Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Olivier Giroud twierdzi, że "nic nie jest przesądzone" w sprawie jego przyszłości

Giroud strzelił gola dla AC Milan w sobotę.
Giroud strzelił gola dla AC Milan w sobotę. AFP
Francuski piłkarz AC Milan Olivier Giroud, który był łączony z przenosinami do Los Angeles FC w północnoamerykańskiej Major League Soccer Championship (MLS), podkreślił w sobotę, że "nic nie zostało zrobione" w sprawie jego przyszłości.

"Nie chcę rozmawiać o mojej przyszłości, czytałem, widziałem, co mówią w prasie i mediach, nic nie zostało zrobione", powiedział platformie DAZN po zwycięstwie swojej drużyny 3-0 nad Lecce.

"Jestem zawodnikiem Milanu, jestem bardzo dumny z bycia częścią tego klubu i tej drużyny, chcę zakończyć sezon w najlepszy możliwy sposób, a potem zobaczymy, co stanie się w przyszłym sezonie" - dodał Giroud, który strzelił swoją trzynastą bramkę w sezonie przeciwko Lecce.

Od momentu dołączenia do AC Milan w 2021 roku, po okresach spędzonych między innymi w Montpellier (2010-12), Arsenalu (2012-18) i Chelsea (2018-21), 37-letni napastnik, najlepszy strzelec wszech czasów we Francji, strzelił 37 bramek w Serie A.

Jego kontrakt z klubem z Lombardii wygasa w czerwcu, a prasa donosi, że dołączy do swojego byłego kolegi z reprezentacji Francji Hugo Llorisa w Los Angeles FC.