Szybko zdobyta bramka Fabio Mirettiego zapewnia Juventusowi zwycięstwo 1:0 z FiorentinąAFP
Szybko strzelony gol Fabio Mirettiego dał Juventusowi zwycięstwo 1:0 z Fiorentiną w niedzielę i zapewnił drużynie Massimiliano Allegriego czwarte z rzędu zwycięstwo w Serie A. Bianconeri wciąż pozostają na drugiej pozycji, dwa punkty od pierwszego miejsca.

Pomocnik Fabio Miretti wyprowadził Juventus na prowadzenie w 10. minucie, wykorzystując dośrodkowanie Filipa Kosticia z bliskiej odległości.

Fiorentina utrzymywała posiadanie piłki i dążyła do wyrównania, ale nie była w stanie wykorzystać swoich szans.

Cały mecz w bramce gości rozegrał Wojciech Szczęsny. Arkadiusz Milik pojawił się na boisku w 68. minucie, zmieniając Federico Chiesę.

Statystyki meczu Fiorentina - Juventus
Statystyki meczu Fiorentina - JuventusOpta

Juventus pozostaje na drugim miejscu w tabeli Serie A z 26 punktami, cztery punkty nad trzecim AC Milan i dwa nad liderującym Interem Mediolan. Fiorentina jest ósma z 17 "oczkami" na koncie.