Luka Doncic błyszczy przeciwko Suns, utrzymując Dallas na dobrej drodze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Luka Doncic błyszczy przeciwko Suns, utrzymując Dallas na dobrej drodze
Doncic był bezbłędny.
Doncic był bezbłędny.
RON JENKINS/Getty Images via AFP
Luka Doncic zabłysnął dla Dallas przeciwko Phoenix Suns ostatniej nocy. Słoweniec zanotował double-double zdobył 41 punktów i miał 11 asyst.

Luka Doncic zabłysnął w wygranym 123:113 meczu Dallas z Phoenix. Słoweński magik był bliski triple-double z 41 punktami, 9 zbiórkami i 11 asystami, a doskonale pomagał mu Kyrie Irving (29 punktów). Diaboliczny rzut Doncicia z dystansu (6 trafionych z 11 rzutów za trzy) pomógł Mavericks wrócić na właściwe tory po przerwie na All Star Game i odnieść siódme zwycięstwo z rzędu.

"Zagraliśmy z niesamowitą drużyną, ale wiedzieliśmy, jak ich pokonać" – powiedział. "Powrót z All-Star Game jest zawsze trudny. Ciężko jest grać w obronie przeciwko takim zawodnikom jak KD (Kevin Durant), ale dzisiaj udało nam się bronić bardzo dobrze. Chemia była dobra".

Zdominowani na początku meczu Mavs pokonali Suns Devina Bookera (35 punktów, 8 asyst). Dzięki tej wygranej Dallas (7. miejsce) dołączyło do Phoenix (6. miejsce) w klasyfikacji Konferencji Zachodniej z takim samym bilansem (33 zwycięstwa, 23 porażki).