Ancelotti: Tort jest gotowy, musimy tylko położyć na nim lukier w tym miesiącu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ancelotti: Tort jest gotowy, musimy tylko położyć na nim lukier w tym miesiącu

Ancelotti, na konferencji prasowej przed meczem z Barceloną
Ancelotti, na konferencji prasowej przed meczem z BarcelonąAFP
Carlo Ancelotti pojawił się przed mediami, aby przeanalizować grę Barcelony, a także odpowiedzieć na niektóre pytania, które pozostały po meczu z Manchesterem City.

Kondycja fizyczna zespołu: Dobrze się regenerujemy. Niektórzy z nas potrzebują jeszcze jednego dnia, jak Mendy.

Krytyka za sposób, w jaki zagrali przeciwko City: Nie jestem zaskoczony, każdy może wyrazić swoją opinię. Musisz dobrze zarządzać meczem, kiedy masz piłkę i kiedy jej nie masz. Zrobiliśmy to bardzo dobrze. Nie znalazłem żadnego madridistas, który byłby smutny.

Nacho i jego przyszłość: Jego przyszłość zależy od niego. Zagrał spektakularny mecz, jak na obrońcę najwyższego poziomu, którym jest.

Rozstrzygnięcie LaLiga w Clasico: Jesteśmy bardzo blisko. To bardzo konkurencyjny przeciwnik. To będzie Clásico jak zawsze.

Modrić jako zmiennik: Nigdy nie zaakceptuje bycia zmiennikiem. Ma takie samo pragnienie jak zawsze.

Przebieg sezonu: Ciasto jest gotowe, musimy tylko położyć lukier na torcie w tym miesiącu.

Rüdiger i rzuty karne: Przetestowaliśmy go dopiero w poniedziałek przed wyjazdem. Wykonał trzy rzuty karne i strzelił w każdym z nich gola. Nigdy nie widziałem, jak je wykonuje, ale to są momenty, w których aspekt emocjonalny jest ważniejszy. Czasami trudno jest znaleźć piątkę chętnych.

Tajemnica jego sztabu trenerskiego: Siła zespołu to siła pracującej grupy, zawodników, którzy przedkładają swoje osobiste ego nad sukces drużyny. To jest to. Z drugiej strony mecz może pozostawić pewne wątpliwości, ale takie zaangażowanie jest rzadkością w drużynie na najwyższym poziomie.