Ander Herrera widzi Mbappe w Realu Madryt. "To nieuniknione, że trafi do największego klubu"

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ander Herrera widzi Mbappe w Realu Madryt. "To nieuniknione, że trafi do największego klubu"
Ander Herrera i Kylian Mbappe w barwach PSG
Ander Herrera i Kylian Mbappe w barwach PSG
PHILIPPE DESMAZES/AFP
Zawodnik Athletic Club wypowiedział się dla "El Chiringuito" na temat przyszłości swojego byłego kolegi z drużyny Paris Saint-Germain.

Wczoraj (1 kwietnia) Athletic zorganizował dzień medialny przed finałem Copa del Rey przeciwko Mallorce w najbliższą sobotę. Podczas tego spotkania z mediami rozmawiał Ander Herrera. Z programem telewizyjnym El Chiringuito, w którym między innymi został zapytany o Kyliana Mbappe, z którym grał trzy sezony w PSG.

Biorąc pod uwagę jego status byłego kolegi z drużyny paryżanina, reporter nie mógł nie spróbować uzyskać od niego informacji na temat przyszłości zawodnika. Nikt nie spodziewał się, że Bask udzieli tak jasnej i bezpośredniej odpowiedzi: "Oczywiście, że widzę go w Madrycie. Te drogi musiały się prędzej czy później spotkać. To było nieuniknione, że Mbappe trafi do największego klubu w historii piłki nożnej" – powiedział.

Ander nie potwierdził oficjalnie ogłoszenia, że kapitan Francji podpisał już kontrakt z Realem Madryt, ale jego słowa były dość ważne, jeśli chodzi o przyszłość Francuza. Ponadto jego deklaracje dotyczące Los Blancos świadczyły o dobrej atmosferze, jaka panuje obecnie między oboma klubami.

"Jestem fanem Saragossy, grałem dla United i PSG, ale nie można zaprzeczyć oczywistości. Najlepsi piłkarze w historii muszą być związani z najlepszym klubem w historii, a takim jest Real Madryt" – podsumował zawodnik, który w sobotę będzie szukał swojego pierwszego tytułu w Hiszpanii.