷lvFJTpV7¬WV÷yangju-citizen¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Bez publiczności.¬~AA÷QFRnWnoO¬AD÷1589004000¬ADE÷1589004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SMCE¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SMC¬AE÷SMCE¬JA÷OWH7Wnok¬WU÷smce¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷COM¬AF÷Haneul¬JB÷2NGBV60e¬WV÷haneul¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Bez publiczności.¬~AA÷dKo8KknC¬AD÷1589004000¬ADE÷1589004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yangpyeong¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Yangpyeong¬JA÷WxFFPvY4¬WU÷yangpyeong¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MOK¬AF÷Mokpo City¬JB÷ATDJObmB¬WV÷mokpo-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AM÷Bez publiczności.¬~AA÷MNUVZUoa¬AD÷1589004000¬ADE÷1589004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yeoju Citizen¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAE¬AF÷Daejeon Korail¬JB÷b7yvH7o2¬WV÷daejeon-korail¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬WM÷YEO¬AE÷Yeoju Citizen¬JA÷nXXZHmWe¬WU÷yeoju-sejong¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Bez publiczności.¬~AA÷IkOvY8GB¬AD÷1589000400¬ADE÷1589000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Garam¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Garam¬JA÷KzTTwVhF¬WU÷garam¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SON¬AF÷Songwol¬JB÷bRRXxk8L¬WV÷songwol¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AM÷Bez publiczności.¬~AA÷ITn4LVW5¬AD÷1589000400¬ADE÷1589000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Goyang Citizen¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOY¬AE÷Goyang Citizen¬JA÷OCB7R03h¬WU÷goyang-citizen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷JUN¬AF÷Jungnang Chorus¬JB÷23ABQKIb¬WV÷jungnang-chorus-mustang-fc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Bez publiczności.¬~AA÷lAWNyiHn¬AD÷1589000400¬ADE÷1589000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hyochang¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HYO¬AE÷Hyochang¬JA÷ryqdPVwM¬WU÷hyochang¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷BOS¬AF÷Dong Ulsan¬JB÷MRs0OkgS¬WV÷dong-ulsan¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷Bez publiczności.¬~AA÷vqyDJ91I¬AD÷1589000400¬ADE÷1589000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jeonju Citizen¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLU¬AF÷Bluebird¬JB÷4jDNNI2H¬WV÷bluebird-parang¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷JEO¬AE÷Jeonju Citizen¬JA÷GSui6jXq¬WU÷jeonju-citizen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AM÷Bez publiczności.¬~AA÷A3qdNi2g¬AD÷1589000400¬ADE÷1589000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Pocheon¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POC¬AE÷Pocheon¬JA÷23Yk9JmO¬WU÷pocheon¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Changwon¬JB÷tfXg8w3U¬WV÷changwon¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Bez publiczności.¬~AA÷lfr0MBHa¬AD÷1589000400¬ADE÷1589000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pyeongtaek Citizen¬ER÷1/64-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PYE¬AE÷Pyeongtaek Citizen¬JA÷IF8aTMYu¬WU÷pyeongtaek-citizen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷MAR¬AF÷Deokgye¬JB÷UkC3Stln¬WV÷deokgye¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Bez publiczności.¬~
16
fixtures
SA÷1¬~ZA÷KOREA POŁUDNIOWA: Puchar¬ZEE÷v9CGIu4N¬ZB÷106¬ZY÷Korea Południowa¬ZC÷27gN1k0O¬ZD÷c¬ZE÷UDB8YIuL¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷106_v9CGIu4N¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/korea-poludniowa/puchar/¬ZX÷00Korea Połudn016dniowa0060000000001000Puchar 006Puchar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Korea Południowa¬~UD÷141925¬ZC÷27gN1k0O¬UN÷1/16-finału¬UL÷5¬UF÷¬US÷1593597600¬~UD÷141924¬ZC÷27gN1k0O¬UN÷1/8-finału¬UL÷4¬UF÷¬US÷1594807200¬~AA÷dnxJh5mD¬AD÷1591416000¬ADE÷1591416000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gyeongju Citizen¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PYE¬AF÷Pyeongtaek Citizen¬JB÷4ObSdQgF¬WV÷pyeongtaek-citizen¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongju Citizen¬JA÷dbaOc6v9¬WU÷gyeongju-citizen¬AN÷n¬~AA÷AkQ0HlQD¬AD÷1591423200¬ADE÷1591423200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anyang¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOY¬AF÷Goyang