Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Przedłużenia kontraktów Lucasa Vázqueza i Modricia na horyzoncie

Modric i Lucas Vázquez przed finałem Ligi Mistrzów
Modric i Lucas Vázquez przed finałem Ligi MistrzówProfimedia
Po pożegnaniu Toniego Kroosa z pełnymi honorami, wygraniu LaLigi i Ligi Mistrzów oraz oficjalnym przybyciu Mbappé, Real Madryt skupia się teraz na przedłużeniach kontraktów.

Wszystko wskazuje na to, że zarówno Lucas Vázquez (32 lata), jak i Luka Modrić (38 lat) są na dobrej drodze i w najbliższych dniach oficjalnie podpiszą się pod nowymi umowami - donosi Marca.

Galicyjczyk, który ostatecznie nie został powołany przez Luisa de la Fuente do reprezentacji Hiszpanii na mistrzostwa Europy, zaliczył świetny sezon, którego kulminacją był zwłaszcza rewanż ćwierćfinału Ligi Mistrzów przeciwko Manchesterowi City.

Przypadek Luki Modricia jest szczególny. Już wcześniej było wiadomo, że skoro - w przeciwieństwie do Kroosa - nie ogłosił on swojego odejścia, to dlatego, że miał realne możliwości pozostania w Madrycie. Chorwat świętowałby swój trzynasty sezon w barwach Los Blancos i wyprzedziłby Ferenca Puskasa jako najstarszy madrycki zawodnik, który zagrał w oficjalnym meczu.

Pozostaje zobaczyć, co zrobi Nacho Fernández. Zawodnik z Alcalá de Henares koncentruje się na drużynie narodowej, w której ma wszelkie szanse na występ przeciwko Chorwacji. W Madrycie jego przyszłość jest nieznana, choć niektóre wypowiedzi mogą sugerować inne miejsca docelowe. Według tej samej gazety, środkowy obrońca mógłby dołączyć do Al Ittihad w Arabii, gdzie Benzema gra na podstawie dwusezonowego kontraktu.