Pogba bliski powrotu do gry po 315 dniach przerwy

Pogba bliski powrotu do gry po 315 dniach przerwyProfimedia
Paul Pogba ostatnie tygodnie spędził w większości czasu na rehabilitacji, przez co nie oglądaliśmy go na murawie od 315 dni. Teraz francuski pomocnik jest blisko powrotu do gry i może wystąpić we wtorkowym spotkaniu Juventusu z Torino.

Paul Pogba odkąd dołączył do Juventusu podczas letniego okienka transferowego jeszcze nie miał okazji do debiutu w barwach "Starej Damy". Wszystko z powodu kontuzji, której Pogba doznał w przegranym 0:4 meczu Manchesteru United z Liverpoolem w kwietniu ubiegłego roku.

Z informacji przedstawionych przez dziennikarzy Sky Sports wynika, że Pogba jest już bliski powrotu do gry i ma znaleźć się w kadrze meczowej na wtorkowe spotkanie Juventusu z Torino.

Angielskie i włoskie media uważają, że Pogba może w tym meczu pojawić się na boisku w drugiej połowie i dostać swoje pierwsze minuty od momentu transferu do Juventusu. W spotkaniu z Torino ma wystąpić także Federico Chiesa, który nie zagrał w kilku ostatnich meczach z powodu urazu.