AFL 2019 wyniki na żywo, rezultaty, tabele

Futbol australijski Australia

results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷boLBJpTt¬ZD÷t¬ZE÷xhKcXkuP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol-australijski/australia/afl/¬ZX÷14Australia 009tralia0000000000187000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷S2EeQYXq¬AD÷1561267200¬ADE÷1561267200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1561276192¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬JA÷SfdnXMwt¬WU÷western-bulldogs¬AG÷.10.13.73¬BA÷.4.3.27¬BC÷.1.4.10¬BE÷.2.4.16¬BG÷.3.2.20¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷6oejWtgn¬WV÷collingwood-magpies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.13.4.82¬BB÷.4.1.25¬BD÷.1.1.7¬BF÷.5.2.32¬BH÷.3.0.18¬AW÷1¬~AA÷xYenmduc¬AD÷1561196400¬ADE÷1561196400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1561205748¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷2XjBRI7H¬WU÷port-adelaide-power¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.9.13.67¬BA÷.3.4.22¬BC÷.3.1.19¬BE÷.1.4.10¬BG÷.2.4.16¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷tOkFQxNN¬WV÷geelong-cats¬AH÷.8.8.56¬BB÷.1.2.8¬BD÷.2.2.14¬BF÷.3.2.20¬BH÷.2.2.14¬AW÷1¬~AA÷QgSTUEPS¬AD÷1561185300¬ADE÷1561185300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1561194653¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷lUQyDJhO¬WU÷st-kilda-saints¬AG÷.8.11.59¬BA÷.3.3.21¬BC÷.1.3.9¬BE÷.1.1.7¬BG÷.3.4.22¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷SKPuCw8U¬WV÷brisbane-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.17.13.115¬BB÷.4.6.30¬BD÷.3.2.20¬BF÷.9.3.57¬BH÷.1.2.8¬AW÷1¬~AA÷zTH3OC2d¬AD÷1561175100¬ADE÷1561175100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1561184315¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷f7m3Tvw5¬WU÷melbourne-demons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.7.85¬BA÷.2.1.13¬BC÷.3.3.21¬BE÷.4.2.26¬BG÷.4.1.25¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷Ycn7SbhB¬WV÷fremantle-dockers¬AH÷.11.5.71¬BB÷.4.1.25¬BD÷.2.3.15¬BF÷.4.1.25¬BH÷.1.0.6¬AW÷1¬~AA÷GOfjnGf3¬AD÷1561110600¬ADE÷1561110600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1561119877¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷OnuKPdxU¬WU÷sydney-swans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.12.10.82¬BA÷.6.1.37¬BC÷.1.3.9¬BE÷.1.5.11¬BG÷.4.1.25¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷08WoLGpo¬WV÷hawthorn-hawks¬AH÷.9.9.63¬BB÷.3.1.19¬BD÷.3.2.20¬BF÷.1.4.10¬BH÷.2.2.14¬AW÷1¬~AA÷MPDaPhmj¬AD÷1561025400¬ADE÷1561025400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷Kolejka 14¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1561034690¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷08ffV08h¬WU÷west-coast-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.14.22.106¬BA÷.3.4.22¬BC÷.4.10.34¬BE÷.4.3.27¬BG÷.3.5.23¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷CrbbUKNb¬WV÷essendon-bombers¬AH÷.11.5.71¬BB÷.4.0.24¬BD÷.2.1.13¬BF÷.2.0.12¬BH÷.3.4.22¬AW÷1¬~AA÷G4S4zJei¬AD÷1560662400¬ADE÷1560662400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷Kolejka 13¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560672062¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷vHbn22v6¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AG÷.10.8.68¬BA÷.3.0.18¬BC÷.4.3.27¬BE÷.1.3.9¬BG÷.2.2.14¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷I7cj1MgC¬WV÷greater-western-sydney¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.14.7.91¬BB÷.3.2.20¬BD÷.4.1.25¬BF÷.4.3.27¬BH÷.3.1.19¬AW÷1¬~AA÷8IXOVfAM¬AD÷1560590700¬ADE÷1560590700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues¬ER÷Kolejka 13¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560600454¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷t4NTEuOB¬WU÷carlton-blues¬AG÷.15.10.100¬BA÷.2.1.13¬BC÷.4.2.26¬BE÷.4.6.30¬BG÷.5.1.31¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷f7RXDawI¬WV÷western-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.13.103¬BB÷.5.2.32¬BD÷.4.4.28¬BF÷.2.3.15¬BH÷.4.4.28¬AW÷1¬~AA÷xKGDYdQ3¬AD÷1560580500¬ADE÷1560580500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷Kolejka 13¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560590035¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷SxusOq1P¬WU÷fremantle-dockers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.10.100¬BA÷.3.2.20¬BC÷.5.2.32¬BE÷.4.2.26¬BG÷.3.4.22¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷4bW8J39t¬WV÷port-adelaide-power¬AH÷.12.7.79¬BB÷.5.1.31¬BD÷.2.4.16¬BF÷.5.2.32¬BH÷.0.0.0¬AW÷1¬~AA÷URYKWzeG¬AD÷1560570300¬ADE÷1560570300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷Kolejka 13¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560580033¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷KlZKG1ga¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.11.10.76¬BA÷.3.5.23¬BC÷.2.1.13¬BE÷.3.3.21¬BG÷.3.1.19¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷buYOFL85¬WV÷st-kilda-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.11.14.80¬BB÷.0.2.2¬BD÷.2.3.15¬BF÷.5.3.33¬BH÷.4.6.30¬AW÷1¬~AA÷feR8ZxBc¬AD÷1560505800¬ADE÷1560505800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷Kolejka 13¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560514903¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷EZjaa0OO¬WV÷hawthorn-hawks¬AH÷.11.11.77¬BB÷.2.3.15¬BD÷.4.1.25¬BF÷.2.2.14¬BH÷.3.5.23¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷zqhe0t9I¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.14.12.96¬BA÷.2.2.14¬BC÷.4.5.29¬BE÷.5.4.34¬BG÷.3.1.19¬AW÷1¬~AA÷z5ZGXGuA¬AD÷1560419400¬ADE÷1560419400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Kolejka 13¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560428688¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷nNLDINOn¬WU÷adelaide-crows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.11.101¬BA÷.1.1.7¬BC÷.2.6.18¬BE÷.7.3.45¬BG÷.5.1.31¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷QDKHHsvg¬WV÷richmond-tigers¬AH÷.9.14.68¬BB÷.3.2.20¬BD÷.2.4.16¬BF÷.3.3.21¬BH÷.1.5.11¬AW÷1¬~AA÷rHcjHeeT¬AD÷1560144000¬ADE÷1560144000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷Kolejka 12¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560153394¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷65ubOhe8¬WU÷collingwood-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.8.98¬BA÷.3.5.23¬BC÷.3.3.21¬BE÷.5.0.30¬BG÷.4.0.24¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷pdv2NCAE¬WV÷melbourne-demons¬AH÷.7.15.57¬BB÷.1.2.8¬BD÷.2.3.15¬BF÷.2.4.16¬BH÷.2.6.18¬AW÷1¬~
