Krecz Wozniacki w pierwszym meczu Billie Jean Cup po upokorzeniu w pierwszym secie

Billie Jean Cup: Wozniacki wycofuje się w pierwszym meczu po upokorzeniu w pierwszym secieProfimedia
Caroline Wozniacki zaliczyła kompletnie nieudany powrót w Billie Jean Cup. Po 40 minutach kompletnie nieudanej walki musiała wycofać się w pierwszym meczu Danii z Austrią.

Dunka polskiego pochodzenia powróciła do rozgrywek Billie Jean King Cup po raz pierwszy od wznowienia przerwanej kariery i trudno nazwać ten powrót udanym. W pierwszym meczu poniedziałku pomiędzy Danią a Austrią legenda tenisa kompletnie nie mogła nawiązać rywalizacji z Sinją Kraus.

21-letnia Austriaczka sklasyfikowana na 222. miejscu w rankingu WTA wygrała pierwszego seta 6:0, a w drugim Wozniacki poddała mecz po przegranym pierwszym gemie.