Pedri: Dam z siebie wszystko na boisku, a kiedy nie będę już w stanie tego robić, poproszę o zmianę

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pedri: Dam z siebie wszystko na boisku, a kiedy nie będę już w stanie tego robić, poproszę o zmianę

Pedri
PedriDPPI via AFP
Pedri rozmawiał z mediami przed jutrzejszym drugim meczem ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów pomiędzy FC Barceloną i PSG na Montjuic (21:00).

Odczucia po kontuzji: "Na poziomie osobistym czuję się dobrze. Miałem wiele kontuzji, ale nie mogłem się doczekać powrotu i jutrzejszego meczu".

Jak się czuje: "Mam to szczęście, że nie myślę zbyt wiele o kontuzjach, które miałem, kiedy wychodzę na boisko. Jestem w szczytowej formie. Myślę, że pragnienie i entuzjazm rekompensują wszystko inne".

Przedłużenie kontraktu: "Jestem o to bardzo spokojny. Jestem tutaj bardzo szczęśliwy. Wiem, że Barça dotrzyma tego, o czym rozmawialiśmy".

Najważniejszy mecz w karierze: "Myślę, że tak. Zarówno ten, jak i półfinał Euro będą dwoma najważniejszymi meczami w mojej dotychczasowej karierze".

Dobra passa od ogłoszenia odejścia Xaviego: "Myślę, że coś musiało mieć na to wpływ. Od tego czasu mamy bardzo długą passę. Poprawiliśmy liczbę czystych kont, staliśmy się solidniejsi z tyłu".

Faworyci: "Wszyscy lubią mówić o faworytach, ale to dwie bardzo wyrównane drużyny. To będzie świetny mecz i postaramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby go wygrać".

Gundogan: "Gundogan to spektakularny zawodnik. To przyjemność z nim grać. Dużo się od niego uczę na treningach".

Więcej pewności siebie po wygraniu pierwszego meczu: "Musimy być ostrożni. Paryż nie przyjeżdża do Barcelony, by dać nam cokolwiek. Przyjadą ze wszystkim, zwłaszcza znając swojego trenera (Luisa Enrique). Musimy wyjść i pożreć Paryż".

Młody zespół: "Poprawiliśmy się mentalnie. Musimy nadal się poprawiać. Jesteśmy młodzi i damy radę".

Siła do gry przez 90 minut: "Czuję się silny i gotowy. Dam z siebie wszystko na boisku, a kiedy nie będę już w stanie tego robić, poproszę o zmianę, aby mógł wejść ktoś inny".

Wizyta Laporty: "Powiedział nam, żebyśmy dali z siebie wszystko. Powiedział nam, abyśmy wyszli z chęcią, aby dać naszym fanom coś, z czego będą mogli się cieszyć".

Cubarsí: "To zawodnik, którego kocham. W wieku 17 lat nie widziałem środkowego obrońcy o takich cechach".

Gavi: "Długotrwałe kontuzje, takie jak Gaviego czy Balde, mocno mnie bolą. Wiem, jak to jest być poza grą i co on czuje. To dotyczy jego i wszystkich kontuzjowanych".

Jakiego meczu się spodziewa: "Bardzo intensywnego spotkania. PSG dadzą z siebie wszystko, aby wywrzeć na nas presję z przodu. Obie drużyny potrzebują posiadania piłki. Ktokolwiek będzie w posiadaniu piłki, wygra mecz".

Sprawdź szczegóły meczu na Flashscore.