AFL 2019 wyniki na żywo, rezultaty, tabele

Futbol australijski Australia AFL2019

results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷boLBJpTt¬ZD÷t¬ZE÷xhKcXkuP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol-australijski/australia/afl/¬ZX÷14Australia 009tralia0000000000186000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷pp2icLo7¬AD÷1553412000¬ADE÷1553412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553421337¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷joXAyEgh¬WU÷fremantle-dockers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.21.15.141¬BA÷.5.4.34¬BC÷.6.5.41¬BE÷.5.4.34¬BG÷.5.2.32¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷4lyFzY8b¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AH÷.9.5.59¬BB÷.2.0.12¬BD÷.4.0.24¬BF÷.1.2.8¬BH÷.2.3.15¬AW÷1¬~AA÷dAjy13nr¬AD÷1553401200¬ADE÷1553401200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553410601¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷nikqNEva¬WU÷greater-western-sydney¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.16.16.112¬BA÷.3.2.20¬BC÷.4.6.30¬BE÷.3.5.23¬BG÷.6.3.39¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷QslmMYg5¬WV÷essendon-bombers¬AH÷.5.10.40¬BB÷.0.4.4¬BD÷.2.1.13¬BF÷.1.3.9¬BH÷.2.2.14¬AW÷1¬~AA÷lI8rasHf¬AD÷1553393400¬ADE÷1553393400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553402868¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷GWt0JWwO¬WU÷st-kilda-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.7.85¬BA÷.4.1.25¬BC÷.5.3.33¬BE÷.3.0.18¬BG÷.1.3.9¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷fNu4IjgU¬WV÷gold-coast-suns¬AH÷.13.6.84¬BB÷.5.2.32¬BD÷.2.1.13¬BF÷.3.1.19¬BH÷.3.2.20¬AW÷1¬~AA÷Y5rnJ28Q¬AD÷1553332800¬ADE÷1553332800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553342526¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷v5YowRUd¬WU÷brisbane-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.12.102¬BA÷.1.5.11¬BC÷.7.1.43¬BE÷.3.4.22¬BG÷.4.2.26¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷IeXkxop3¬WV÷west-coast-eagles¬AH÷.8.10.58¬BB÷.6.2.38¬BD÷.1.3.9¬BF÷.0.0.0¬BH÷.1.5.11¬AW÷1¬~AA÷jsgsKrgK¬AD÷1553329500¬ADE÷1553329500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553338537¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬JA÷ERt0FNxj¬WU÷western-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.16.82¬BA÷.4.5.29¬BC÷.2.3.15¬BE÷.3.6.24¬BG÷.2.2.14¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷Q1p4Eshd¬WV÷sydney-swans¬AH÷.9.11.65¬BB÷.1.2.8¬BD÷.0.3.3¬BF÷.4.1.25¬BH÷.4.5.29¬AW÷1¬~AA÷S87nb1W0¬AD÷1553319300¬ADE÷1553319300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553328482¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷dOX6xfvn¬WV÷hawthorn-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.12.15.87¬BB÷.2.4.16¬BD÷.4.3.27¬BF÷.3.7.25¬BH÷.3.1.19¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷IXY2wzPu¬WU÷adelaide-crows¬AG÷.7.13.55¬BA÷.1.2.8¬BC÷.4.2.26¬BE÷.0.2.2¬BG÷.2.7.19¬AW÷1¬~AA÷Oz1edu1D¬AD÷1553309100¬ADE÷1553309100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553318403¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷nDQJZiO4¬WU÷melbourne-demons¬AG÷.9.7.61¬BA÷.4.3.27¬BC÷.2.2.14¬BE÷.3.2.20¬BG÷.0.0.0¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷Q3PNYBwB¬WV÷port-adelaide-power¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.12.15.87¬BB÷.2.4.16¬BD÷.4.4.28¬BF÷.4.1.25¬BH÷.2.6.18¬AW÷1¬~AA÷fe9v0N1l¬AD÷1553244600¬ADE÷1553244600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553254016¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷86whLh9B¬WU÷collingwood-magpies¬AG÷.9.11.65¬BA÷.3.5.23¬BC÷.1.4.10¬BE÷.3.1.19¬BG÷.2.1.13¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷M9sdKCOH¬WV÷geelong-cats¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.12.72¬BB÷.2.2.14¬BD÷.1.2.8¬BF÷.4.6.30¬BH÷.3.2.20¬AW÷1¬~AA÷xvkwLOwE¬AD÷1553156700¬ADE÷1553156700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553166295¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷W2ieG3Nq¬WV÷richmond-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.14.13.97¬BB÷.5.4.34¬BD÷.2.4.16¬BF÷.3.1.19¬BH÷.4.4.28¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷fwURXVhH¬WU÷carlton-blues¬AG÷.9.10.64¬BA÷.0.1.1¬BC÷.4.3.27¬BE÷.4.4.28¬BG÷.1.2.8¬AW÷1¬~
18
1553478431
9
