PSG gotowe zaoferować 200 milionów euro za Lamine'a Yamala

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

PSG gotowe zaoferować 200 milionów euro za Lamine'a Yamala

Lamine Yamal na Bernabéu w niedzielę
Lamine Yamal na Bernabéu w niedzielęProfimedia
Klub kierowany przez Nassera Al-Khelaifiego był w stanie dostrzec jakość Hiszpana, który asystował Raphinhy w wygranym 1:0 meczu na Montjuïc w Lidze Mistrzów. Odejście Mbappé zmusza francuski klub do podpisania kontraktu z kolejnym zawodnikiem najwyższej klasy na przyszły sezon. Czy Yamal da się przekonać?

Jak donosi Le Parisien, a także hiszpańska Marca, Paris Saint-Germain byłoby skłonne zapłacić nawet 200 milionów euro (ok. 865 mln zł) za usługi jednej z przyszłych gwiazd europejskiego futbolu, jeśli wszystko pójdzie po myśli paryżan.

Barça nałożyła na Lamine'a Yamala klauzulę odstępnego w wysokości 1 miliarda euro i w tej chwili jest on niezbywalny. Należy wziąć pod uwagę, że jego wartość może wzrosnąć jeszcze bardziej, jeśli z Hiszpanią zanotuje dobry występ na Euro 2024.

W Blaugranie chcą położyć podwaliny pod przyszłość z młodymi zawodnikami, takimi jak Yamal, Cubarsí, Pedri i Gavi. Okaże się, jak Laporta poradzi sobie z ekonomiczną przyszłością klubu i czy PSG podniesie swoją ofertę.

Istotne będzie również nastawienie samego zawodnika, który - to doniesienia Mundo Deportivo - aktualnie nie przejawia woli przeprowadzki do Paryża.