Linette także z deblem w Miami pożegnała się już po pierwszej rundzie

Linette także z deblem w Miami pożegnała się już po pierwszej rundziePAP
Magda Linette i Amerykanka Bernarda Pera przegrały z Czeszką Lindą Noskovą i Chinką Xiy Wang 4:6, 6:7(4) w pierwszej rundzie debla turnieju WTA 1000 na twardych kortach w Miami. Wcześniej polska tenisistka odpadła też na tym etapie w singlu.

Poniedziałkowy mecz trwał godzinę i 36 minut. Od stanu 2:2 w pierwszym secie para polsko-amerykańska przegrała dwukrotnie swoje serwisy. W drugim Polka ze swoją partnerką z kortu zagrały zdecydowanie lepiej i doprowadziły to tie-breaku. W nim po początkowym prowadzeniu 2-1 przegrały pięć piłek z rzędu i nie były w stanie odwrócić już losów spootkania.

Linette żegna się więc z imprezą w Miami. Kilka dni temu 32-letnia tenisistka uległa w 1. rundzie singla Ukraince Łesii Curenko 6:2, 1:6, 4:6.