Bartosz Bida z golem i kontuzją w debiucie. Kiedy wróci na boisko?

Bartosz Bida z golem i kontuzją w debiucie. Kiedy wróci na boisko?twitter.com/TSP_SA
Pierwszy mecz i pierwszy gol – brzmi jak wymarzony debiut w nowym klubie. Bartosz Bida musiał jednak zejść po mniej niż półgodzinie gry w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Zawodnik liczy, że szybko wróci do zdrowia.

W pierwszym niedzielnym meczu Fortuna 1 Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zremisowało z Wisłą Płock 1:1, a gola w barwach gospodarzy strzelił debiutujący w klubie Bartosz Bida

22-letni napastnik sprowadzony z Jagiellonii Białystok już w pierwszym meczu pobił ligowy dorobek z zeszłego sezonu: w 15 występach w Ekstraklasie nie strzelił gola. Efekt jest tym okazalszy, że padł gol wyjątkowej urody.

Niestety, w 29. minucie zawodnik musiał zejść z boiska z urazem, nie był w stanie kontynuować gry. Po spotkaniu oficjalna klubowa telewizja Podbeskidzia opublikowała krótki film, w którym sam zawodnik opowiada o sytuacji.

"Przed meczem już był problem z lewym kolanem. Mam nadzieję, że nie będzie to jakaś długa przerwa, że w ciągu kilku dni powinienem dojść do siebie. Dzisiaj nie byłem w stanie kontynuować gry i nie chciałem osłabiać zespołu, nie mogą grać na sto procent. Taką podjąłem decyzję" – opowiedział 22-latek .