Los Angeles Clippers pewnie wygrali we własnej hali z Oklahomą City Thunder

Russell Westbrook w pojedynku z Oklahomą zdobył 24 punkty i miał 7 asyst
Profimedia
Los Angeles Clippers pewnie pokonali przed własną publicznością Oklahoma City Thunder 127:105. Dobre zawody rozegrał Kawhi Leonard, który zdobył 32 punkty.

Lepiej w mecz weszli goście, którzy po kilku minutach gry prowadzili 18:11. Od tego momentu zdecydowanie lepiej wyglądali gospodarze i wygrali pierwszą kwartę 36:29. Druga przebiegała pod dyktando Oklahomy i do przerwy był remis 54:54.

Po przerwie przeważali gracze Los Angeles Clippers. Od stanu 68:68 kilka punktów przewagi zyskali gospodarze. Goście zdołali dojść do stanu 78:80, ale od tamtej pory rządzili Clippers i prowadzili przed decydującą kwartą 92:80.

Ostatnie 12 minut znakomicie rozegrali gracze Clippers. Gospodarze nie dali żadnych szans gościom na zbliżenie się do nich, a sami byli bardzo skuteczni. Mecz zakończył się wynikiem 127:105.

Los Angeles Clippers zajmują piąte miejsce w Konferencji Zachodniej, Oklahoma City Thunder plasują się na dziewiątej pozycji.