Emir Kataru odwiedza Paryż i chce wykorzystać kolację, aby przekonać Mbappe

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Emir Kataru odwiedza Paryż i chce wykorzystać kolację, aby przekonać Mbappe

Mbappé może opuścić PSG i przenieść się do Madrytu
Mbappé może opuścić PSG i przenieść się do MadrytuProfimedia
Francuski napastnik i inni gracze PSG zostali zaproszeni do Pałacu Elizejskiego, aby przyjąć emira Kataru, obecnego właściciela francuskiego klubu. Oprócz celu dyplomatycznego, podczas spotkania będą toczyły się rozmowy na temat celów sportowych.

We wtorek Emmanuel Macron, prezydent Francji, przyjmie w Pałacu Elizejskim szejka Tamima bin Hamada Al-Thaniego. To dwudniowa wizyta państwowa emira Kataru, która będzie miała nie tylko wymiar dyplomatyczny, ale również sportowy.

Le Parisien donosi, że Kylian Mbappé i inni gracze PSG zostali zaproszeni na kolację z katarskim przywódcą w oficjalnej rezydencji prezydenta Francji. Obecność francuskiego napastnika jest szczególnie ważna, ponieważ spekuluje się, że Al-Thani, właściciel PSG, może skorzystać z okazji, aby spróbować odwieść zawodnika od pomysłu opuszczenia paryskiego klubu za bezcen latem.

Kontrakt Kyliana Mbappé z PSG wygasa w czerwcu. Francuski piłkarz nie podjął jeszcze oficjalnej decyzji w sprawie swojej przyszłości, ale prasa donosi, że jest pewny opuszczenia Paryża, a najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest przeprowadzka do Realu Madryt.