Copa Paraguay 2019 - wyniki na żywo, rezultaty, tabele

Piłka nożna Paragwaj

Copa Paraguay
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷PARAGWAJ: Copa Paraguay¬ZEE÷tvOJRWN2¬ZB÷151¬ZY÷Paragwaj¬ZC÷YLpVZgK4¬ZD÷p¬ZE÷vF51GozA¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷151_tvOJRWN2¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/paragwaj/copa-paraguay/¬ZX÷00Paragwaj 008ragwaj0020000000183000Copa Paragua013raguay000¬ZCC÷0¬ZAF÷Paragwaj¬~AA÷0651Gp5b¬AD÷1566500400¬ADE÷1566500400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sportivo Iteno¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566507715¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Iteno¬JA÷GOl0ke0L¬WU÷sportivo-iteno¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ATY¬AF÷Atyra¬JB÷Aol4lFFR¬WV÷atyra¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷MF6cHQkh¬AD÷1566492300¬ADE÷1566492300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tacuary¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566498887¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAC¬AE÷Tacuary¬JA÷KdeiiHV8¬WU÷tacuary¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CFM¬AF÷Fernando de la Mora¬JB÷2LpdjyoF¬WV÷fernando-de-la-mora¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷2DjdJnLu¬AD÷1566418500¬ADE÷1566418500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷RI 3 Corrales¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566426486¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RI¬AE÷RI 3 Corrales¬JA÷hpKdVZ8k¬WU÷ri-3-corrales¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NAC¬AF÷Nacional Asuncion¬JB÷z991UgOe¬WV÷nacional-asuncion¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷QiFjb3kU¬AD÷1566340200¬ADE÷1566340200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sp. Luqueno¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566346954¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUQ¬AE÷Sp. Luqueno¬JA÷nohPmrPG¬WU÷sp-luqueno¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RUB¬AF÷Rubio Nu¬JB÷vsGhWFgq¬WV÷rubio-nu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷ClBnaqzO¬AD÷1566332100¬ADE÷1566332100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Santani¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566338820¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷San¬AE÷Deportivo Santani¬JA÷jJbGk4f4¬WU÷deportivo-santani¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷AME¬AF÷Ameliano¬JB÷8fgLlO9A¬WV÷sportivo-ameliano¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷UPLs0PKH¬AD÷1565908200¬ADE÷1565908200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sol De America¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565914846¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AME¬AE÷Sol De America¬JA÷I508iQPi¬WU÷sol-de-america¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷GEN¬AF÷General Caballero¬JB÷CSaCjpub¬WV÷general-caballero¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷jZMw155B¬AD÷1565900100¬ADE÷1565900100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Tembetary¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565906727¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRU¬AE÷Atl. Tembetary¬JA÷IF3MTMXp¬WU÷atletico-tembetary¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LIB¬AF÷Libertad¬JB÷KKs5h6Ao¬WV÷libertad¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷MaIZ1oj5¬AD÷1565809200¬ADE÷1565809200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷General Caballero JLM¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565816014¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUA¬AF÷Guarani¬JB÷G6HfY2PT¬WV÷guarani¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷GEN¬AE÷General Caballero JLM¬JA÷nXCjZrAN¬WU÷general-caballero-jlm¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷r9JV2Rza¬AD÷1565801100¬ADE÷1565801100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Atletico Juventud¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565808442¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRU¬AE÷Atletico Juventud¬JA÷QHOsy5uB¬WU÷atletico-juventud¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PAS¬AF÷Pastoreo¬JB÷8tEnzPfH¬WV÷pastoreo¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷0pUQ37Lh¬AD÷1565735400¬ADE÷1565735400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷12 de Octubre¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565743193¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OCT¬AE÷12 de Octubre¬JA÷IiLZxRAb¬WU÷12-de-octubre¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷OVE¬AF÷Ovetense FC¬JB÷CEKwxoQ4¬WV÷ovetense-fc¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lAQM4m6n¬AD÷1565727300¬ADE÷1565727300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cristobal Colon¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565735013¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬JB÷v1MVw7eh¬WV÷san-lorenzo¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷CRI¬AE÷Cristobal Colon¬JA÷bk5Yvmtn¬WU÷cristobal-colon¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷fmRI5Tjt¬AD÷1565719200¬ADE÷1565719200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guairena FC¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565725966¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guairena FC¬JA÷rwVOKqeU¬WU÷guairena-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DIA¬AF÷Diaz¬JB÷Kb6UuTQu¬WV÷diaz¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷hvuiA9rP¬AD÷1565290800¬ADE÷1565290800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpia Asuncion¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565297534¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Asuncion¬JA÷nByGM5QH¬WU÷olimpia-asuncion¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷COL¬AF÷Colegiales¬JB÷UZQKLPuO¬WV÷colegiales¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Eg9A1HvP¬AD÷1565217000¬ADE÷1565217000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cerro Porteno¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565224679¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CER¬AE÷Cerro Porteno¬JA÷voY7ORe5¬WU÷cerro-porteno¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MAY¬AF÷2 de Mayo¬JB÷8KxCNoBB¬WV÷2-de-mayo¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
14
fixtures
SA÷1¬~ZA÷PARAGWAJ: Copa Paraguay¬ZEE÷tvOJRWN2¬ZB÷151¬ZY÷Paragwaj¬ZC÷YLpVZgK4¬ZD÷p¬ZE÷vF51GozA¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷151_tvOJRWN2¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/paragwaj/copa-paraguay/¬ZX÷00Paragwaj 008ragwaj0020000000183000Copa Paragua013raguay000¬ZCC÷0¬ZAF÷Paragwaj¬~AA÷t4k0I6zn¬AD÷1567022400¬ADE÷1567022400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷3 De Febrero¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEB¬AE÷3 De Febrero¬JA÷Ea85TDw2¬WU÷3-de-febrero¬WN÷CLU¬AF÷River Plate¬JB÷t6dmhcG2¬WV÷club-river-plate¬AN÷n¬~AA÷fT45F4K4¬AD÷1567031400¬ADE÷1567031400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dep. Capiata¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Dep. Capiata¬JA÷CfzWqZNr¬WU÷deportivo-capiata¬WN÷SAN¬AF÷San Juan¬JB÷UVUzqgwk¬WV÷sportivo-san-juan¬AN÷n¬~
2
Ustawienia
POMOC: Jesteś na stronie Copa Paraguay 2019 wyniki w sekcji Piłka nożna/Paragwaj. Copa Paraguay 2019 wyniki - livescore, wyniki częściowe i końcowe. Copa Paraguay 2019 na żywo, tabele i statystyki meczowe. Oprócz strony Copa Paraguay 2019 wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl. ponad 1000 rozgrywek piłkarskich z ponad 90 krajów na świecie. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz (ligę , turniej, puchar krajowy lub inne rozgrywki). Copa Paraguay 2019 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!