Citizen¬JB÷rFcWep9L¬WV÷goyang-citizen¬WM÷ANY¬AE÷Anyang¬JA÷xxcze4OR¬WU÷anyang¬AN÷n¬~AA÷Ak2h7426¬AD÷1591423200¬ADE÷1591423200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jeju¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SON¬AF÷Songwol¬JB÷Wzzj1uo1¬WV÷songwol¬WM÷JEJ¬AE÷Jeju¬JA÷QcZg0a07¬WU÷jeju¬AN÷n¬~AA÷S0Vu9ujp¬AD÷1591423200¬ADE÷1591423200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jeonnam¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEN¬AF÷Chungju Citizen¬JB÷ARv1nyng¬WV÷chungju-citizen¬WM÷JEO¬AE÷Jeonnam¬JA÷v1q5oe1a¬WU÷jeonnam¬AN÷n¬~AA÷r3005rXI¬AD÷1591423200¬ADE÷1591423200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Paju Citizen¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAJ¬AE÷Paju Citizen¬JA÷fVb86zNt¬WU÷paju-citizen¬WN÷GIM¬AF÷Gimpo C.¬JB÷lhbC5fxm¬WV÷gimpo-citizen¬AN÷n¬~AA÷dnbl8pm0¬AD÷1591426800¬ADE÷1591426800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hwaseong¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HWA¬AE÷Hwaseong¬JA÷OAWs31Gl¬WU÷hwaseong¬WN÷DAE¬AF÷Daejeon Korail¬JB÷IXVo2LVf¬WV÷daejeon-korail¬AN÷n¬~AA÷zX9uA6Im¬AD÷1591426800¬ADE÷1591426800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suwon City¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HYO¬AF÷Hyochang¬JB÷KEs4AqOE¬WV÷hyochang¬WM÷SUW¬AE÷Suwon City¬JA÷Eys893wL¬WU÷suwon-city¬AN÷n¬~AA÷4C1d6OHC¬AD÷1591430400¬ADE÷1591430400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gyeongju KHNP¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongju KHNP¬JA÷4lYcaJFD¬WU÷gyeongju-khnp¬WN÷SMC¬AF÷SMCE¬JB÷I5yuO2hE¬WV÷smce¬AN÷n¬~AA÷bsTXHUZ7¬AD÷1591437600¬ADE÷1591437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ansan Greeners¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SIH¬AF÷Siheung Citizen¬JB÷OpeHLMCf¬WV÷siheung-citizen¬WM÷ANS¬AE÷Ansan Greeners¬JA÷fBjDM2cl¬WU÷ansan-greeners¬AN÷n¬~AA÷W2cdqtg2¬AD÷1591437600¬ADE÷1591437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Asan¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASA¬AE÷Asan¬JA÷jNJJPLSP¬WU÷chungnam-asan¬WN÷JEO¬AF÷Jeonju Citizen¬JB÷826oLuys¬WV÷jeonju-citizen¬AN÷n¬~AA÷EN8q9QXg¬AD÷1591437600¬ADE÷1591437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Daejeon¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHU¬AF÷Chuncheon¬JB÷hSuC8NhR¬WV÷chuncheon¬WM÷DAE¬AE÷Daejeon¬JA÷pKXw4s1r¬WU÷daejeon¬AN÷n¬~AA÷6c5yBn3s¬AD÷1591437600¬ADE÷1591437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gangneung¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAN¬AE÷Gangneung¬JA÷fyjIntW7¬WU÷gangneung¬WN÷CHE¬AF÷Cheongju Jikji¬JB÷8vv0BP88¬WV÷cheongju-jikji¬AN÷n¬~AA÷8dKvToPP¬AD÷1591437600¬ADE÷1591437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimhae¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimhae¬JA÷z90O2hM5¬WU÷gimhae¬WN÷CHE¬AF÷Cheonan City¬JB÷4r5S1CyC¬WV÷cheonan-city¬AN÷n¬~AA÷4lJ9FSfQ¬AD÷1591437600¬ADE÷1591437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gyeongnam¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GYE¬AE÷Gyeongnam¬JA÷nBnAl21e¬WU÷gyeongnam¬WN÷MOK¬AF÷Mokpo City¬JB÷GpiEmMG1¬WV÷mokpo-city¬AN÷n¬~AA÷MPgfv9Te¬AD÷1591437600¬ADE÷1591437600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ulsan Citizen¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ULS¬AE÷Ulsan Citizen¬JA÷M3wrgcBU¬WU÷ulsan-citizen¬WN÷BUC¬AF÷Bucheon¬JB÷bPEmEtst¬WV÷bucheon¬AN÷n¬~AA÷0KrAfRI0¬AD÷1591441200¬ADE÷1591441200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seoul E.¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seoul E.¬JA÷dv9UyPHk¬WU÷seoul-e-land¬WN÷CHA¬AF÷Changwon¬JB÷j18YzqXe¬WV÷changwon¬AN÷n¬~
16
reklama
reklama
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są blokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Tryb ciemny
reklama
POMOC: Jesteś na stronie Puchar 2020 wyniki w sekcji Piłka nożna/Korea Południowa. Puchar 2020 wyniki - livescore, wyniki częściowe i końcowe. Puchar 2020 na żywo, tabele i statystyki meczowe. Oprócz strony Puchar 2020 wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl. ponad 1000 rozgrywek piłkarskich z ponad 90 krajów na świecie. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz (ligę , turniej, puchar krajowy lub inne rozgrywki). Puchar 2020 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!