Według Luisa Enrique Kylian Mbappe "zawsze spisywał się spektakularnie"

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Według Luisa Enrique Kylian Mbappe "zawsze spisywał się spektakularnie"
Luis Enrique i Mbappe podczas Klasyku
Luis Enrique i Mbappe podczas Klasyku
NICOLAS TUCAT/AFP
W przeddzień półfinałowego meczu Pucharu Francji z Rennes, Luis Enrique rozmawiał z mediami na konferencji prasowej.

Motywacja: "Bez wątpienia jest to wielki bodziec ze względu na rywalizację, ale także ze względu na bliskość finału. To bardzo silny bodziec, to więcej niż wystarczające, abyśmy zobaczyli bardzo dobrą wersję naszej drużyny".

Zniewaga Mbappe względem Enrique podczas Klasyku: "Ciekawe jest to, co się dzieje, gdy wiadomość jest kłamstwem. Ktoś wymyślił obelgę i pojawiają się różnego rodzaju spekulacje. Po meczach jestem zmęczony, moja energia jest niska, ale przeżywam to z całkowitym spokojem, wykonuję swoją pracę najlepiej, jak potrafię. Jestem bardzo zadowolony ze wszystkich moich zawodników, w tym Kyliana. Zawsze spisywał się spektakularnie.

Rzuty karne: "Nie, nie pracowaliśmy nad tym. Z mojego doświadczenia wynika, że wykonywaliśmy je każdą metodą. Nie da się tego przećwiczyć. Jeśli dojdzie do rzutów karnych, poproszę tych, którzy są gotowi. Są specjaliści, ale w zależności od kontekstu... Mam nadzieję, że będziemy w stanie wygrać w 90 minut".

Kylian Mbappé: "Tak, chciałbym, żeby to się dobrze skończyło dla PSG i w cudowny sposób także dla Kyliana. Wszyscy płyniemy tą samą łodzią, szukając portu sukcesu".

Komplementy Laporty: "Miło jest słyszeć dobre rzeczy, to milsze niż złe".

Marquinhos: "Marquinhos i Nuno Mendes wrócili już do zdrowia, ale czym innym jest gotowość do wzięcia udziału. Nie podejmuję jednak ryzyka z żadnym zawodnikiem, nawet jeśli kuszące jest, aby tak ważni gracze, jak Marquinhos rozpoczęli mecz. Uważamy również, że te minuty dobrze zrobią innym zawodnikom, którzy mają szansę zagrać".