Zapłakany Neymar opuścił boisko z kontuzją

Zapłakany Neymar opuścił boisko z kontuzjąFlashscore
Paris Saint-Germain podejmuje u siebie Lille. W drugiej połowie meczu kontuzji doznał Neymar, który zapłakany opuszczał boisko na noszach.

W 48. minucie spotkania Neymar pojedynkował się z Benjaminem Andre. Francuz nie zrobił krzywdy rywalowi, ale Brazylijczyk wchodząc z nim w zwarcie źle stanął na murawie, przez co podkręcił staw skokowy.

Przez kilka minut gwiazda Paryżan rozmawiała ze sztabem medycznym, jednak szybko zaordynowano zmianę Brazylijczyka. To nie pierwszy tego typu uraz w karierze Neymara, który regularnie wypadał już na dłużej z gry z powodu problemów ze stawem skokowym.

Po odpadnięciu z Pucharu Francji, Paris Saint-Germain rywalizuje już tylko w Ligue 1 oraz Lidze Mistrzów. Ich obecność na dalszym etapie tych drugich rozgrywek stoi jednak pod znakiem zapytania, ponieważ przegrali oni pierwsze starcie z Bayernem Monachium w 1/8 finału 0:1.

Rewanż z zespołem z Bawarii już za siedemnaście dni. Występ Neymara w tym kluczowym dla sezonu Paryżan meczu stoi pod znakiem zapytania.