Endrick: Byłoby wspaniale spotkać Mbappe w Realu Madryt

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Endrick: Byłoby wspaniale spotkać Mbappe w Realu Madryt
Endrick, w meczu z Palmeiras.
Endrick, w meczu z Palmeiras.
@Palmeiras
Endrick Felipe Moreira de Sousa od dawna jest jednym z najbardziej obiecujących talentów w brazylijskiej piłce nożnej. Od czasu podpisania kontraktu z Realem Madryt, do którego dołączy latem przyszłego roku, znacznie urósł w siłę. W trudnym dla niego sezonie z powodu braku gry w Palmeiras, młody napastnik udzielił wywiadu dla TNT Sports Brazil, w którym mówił o swoim zbliżającym się przybyciu do Hiszpanii i wyzwaniu, jakim będzie dla niego oznaczać noszenie koszulki Madrytu.

Imprezy: "Nienawidzę nocnych klubów, nienawidzę imprezować, wolę wyjść do restauracji z rodziną".

Wzory do naśladowania: "Przykładami dla mnie są Vinicius, Rodrygo, Haaland i Bellingham. To nowe pokolenie, które przyniesie wiele radości i dokona spektakularnych rzeczy na boisku".

Relacje z Viniciusem i Rodrygo: "Kiedy przyjechali na wakacje do Brazylii, mogliśmy porozmawiać. Vini wyjaśnił mi, jak wygląda sytuacja w klubie i w Hiszpanii.... Kiedy mówią mi, jak wygląda Madryt, wyobrażam sobie, że już tam jestem... Staram się nie myśleć o tym zbyt wiele, aby się nie denerwować".

Ancelotti: "Mogłem z nim porozmawiać, kiedy byłem w Madrycie, w domu Ronaldo i dziękuję mu za wszystkie rady, których mi udzielił".

Presja: "Dziękuję Bogu za tę odpowiedzialność, którą mam, to prawda, że dużo się o mnie mówi, o byciu na Mistrzostwach Świata 2026, ale ja tego nie słucham. Wcześniej tak było, kiedy miałem 16 lat, pamiętam, że słuchałem wszystkiego, oglądałem wszystkie programy sportowe, wchodziłem na portale społecznościowe, aby zobaczyć, co się o mnie mówi i widziałem ludzi, którzy niestety mnie atakowali. Teraz jestem spokojniejszy, mam rodzinę i skupiam się tylko na tym, aby dobrze radzić sobie z Palmeiras i przenieść się do Madrytu. Jestem jednym z nich, nigdy tego nie ukrywałem".

Dostępny numer 9: "Wiem, że będę nosił koszulkę z dużą wagą. Jeśli zacznę z tym numerem lub z innym, będę pracował tak samo. Vini zaczynał z 28, potem 25, 20, a teraz 7, co jest ogromną odpowiedzialnością".

Gra w jednej drużynie Mbappe: "Byłoby wspaniale. Jestem fanem Realu Madryt, więc im więcej dobrych zawodników przyjdzie, tym lepiej. Byłoby fantastycznie, gdyby do nas przyszedł".