Toni Kroos rozegrał 450. mecz w barwach Realu Madryt. Niemiec nadal imponuje formą

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Toni Kroos rozegrał 450. mecz w barwach Realu Madryt. Niemiec nadal imponuje formą

Toni Kroos osiąga 450 występów dla Madrytu
Toni Kroos osiąga 450 występów dla MadrytuReal Madrid
Niemiecki pomocnik rozegrał swój 450. mecz w koszulce Realu Madryt i świętował, przesyłając zdjęcie na swoje portale społecznościowe wraz z wpisem, który może świadczyć o przedłużeniu kontraktu.

Jednym z aktualnych tematów w Realu Madryt jest przedłużenie kontraktu  Toniego Kroosa. Podobnie jak latem 2022 roku, latem 2023 roku wydawało się, że będzie to ostatni sezon Niemca na Santiago Bernabeu, a na pewno jako profesjonalnego piłkarza.

Jednak forma niemieckiego pomocnika, skłoniła go do refleksji i już rozważa dalszą grę przez kolejny rok. Tak przynajmniej można wywnioskować z jego najnowszego wpisu na "X" (dawniej Twitter): "450 i kontynuujemy", napisał.

Klub ze stolicy Hiszpanii jest oddany zawodnikowi, który doskonale zrozumiał, co to znaczy być "madridistas", od czasu przybycia do klubu w 2014 roku. Kroos był istotną częścią ostatnich sukcesów Realu, a w biurach Valdebebas są gotowi przedłużyć z nim kontrakt do 2025 roku i przedłużać go tak długo, jak niemiecki gracz będzie chciał kontynuować karierę.