Antonio Rüdiger bez sentymentów przed finałem LM. "Czeka nas trudne spotkanie"

Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Antonio Rüdiger bez sentymentów przed finałem LM. "Czeka nas trudne spotkanie"

Antonio Rüdiger
Antonio Rüdiger Profimedia
Antonio Rüdiger odkłada na bok prywatne znajomości przed finałem Ligi Mistrzów przeciwko Borussii Dortmund. "Jest wielu zawodników, z którymi grałem. W drużynie narodowej, ale także kiedy byłem bardzo młody. To wspaniała rzecz. Ale na koniec dnia jestem tutaj, aby wykonać tę jedną pracę, a nie nawiązywać przyjaźnie" - powiedział Rüdiger przed wielkim finałem, który odbędzie się w sobotę w Londynie.

Tymczasem środkowy obrońca ma duży szacunek dla Dortmundu, który wyeliminował supergwiazdę Kyliana Mbappe i PSG w półfinale. "To będzie trudny mecz. To finał. Będą bardzo dobrze przygotowani. To  drużyna, która jest bardzo niebezpieczna, zwłaszcza w kontrataku", powiedział 31-latek, który po finale ponownie spotka się z zawodnikami BVB Niclasem Füllkrugiem i Nico Schlotterbeckiem na obozie treningowym reprezentacji narodowej na mistrzostwach Europy.

Byłoby to drugie zwycięstwo w Lidze Mistrzów dla urodzonego w Berlinie Rüdigera, który zdobył już trofeum z Chelsea w 2021 roku. W następnym roku środkowy obrońca przeniósł się do Realu.