Na Netflixie pojawi się film dokumentalny o Di Marii

Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Na Netflixie pojawi się film dokumentalny o Di Marii

Di María ma kontrakt z Benfiką do końca sezonu
Di María ma kontrakt z Benfiką do końca sezonuAFP
Ángel Di María, argentyński skrzydłowy Benfiki, będzie miał film dokumentalny na Netflixie, który powinien ukazać się pod koniec tego roku lub na początku 2025 roku.

Wiadomość została podana przez program America TV Intrusos, który poinformował, że zdjęcia już się rozpoczęły w rodzinnym mieście Di Maríi, Rosario, i że wiele postaci w serialu będzie granych przez aktorów. Matkę argentyńskiej gwiazdy, Dianę, zagra na przykład aktorka Yamila Alonso.

Di María weźmie jednak udział w dokumencie, oddając głos wszystkim swoim wspomnieniom, od czasów, gdy pracował z ojcem w fabryce węgla drzewnego, po czasy, gdy matka zabierała go do królestw na rowerze.

Serial dokumentalny ma na celu uwiecznienie jednego ze zwycięzców Mistrzostw Świata 2022 i jedynego zawodnika, który strzelił gola we wszystkich finałach wygranych przez różne reprezentacje Argentyny: Mistrzostwa Świata U-20 (2007), Igrzyska Olimpijskie w Pekinie (2008), Copa America (przeciwko Brazylii, 2021), Finalissima (trofeum, które po raz pierwszy zmierzyło mistrzów Europy z mistrzami Ameryki Południowej, w czerwcu 2022) i Mistrzostwa Świata w Katarze (grudzień 2022).