Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Paulo Fonseca zostanie nowym trenerem Milanu? 51-latek chce odejść z Francji

Paulo Fonseca opuszcza Lille
Paulo Fonseca opuszcza LilleAFP
Paulo Fonseca, 51-letni portugalski trener, znajduje się na szczycie listy AC Milan jako następca Stefano Pioliego na stanowisku trenera włoskiego klubu i wypowiedział się na temat swojej przyszłości po ostatnim dniu meczowym w Ligue 1, w którym Lille zremisowało 2:2 z Niceą.

"Muszę porozmawiać z prezydentem w ciągu najbliższych kilku dni. Odbędzie się spotkanie i przyszły tydzień będzie decydujący dla mojej przyszłości", powiedział Paulo Fonseca, cytowany przez RMC Sport.

Zapytany o swoją przyszłość portugalski trener zdołał uchylić się od odpowiedzi, tłumacząc się... problemami językowymi.

"Nie rozumiem. Mój francuski nie jest obecnie zbyt dobry. Nie wiem, co się wydarzy, ale chcę podziękować za pracę i szacunek, jakim się darzyliśmy. To był aprzyjemność", powiedział Paulo Fonseca, po czym dodał: "Zobaczymy, co się wydarzy.. Jak mówię, mój francuski nie jest zbyt dobry, więc do widzenia!", powiedział portugalski trener, potwierdzając później, że nie chce wiązać swojej przyszłości w Lille ani Ligue 1.

"Nie mogę zdradzić celu mojej podróży, ale mogę zapewnić, że nie zostanę we Francji" - powiedział 51-letni trener.