Ancelotti o Modricu: Nie mówię o sprawach osobistych, on sam wybierze swoją przyszłość

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ancelotti o Modricu: Nie mówię o sprawach osobistych, on sam wybierze swoją przyszłość
Ancelotti, na konferencji prasowej przed meczem z Sevillą
Ancelotti, na konferencji prasowej przed meczem z Sevillą
Real Madrid
W najbliższą niedzielę o godzinie 21:00 Real Madryt podejmie Sevillę. Niewygodny przeciwnik, który wydaje się wychodzić z kryzysu, który groził im spadkiem z ligi. Ancelotti, jak zawsze, okazuje szacunek drużynie z Andaluzji i jest przekonany o jej nastawieniu.

Włoski trener unikał pytań dotyczących pewnych kwestii, które nie były bezpośrednio związane z meczem, który ma na głowie, takich jak kontynuacja lub nie Luki Modrica, i chciał skupić się szczegółowo na rozmowie o meczu.

– Oferta dla Modrica o dołączeniu go do sztabu trenerskiego: Nie rozmawiam o sprawach osobistych z prasą. Myślę, że przyszłość Modrica będzie jego własnym wyborem.

– Brak szans dla Ardy Gülera: To, że nie gra, to kwestia rywalizacji z innymi. Wybieram jedenastu, którzy grają, a niektórym z nich trudno jest wejść, ponieważ stracili dużo czasu z powodu kontuzji. Jest bardzo młody i musi być cierpliwy. Oczywiście w tej chwili ma poziom, aby rozpoczynać mecze.

– Powrót Kroosa do reprezentacji: Powiedział mi, że wraca. Nie wpłynie to na jego występy w tym sezonie. Wszyscy koncentrują się na tym sezonie. Przyszłość nie może być znana. Nie wpłynie to na jego wyniki z Realem Madryt.

– Odnowienie Kroosa: Nie zamierzam mu doradzać, co ma robić. On nie jest moim synem. Ma zdolności umysłowe, by decydować o swojej przyszłości.

– Poziom Mendy'ego: To, co w nim cenię, to bardzo dużo kwestii. Czasami ma bardzo ofensywną jakość. Ma również wiele umiejętności defensywnych, dobrze radzi sobie w sytuacjach.

– Pozycja Viniciusa: Myślę, że może grać w środku lub z kilkoma napastnikami. Lubi grać na skrzydle, ale znacznie poprawił się w środku boiska, w swoich środkowych ruchach.

– Powrót Sergio Ramosa: Myślę, że Bernabeu przywita go z wielką sympatią. Był fantastycznym kapitanem, prawdziwym kapitanem, z charakterem, z osobowością. Miałem szczęście mieć takich kapitanów jak on, jak Maldini czy Terry.

– Przewaga w LaLidze: Jesteśmy w momencie, w którym potrzebujemy punktów, aby wykorzystać przewagę, jaką mamy w LaLidze. Drużyna dobrze pracowała w tym tygodniu, mieliśmy czas i miejmy nadzieję, że damy z siebie wszystko.

-Rüdiger: Radzi sobie bardzo dobrze i rozpocznie mecz. Tchouaméni spisał się bardzo dobrze, ale Antonio wrócił i to daje nam pewność siebie.

– Endrick: Kiedy przyjedzie, będzie w pierwszej kadrze. Widzę, że dużo mówisz o przyszłości. To mnie cieszy, ale patrzę tylko na jutrzejszy mecz. Nie wiem, co wydarzy się w poniedziałek.

-Poziom drużyny: Wersja, którą chcemy jutro pokazać, to wersja solidnej drużyny, z pragnieniem i motywacją. Gramy przeciwko przeciwnikowi, który wiele wymaga, Sevilla ostatnio dobrze sobie radzi.