Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Cristiano Ronaldo: Zagrać w Euro 2024 w wieku 39 lat to dar

Cristiano Ronaldo
Cristiano RonaldoProfimedia
Cristiano Ronaldo weźmie udział w Euro 2024, ale wciąż nie wiemy, czy będzie to ostatni międzynarodowy turniej Portugalczyka.

Kapitan reprezentacji Portugalii Cristiano Ronaldo nazwał drużynę narodową "miłością swojego życia" i uważa, że "darem" jest to, że w wieku 39 lat nadal gra na najwyższym poziomie.

Ronaldo rozgrzał się do swoich rekordowych szóstych Mistrzostw Europy, strzelając dwa gole we wtorkowym zwycięstwie 3:0 nad Irlandią.

"Wiem, że nie zostało mi już wiele lat. To dar grać rok po roku po ukończeniu 35 lat. Mam 39 lat i cieszę się tym każdego roku. Zdobywanie bramek dla reprezentacji jest czymś wyjątkowym. Reprezentacja jest miłością mojego życia, wygranie Euro byłoby marzeniem" - powiedział Ronaldo.

Była gwiazda Realu Madryt i Manchesteru United reprezentuje Portugalię od 2003 roku i zdobyła tytuł mistrza Europy w 2016 roku.

"Dla mnie gra w reprezentacji to pasja, miłość" - powiedział. "Każdy mecz jest wyjątkowy, Mistrzostwa Europy są wyjątkowe, dla mnie będą szóstymi, co również jest rekordem" - dodał CR7.