18
1561435266
117
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷boLBJpTt¬ZD÷t¬ZE÷xhKcXkuP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol-australijski/australia/afl/¬ZX÷14Australia 009tralia0000000000187000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷b7n7rYgS¬AD÷1561627200¬ADE÷1561627200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷tpRkwG6T¬WV÷greater-western-sydney¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷2gSovdiN¬WU÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷OlffozA9¬AD÷1561715400¬ADE÷1561715400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷h2JXrKxh¬WV÷adelaide-crows¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷EBKTq0No¬WU÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷j5Royjn2¬AD÷1561779900¬ADE÷1561779900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷277Khe6G¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷vXUmyTzq¬WV÷west-coast-eagles¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷p4r3qEvM¬AD÷1561790100¬ADE÷1561790100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷6RYxtIMA¬WU÷sydney-swans¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷KUxsuxxH¬WV÷gold-coast-suns¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷fwYxwCHk¬AD÷1561800300¬ADE÷1561800300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷EXe4dw7i¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷CIE7ecMc¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷48FTaZO2¬AD÷1561801200¬ADE÷1561801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷YgUizmjk¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷ncYeZ65e¬WV÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷CESsxWWe¬AD÷1561864200¬ADE÷1561864200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷6uEBfHy4¬WU÷st-kilda-saints¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷pWCFgyiA¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷GnZYwh2q¬AD÷1561872000¬ADE÷1561872000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷YyJHYZEp¬WU÷brisbane-lions¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷CSHLXgUj¬WV÷melbourne-demons¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷2ugbpfPF¬AD÷1561879200¬ADE÷1561879200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷Kolejka 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷YDzVsvhb¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷C4ZYtb74¬WV÷carlton-blues¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷b78xbDgF¬AD÷1562320200¬ADE÷1562320200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷Kolejka 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷zJAndUC8¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷E99jelSE¬WV÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YoSQyNxD¬AD÷1562384700¬ADE÷1562384700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷Kolejka 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷Mw12nE0s¬WV÷sydney-swans¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷KUEzifhQ¬WU÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QLOIwq80¬AD÷1562386200¬ADE÷1562386200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷Kolejka 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷ddsro447¬WU÷gold-coast-suns¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷8WpnpOJD¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rcZDvPhf¬AD÷1562394900¬ADE÷1562394900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Kolejka 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷OrqzmQZf¬WU÷adelaide-crows¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷2Zsvnpk1¬WV÷port-adelaide-power¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zXV5toOs¬AD÷1562405100¬ADE÷1562405100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷Kolejka 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬JA÷dYbef8sL¬WU÷western-bulldogs¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷Ay3agSdR¬WV÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CxRUzshJ¬AD÷1562407800¬ADE÷1562407800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷Kolejka 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷42j7oYFm¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷I5fBphVg¬WV÷west-coast-eagles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷46zAu5wl¬AD÷1562469000¬ADE÷1562469000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues¬ER÷Kolejka 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷SGkRln5r¬WU÷carlton-blues¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷67lVm6Kl¬WV÷melbourne-demons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vPSMx3N6¬AD÷1562476800¬ADE÷1562476800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷Kolejka 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷C4BShGND¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷jeAWizwK¬WV÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GrJXbgv9¬AD÷1562481600¬ADE÷1562481600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Kolejka 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷ULN0YQK1¬WU÷greater-western-sydney¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷8CM4Xpz8¬WV÷brisbane-lions¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1561435266
81
Settings
POMOC: Jesteś na stronie AFL 2019 wyniki Futbol australijski/ sekcja wyników. FlashScore.pl oferuje AFL 2019 wyniki na żywo, wyniki końcowe i częściowe, AFL 2019 kolejność drużyn i szczegóły meczu. Oprócz wyników AFL 2019 możesz śledzić na FlashScore.pl ponad 5000 zawodów z 30 dyscyplin sportowych ze świata. Po prostu kliknij na nazwę sportu w górnym menu lub na nazwę kraju po lewej stronie i wybierz swoje zawody. Serwis wyników AFL 2019 działa w czasie rzeczywistym i jest odświeżany na bieżąco.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!