Projekt znalazł sposób na lidera. Jastrzębski wraca z Warszawy bez punktów

Projekt znalazł sposób na lidera. Jastrzębski wraca z Warszawy bez punktówProjekt Warszawa
Projekt Warszawa okazał się lepszy niż Jastrzębski Węgiel w meczu 11. kolejki PlusLigi. Dla mistrzów Polski to pierwsza porażka ligowa w tym sezonie.

Niedzielne starcie było hitem 11. kolejki PlusLigi. Wicelider Projekt Warszawa podejmował lidera Jastrzębskiego, więc można było spodziewać się sporej dawki emocji.

Pierwszy set rozpoczął się udanie dla gości, bo prowadzili 4:1, ale w dalsze fazie już lepiej wyglądali gospodarze, którzy wygrali 25:22. Drugi set to totalna dominacja Jastrzębskiego i zwycięstwo 25:11.

Dwie następnie partie były bardzo zacięte, ale w końcówkach zdecydowanie więcej zimnej krwi zachowywali warszawiacy i wygrywali 25:23. MVP meczu wybrany został Jan Firlej.

Dla Jastrzębskiego była to pierwsza porażka w sezonie. Teraz mistrzowie Polski i Projekt mają na koncie 10 zwycięstw i porażkę, ale Jastrzębski ma punkt więcej.