Dylan Nahi przedłużył kontrakt z Industrią Kielce do 2028 roku

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dylan Nahi przedłużył kontrakt z Industrią Kielce do 2028 roku

Dylan Nahi
Dylan NahiProfimedia
Francuski skrzydłowy trafił do Kielc w 2021 roku, miał wówczas 21 lat. Podpisana przez niego wówczas umowa wygasa z końcem przyszłego sezonu – 2024/2025. Z kieleckim klubem zdobył dwukrotnie srebrny medal Ligi Mistrzów oraz dwa złote medale mistrzostw Polski.

"Przez cały okres swojej gry pokazał, że jest ważną częścią zespołu. Udowodnił wielokrotnie swoją charyzmą, że ma predyspozycje do bycia liderem Industrii Kielce zarówno na boisku, jak i poza nim" – mówi Michał Jurecki, dyrektor sportowy kieleckiego klubu

I dodaje: "Bardzo wartościowe dla naszej drużyny jest też to, że potrafi się odnaleźć na różnych pozycjach na boisku. Chodzi tutaj o pozycję kołowego, na której pod nieobecność kontuzjowanych Nicolasa Tournata oraz Artsema Karaleka spisywał się bardzo dobrze".

Nowy kontrakt zawarty został na trzy kolejne sezony, a więc do czerwca 2028 roku. "Zawdzięczam klubowi praktycznie wszystko i chcę to oddać. Trener Talant Dujshebaev zaufał mi i dał szansę w momencie, gdy tego bardzo potrzebowałem. Jemu również chcę się odwdzięczyć i stąd moja decyzja. Pokochałem tutaj wszystko, kocham drużynę, kocham kibiców" – mówi Dylan Nahi.