GFL 2019 - wyniki na żywo, rezultaty, tabele

Futbol amerykański Niemcy

GFL
2019
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷NIEMCY: GFL - Play Offy¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Niemcy¬ZC÷S8q3z4o7¬ZD÷p¬ZE÷tfjXjyVk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷11¬ZL÷/futbol-amerykanski/niemcy/gfl/¬ZX÷08Niemcy 006Niemcy0440000000001000GFL - Play O015y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Niemcy¬~AA÷UZxLE6aI¬AD÷1570896000¬ADE÷1570896000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬ER÷Finał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬JB÷6avNt2Vj¬WV÷schwabisch-unicorns¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷KGs45o8i¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷10¬BG÷0¬~ZA÷NIEMCY: GFL - Baraż o utrzymanie¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Niemcy¬ZC÷6ar7ZN0D¬ZD÷p¬ZE÷tfjXjyVk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷14¬ZL÷/futbol-amerykanski/niemcy/gfl/¬ZX÷08Niemcy 006Niemcy0440000000001000GFL - Baraż 024ymanie000¬ZCC÷0¬ZAF÷Niemcy¬~AA÷672VFk1F¬AD÷1570366800¬ADE÷1570366800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ravensburg Razorbacks¬ER÷Finał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAV¬AE÷Ravensburg Razorbacks¬JA÷K4qyEaLu¬WU÷ravensburg-razorbacks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷58¬BA÷12¬BC÷25¬BE÷14¬BG÷7¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷beruDJzn¬WV÷kirchdorf-wildcats¬AH÷34¬BB÷7¬BD÷13¬BF÷7¬BH÷7¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 40-28. Łączny wynik: 98-62.¬~AA÷OrDQGVo9¬AD÷1570280400¬ADE÷1570280400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elmshorn Fighting Pirates¬ER÷Finał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELM¬AE÷Elmshorn Fighting Pirates¬JA÷W84RgdzO¬WU÷elmshorn-fighting-pirates¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷6¬BG÷7¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬JB÷rq8VhGkU¬WV÷dusseldorf-panther¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷21¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 47-14. Łączny wynik: 81-35.¬~ZA÷NIEMCY: GFL - Play Offy¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Niemcy¬ZC÷S8q3z4o7¬ZD÷p¬ZE÷tfjXjyVk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷11¬ZL÷/futbol-amerykanski/niemcy/gfl/¬ZX÷08Niemcy 006Niemcy0440000000001000GFL - Play O015y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Niemcy¬~AA÷rTcReTCi¬AD÷1569762000¬ADE÷1569762000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷40wgAzgJ¬WV÷frankfurt-universe¬AH÷18¬BB÷6¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷12¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷jcZlBGwD¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷36¬BA÷5¬BC÷10¬BE÷14¬BG÷7¬~AA÷xjcVfmSc¬AD÷1569683700¬ADE÷1569683700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷65HyZJVJ¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷0¬BC÷16¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷pdGuYwoQ¬WV÷dresden-monarchs¬AH÷13¬BB÷6¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬~ZA÷NIEMCY: GFL - Baraż o utrzymanie¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Niemcy¬ZC÷6ar7ZN0D¬ZD÷p¬ZE÷tfjXjyVk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷14¬ZL÷/futbol-amerykanski/niemcy/gfl/¬ZX÷08Niemcy 006Niemcy0440000000001000GFL - Baraż 024ymanie000¬ZCC÷0¬ZAF÷Niemcy¬~AA÷phEMHBW2¬AD÷1569157200¬ADE÷1569157200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kirchdorf Wildcats¬ER÷Finał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIR¬AE÷Kirchdorf Wildcats¬JA÷AgGIeI5B¬WU÷kirchdorf-wildcats¬AG÷28¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬JB÷lpFMfxLH¬WV÷ravensburg-razorbacks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬BB÷13¬BD÷7¬BF÷20¬BH÷0¬~ZA÷NIEMCY: GFL - Play Offy¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Niemcy¬ZC÷S8q3z4o7¬ZD÷p¬ZE÷tfjXjyVk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷11¬ZL÷/futbol-amerykanski/niemcy/gfl/¬ZX÷08Niemcy 006Niemcy0440000000001000GFL - Play O015y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Niemcy¬~AA÷MJSReU9q¬AD÷1569153600¬ADE÷1569153600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dresden Monarchs¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷UJtgcAPI¬WU÷dresden-monarchs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷39¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷14¬BG÷8¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷8AucdUvP¬WV÷marburg-mercenaries¬AH÷22¬BB÷6¬BD÷8¬BF÷0¬BH÷8¬~AA÷IoMzf8vd¬AD÷1569088800¬ADE÷1569088800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt