Słodko-gorzki powrót Żurkowskiego. Gol po asyście Bereszyńskiego, ale przegrana z VeronąProfimedia
Szymon Żurkowski, który we wtorek został wypożyczony z występującej klasę niżej Spezii do Empoli, strzelił gola po asyście Bartosza Bereszyńskiego w przegranym na wyjeździe 1:2 meczu z Veroną.

Żurkowski, który w przeszłości reprezentował już barwy Empoli, wszedł na boisko w sobotę w 56. minucie

Oprócz niego i Bereszyńskiego w Empoli wystąpił także Sebastian Walukiewicz. Obaj polscy obrońcy rozegrali cały mecz. Natomiast w zespole gospodarzy od 80. minuty grał Paweł Dawidowicz.

Empoli z dorobkiem 13 pkt zajmuje 19. miejsce (przedostatnie), natomiast Verona jest siedemnasta - 17 pkt.