World Championships wiadomości, relacje z zawodów, wywiady, skróty, wyniki i statystyki

World Championships
Polacy w Budapeszcie zdobyli dwa srebra. To najgorszy wynik od wielu lat

Polki szóste w sztafecie 4x400m. Biało-czerwoni kończą z dwoma srebrami w Budapeszcie

Ugandyjczyk Victor Kiplangat zwycięzcą maratonu, 34. miejsce Nowickiego

Lekkoatletyczne MŚ. Piąte miejsce Polek w sztafecie 4x100 m, złoto Amerykanina Lylesa

Etiopka Amane Beriso Shankule wygrała maraton. Podium uzupełniły Gebreslase i Gardadi

Awans do finału oszczepnika Damiana Wegnera podczas piątkowych zmagań na MŚ

Polskie sprinterki awansowały do finału sztafety 4x100 m. Najlepsze reprezentantki USA

Niepowodzenie Kopron. Borkowski i Ostrowski poza finałem na 800 m na lekkoatletycznych MŚ

Kanadyjka Rogers ze złotem w rzucie młotem, niepowodzenie Malwiny Kopron

Hiszpan Martin wygrał chód na 35 km, 26. miejsce Jelonka podczas lekkoatletycznych MŚ

Ździebło ponownie zdyskwalifikowana. Koszmar wicemistrzyni świata

Srebrny medal mistrzostw świata w biegu na 400 m dla Natalii Kaczmarek

Tyczkarze Lisek i Sobera awansowali do finału lekkoatletycznych MŚ w Budapeszcie

Kenijka Faith Kipyegon obroniła tytuł na 1500 m. Na podium Welteji oraz Hassan

Dziesiąte miejsce Kobielskiego w skoku wzwyż, zwycięstwo Włocha Tamberiego

Mateusz Borkowski i Filip Ostrowski awansowali do półfinału biegu na 800 m

Awans Skrzyszowskiej do półfinału biegu na 100 m przez płotki. Odpadła Klaudia Siciarz

Szwed Daniel Stahl zdobył złoto w rzucie dyskiem dzięki dramatycznemu finałowemu rzutowi

Ewa Swoboda szósta w finale na 100 metrów, awansowała w drodze wyjątku

Natalia Kaczmarek pewnie awansowała do finału w biegu na 400 m

Wojciech Nowicki: "Jestem wdzięczny, że wciąż jestem w stanie walczyć o medale"

Amerykanin Lyles złotym medalistą w biegu na 100 m w Budapeszcie

Srebrny medal Nowickiego w Budapeszcie, lepszy tylko Kanadyjczyk Katzberg

Natalia Kaczmarek ze świetnym wynikiem w kwalifikacjach. Jutro pobiegnie w półfinale