Universe¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷61J1a06n¬WU÷frankfurt-universe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷28¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷K4N5bKLh¬WV÷hildesheim-invaders¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷4vt00A1S¬AD÷1569081600¬ADE÷1569081600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷MgwoaWf6¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷70¬BA÷21¬BC÷21¬BE÷21¬BG÷7¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷zcskbjAC¬WV÷stuttgart-scorpions¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷zNWVflPk¬AD÷1569078000¬ADE÷1569078000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷AVXV4MrP¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷45¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷17¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬JB÷CvKc0tit¬WV÷berlin-rebels¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷7¬~ZA÷NIEMCY: GFL - Baraż o utrzymanie¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Niemcy¬ZC÷6ar7ZN0D¬ZD÷p¬ZE÷tfjXjyVk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷14¬ZL÷/futbol-amerykanski/niemcy/gfl/¬ZX÷08Niemcy 006Niemcy0440000000001000GFL - Baraż 024ymanie000¬ZCC÷0¬ZAF÷Niemcy¬~AA÷dxLvgSg2¬AD÷1569070800¬ADE÷1569070800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dusseldorf Panther¬ER÷Finał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬JA÷2TCAcvya¬WU÷dusseldorf-panther¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷8¬WN÷ELM¬AF÷Elmshorn Fighting Pirates¬JB÷tKBEdbj5¬WV÷elmshorn-fighting-pirates¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷47¬BB÷7¬BD÷13¬BF÷14¬BH÷13¬~ZA÷NIEMCY: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Niemcy¬ZC÷WxfxzpW0¬ZD÷p¬ZE÷tfjXjyVk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol-amerykanski/niemcy/gfl/¬ZX÷08Niemcy 006Niemcy0440000000001000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Niemcy¬~AA÷AueBaaNG¬AD÷1567873800¬ADE÷1567873800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷6alr1JGB¬WU÷ingolstadt-dukes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷19¬BG÷6¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷K2hn0wWH¬WV÷stuttgart-scorpions¬AH÷27¬BB÷14¬BD÷7¬BF÷6¬BH÷0¬~AA÷Wld70u8A¬AD÷1567872000¬ADE÷1567872000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷pp0Z2una¬WU÷frankfurt-universe¬AG÷30¬BA÷7¬BC÷13¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷Ozaw2a15¬WV÷marburg-mercenaries¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷0¬BD÷20¬BF÷14¬BH÷0¬~AA÷xSd31Lh4¬AD÷1567872000¬ADE÷1567872000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷CInS41Hn¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷53¬BA÷14¬BC÷17¬BE÷9¬BG÷13¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬JB÷j9oW3LWh¬WV÷kiel-hurricanes¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷14¬~AA÷SGkGbJxN¬AD÷1567868400¬ADE÷1567868400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷CbGFrB0p¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷51¬BA÷14¬BC÷10¬BE÷14¬BG÷13¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷jkFJsVFj¬WV÷allgau-comets¬AH÷8¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷8¬~AA÷dIle3sOi¬AD÷1567864800¬ADE÷1567864800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dusseldorf Panther¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬JA÷0vJ9nK1I¬WU÷dusseldorf-panther¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷vVHDovHO¬WV÷cologne-crocodiles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷0¬BD÷21¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷vsv021wb¬AD÷1567864800¬ADE÷1567864800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hildesheim Invaders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬JB÷UgcN5s2t¬WV÷potsdam-royals¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬JA÷hY5eANgP¬WU÷hildesheim-invaders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷7¬~AA÷IRki4N8o¬AD÷1567861200¬ADE÷1567861200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dresden Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷4CP0ltX5¬WU÷dresden-monarchs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷7¬BC÷13¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬JB÷r3O4m0nC¬WV÷berlin-rebels¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷0¬~
123
fixtures
0
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są blokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Tryb ciemny
POMOC: Jesteś na stronie GFL 2019 wyniki w sekcji Futbol amerykański/Niemcy. GFL 2019 livescore, wyniki częściowe i końcowe, GFL 2019 na żywo - tabele i statystyki meczowe oferuje FlashScore.pl. Oprócz strony GFL 2019 wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl ponad 5000 rozgrywek z 30 dyscyplin na świecie – wszystko na FlashScore.pl. Po prostu kliknij dyscyplinę sportu u góry menu lub nazwę kraju po lewej i wybierz rozgrywki. GFL 2019 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!