Tenis Flash: Rybakina-Kvitova w finale, Miedwiediew pierwszym finalistą

Tennis Flash: Trwa seria Rybakiny, Alcaraz zameldował się w półfinale
Profimedia
Turnieje ATP i WTA nadal toczą się w zawrotnym tempie, a Flashscore śledzi dla Ciebie każdą akcję na bieżąco. W naszym codziennym Tennis Flash przedstawiamy najciekawsze wiadomości, najciekawsze filmy, reakcje i posty w mediach społecznościowych z szerokiego świata tenisa. Fakty, których nie możesz przegapić!

23:55 Mamy dla Was najciekawsze fragmenty półfinałowego meczu Kvitova-Cirstea.

Kluczowe momenty półfinału

23:35 Petra Kvitova drugą finalistką Miami Open. Czeszka w dwóch setach rozprawiła się z Rumunką Soraną Cirsteą i w finale zagra z Jeleną Rybakiną.

21:54 Oto najlepsze momenty półfinałowego pojedynku Miedwiediewa z Chaczanowem.

Najlepsze zagrania meczu półfinałowego

21:37 Daniił Miedwiediew w trzech setach pokonał swojego rodaka Karena Chaczanowa 7:6(5), 3:6, 6:3. Zwycięstwo zapewniło mu awans do finału w Miami.

17:35 Kontuzjowany Sebastian Korda wypadł z portugalskiego turnieju Estoril Open, na jego miejsce wskakuje Hubert Hurkacz. Polak będzie drugim najwyżej rozstawionym zawodnikiem w rozgrywkach zaplanowanych na 1-9 kwietnia.

13:30 Arena Sabalenka ze smutkiem potwierdza nieobecność podczas turnieju w Charleston. Turniej z pulą 780 tys. dolarów rozpoczyna się w sobotę, 1 kwietnia. Powodem wycofania z udziału w zmaganiach jest kontuzja doznana w Miami.

10:52 Możecie już zobaczyć najciekawsze momenty obu nocnych pojedynków

Mecz Alcaraz-Fritz
Mecz Rybakina-Pegula

08:35 Swoją fantastyczną serię pokontynuuje Jelena Rybakina. Kazaszka pokonała w półfinale turnieju w Miami Jessice Pegulę i awansowała do wielkiego finału, w którym zagra po serii trzynastu zwycięstw.

Podobnie jak Alcaraz, ma ona szansę wygrać oba turnieje "Sunshine Double", po tym jak triumfowała w Indian Wells. Jeśli jej się to uda, stanie się piątą zawodniczką z takim sukcesem na koncie.

08:23 W nocy na kortach w Miami rozegrano zaległy mecz ćwierćfinałowy mężczyzn, który poprzednio został przełożony z powodu opadów deszczu. Carlos Alcaraz pierwszy raz w karierze zmierzył się w nim z Taylorem Fritzem. Pewnie pokonał Amerykanina i zameldował się w półfinale.

Hiszpan ma szansę przejść do historii jako ósmy zawodnik, który w jednym sezonie wygra słynne "Sunshine Double", czyli turnieje w Indian Wells i Miami.