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷boLBJpTt¬ZD÷t¬ZE÷xhKcXkuP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol-australijski/australia/afl/¬ZX÷14Australia 009tralia0000000000186000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷4fIQBK00¬AD÷1553761200¬ADE÷1553761200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷0dKtS0Me¬WU÷richmond-tigers¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷vmJpRKy2¬WV÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷zFUDEMGs¬AD÷1553849400¬ADE÷1553849400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷zXRfy5a9¬WU÷sydney-swans¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷ENQbzPEF¬WV÷adelaide-crows¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷SS3LX1NJ¬AD÷1553924100¬ADE÷1553924100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷tGuGt0yk¬WU÷essendon-bombers¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷hjqKuKje¬WV÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MVSLC0of¬AD÷1553926200¬ADE÷1553926200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷SU6ZTMiq¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷6L5wTt7k¬WV÷carlton-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jBKx9IpJ¬AD÷1553934300¬ADE÷1553934300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷ppfpnMDR¬WU÷geelong-cats¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷ngtCstMr¬WV÷melbourne-demons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CKLY9bVC¬AD÷1553937000¬ADE÷1553937000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷lI0ylrqF¬WU÷west-coast-eagles¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷S8aum2bL¬WV÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ruUHDtWm¬AD÷1554001800¬ADE÷1554001800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷8pQ2ZrUL¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷MmU6Y2qS¬WV÷brisbane-lions¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6J2PWLxQ¬AD÷1554006000¬ADE÷1554006000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷zFYOvv61¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷E5XSwbL7¬WV÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷IcMUAvG6¬AD÷1554010800¬ADE÷1554010800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷thcTk4E2¬WU÷gold-coast-suns¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷fe1XlOT8¬WV÷fremantle-dockers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zZheRa0m¬AD÷1554367800¬ADE÷1554367800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Kolejka 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷OzFJ0LSK¬WU÷adelaide-crows¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷xvJNaurR¬WV÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ObkiSuos¬AD÷1554454200¬ADE÷1554454200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷Kolejka 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷tCPE11DE¬WV÷essendon-bombers¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷2LQA2sb8¬WU÷melbourne-demons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0tvLLeUO¬AD÷1554518700¬ADE÷1554518700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues¬ER÷Kolejka 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷fusQ7xzl¬WU÷carlton-blues¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷hQaT6dkf¬WV÷sydney-swans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4EpCNHaC¬AD÷1554528900¬ADE÷1554528900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Kolejka 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷tY0kEvcK¬WV÷richmond-tigers¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷2s2oFKsE¬WU÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QNo8Ocp6¬AD÷1554539100¬ADE÷1554539100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷Kolejka 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷nZJbiHk7¬WU÷brisbane-lions¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷0xO2jy5D¬WV÷port-adelaide-power¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EqS2pu7P¬AD÷1554539100¬ADE÷1554539100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷Kolejka 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷nmaX5G40¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷Qwby5zK6¬WV÷west-coast-eagles¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1553478431
189
POMOC: Jesteś na stronie AFL 2019 wyniki Futbol australijski/ sekcja wyników. FlashScore.pl oferuje AFL 2019 wyniki na żywo, wyniki końcowe i częściowe, AFL 2019 kolejność drużyn i szczegóły meczu. Oprócz wyników AFL 2019 możesz śledzić na FlashScore.pl ponad 5000 zawodów z 30 dyscyplin sportowych ze świata. Po prostu kliknij na nazwę sportu w górnym menu lub na nazwę kraju po lewej stronie i wybierz swoje zawody. Serwis wyników AFL 2019 działa w czasie rzeczywistym i jest odświeżany na bieżąco.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!