Grad trafień w meczu Seattle Kraken z Boston Bruins. Misie podtrzymują serię zwycięstw

Hokeiści Seattle Kraken i Boston Bruins stworzyli niesamowite widowisko
AFP
Kibice nie mogli narzekać na brak emocji w starciu Seattle Kraken z Boston Bruins. Goście wygrali 6:5, podtrzymali serię zwycięstw i wciąż pewnie prowadzą w Konferencji Wschodniej.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gospodarzy. Seattle Kraken wyszło na prowadzenie już w 1. minucie i dało sygnał, że Boston Bruins nie będą mieli łatwego zadania. Goście wyrównali 10 minut później i po pierwszej kwarcie było 1:1.

Druga kwarta przyniosła aż sześć trafień. Szybko na prowadzenie wróciło Seattle, ale później do głosu doszli gracze z Bostonu. Ostatecznie przed decydującą kwartą na tablicy widniał wynik 4:4.

Seattle wyszło na prowadzenie 5:4 na 4 minuty przed końcem meczu. Bruins zdołali jednak zadać jeszcze dwa ciosy w końcówce i wygrali 6:5, notując piąte zwycięstwo z rzędu

Boston Bruins jest liderem Konferencji Wschodniej z przewagą aż dziewięciu punktów nad drugą Caroliną Hurricanes. Seattle Kraken zajmuje szóstą pozycję w Konferencji Zachodniej i traci pięć oczek do prowadzącego Vegas Golden Knights.