Romanian Cup Women 2019/2020 - wyniki na żywo, rezultaty, tabele

Piłka nożna Rumunia

Romanian Cup Women
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷RUMUNIA: Romanian Cup Women¬ZEE÷0llBSJsO¬ZB÷157¬ZY÷Rumunia¬ZC÷n39SWt5q¬ZD÷c¬ZE÷UJj5jpEH¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_0llBSJsO¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/rumunia/romanian-cup-women/¬ZX÷00Rumunia 007umunia0080000000001000Romanian Cup018 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rumunia¬~AA÷xAePxee7¬AD÷1573398000¬ADE÷1573398000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carmen Bucuresti K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSS¬AF÷CSS Targoviste K¬JB÷zsAIfHXL¬WV÷css-targoviste¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷CAR¬AE÷Carmen Bucuresti K¬JA÷675EecIF¬WU÷carmen-bucuresti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬~AA÷8U38twdr¬AD÷1573390800¬ADE÷1573390800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Targu Mures K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YAN¬AF÷Alba Iulia K¬JB÷I9Bssb3M¬WV÷alba-iulia¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HAS¬AE÷CSM Targu Mures K¬JA÷CWAotIIS¬WU÷csm-targu-mures¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬BA÷3¬BC÷5¬~AA÷zJ0tw4kj¬AD÷1573380000¬ADE÷1573380000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Activ Slobozia K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRU¬AE÷Activ Slobozia K¬JA÷KCUgWtk4¬WU÷activ-slobozia¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷FAI¬AF÷Fairplay Bucuresti K¬JB÷EZTcV04A¬WV÷fairplay-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷13¬BB÷8¬BD÷5¬~AA÷nL2CucBl¬AD÷1573376400¬ADE÷1573376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Csikszereda K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSI¬AE÷Csikszereda K¬JA÷EucDyxRq¬WU÷csikszereda¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VUL¬AF÷Vulpitele Galbene Roman K¬JB÷rF1Hzdtj¬WV÷vulpitele-galbene-roman¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷E9apxO4d¬AD÷1573376400¬ADE÷1573376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Pascani K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSM¬AE÷CSM Pascani K¬JA÷hQS1UKJG¬WU÷csm-pascani¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CSN¬AF÷Navobi Iasi K¬JB÷MaX5TvZM¬WV÷cs-navobi-iasi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷hfByvpzp¬AD÷1573376400¬ADE÷1573376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dream Team K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAI¬AE÷Dream Team K¬JA÷EFRoY2Ki¬WU÷dream-team¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷UNI¬AF÷Universitatea Alexandria K¬JB÷8xRkXMZc¬WV÷universitatea-alexandria¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬~AA÷GYuub5RF¬AD÷1573376400¬ADE÷1573376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpia Gherla K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Gherla K¬JA÷Aq8ZrKY9¬WU÷olimpia-gherla¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAI¬AF÷Baia Mare K¬JB÷467wrvlG¬WV÷independenta-baia-mare¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷15¬BB÷9¬BD÷6¬~AA÷K6nWaRd3¬AD÷1573376400¬ADE÷1573376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpic Star Cluj K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpic Star Cluj K¬JA÷WYMuNxCj¬WU÷olimpic-star-cluj¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAS¬AF÷Piros Security K¬JB÷pxBNoMli¬WV÷piros-security¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬~AA÷jkwC0bmE¬AD÷1573376400¬ADE÷1573376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Onix K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷Onix K¬JA÷pGahlFAk¬WU÷atletic-onix¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷UNG¬AF÷Universitatea Galati K¬JB÷vwadmZPe¬WV÷universitatea-galati¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷9¬BB÷7¬BD÷2¬~AA÷UuxGaI2K¬AD÷1573376400¬ADE÷1573376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zimbrul Tulcea K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIM¬AE÷Zimbrul Tulcea K¬JA÷ITc0ngu2¬WU÷zimbrul-tulcea¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SNC¬AF÷SN Constanta K¬JB÷pznrBxI2¬WV÷sn-constanta¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷11¬BB÷4¬BD÷7¬~AA÷4dcHvHQf¬AD÷1573300800¬ADE÷1573300800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banat K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POL¬AF÷Politehnica Timisoara K¬JB÷M50LZFed¬WV÷politehnica-timisoara¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BAN¬AE÷Banat K¬JA÷z9l3baYd¬WU÷banat¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷13¬BA÷8¬BC÷5¬~AA÷GYJ9rQRS¬AD÷1573218000¬ADE÷1573218000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletic Drobeta K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRU¬AE÷Atletic Drobeta K¬JA÷n9ZaAaSp¬WU÷atletic-drobeta¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LUC¬AF÷Luceafarul Filiasi K¬JB÷zPSsZr5o¬WV÷luceafarul-filiasi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷2VyyaoC9¬AD÷1573214400¬ADE÷1573214400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bihor K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIH¬AE÷Bihor K¬JA÷OS9Rpt4c¬WU÷united-bihor¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FOR¬AF÷Fortuna Becicherecu Mic K¬JB÷Wh9Vq0J3¬WV÷fortuna-becicherecu-mic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬~
22
fixtures
SA÷1¬~ZA÷RUMUNIA: Romanian Cup Women¬ZEE÷0llBSJsO¬ZB÷157¬ZY÷Rumunia¬ZC÷n39SWt5q¬ZD÷c¬ZE÷UJj5jpEH¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_0llBSJsO¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/rumunia/romanian-cup-women/¬ZX÷00Rumunia 007umunia0080000000001000Romanian Cup018 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rumunia¬~AA÷tGmS07sc¬AD÷1574244000¬ADE÷1574244000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nicu Gane Falticeni K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEN¬AF÷Heniu Prundu Bargaului K¬JB÷IVIyOIdp¬WV÷heniu-prundu-bargaului¬WM÷CHI¬AE÷Nicu Gane Falticeni K¬JA÷0jW9SblT¬WU÷nicu-gane-falticeni¬AN÷n¬~AA÷rmdLwyt1¬AD÷1574251200¬ADE÷1574251200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coltea Brasov K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Coltea Brasov K¬JA÷Yg76cJm3¬WU÷coltea-brasov¬WN÷VAS¬AF÷Vasas Odorhei K¬JB÷SG6Adw39¬WV÷vasas-odorhei¬AN÷n¬~
2
Ustawienia
POMOC: Jesteś na stronie Romanian Cup Women 2019/2020 wyniki w sekcji Piłka nożna/Rumunia. Romanian Cup Women 2019/2020 wyniki - livescore, wyniki częściowe i końcowe. Romanian Cup Women 2019/2020 na żywo, tabele i statystyki meczowe. Oprócz strony Romanian Cup Women 2019/2020 wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl. ponad 1000 rozgrywek piłkarskich z ponad 90 krajów na świecie. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz (ligę , turniej, puchar krajowy lub inne rozgrywki). Romanian Cup Women 2019/2020 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!