AFL 2020 wyniki na żywo, rezultaty, tabele

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
bookmaker
100% Bonus Startowy aż do 200 PLN
Otwórz konto już dzisiaj i ubiegaj się o swój 100% Bonus Startowy. Regulamin ma zastosowanie. GamblingTherapy.org. 18+
bookmaker
Bonus na start do 2230 PLN
Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.
bookmaker
29 PLN free + 30 PLN bez ryzyka + 1200 PLN
STS posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z prawem i karany. 18+
bookmaker
100% Bonus Startowy aż do 200 PLN
Otwórz konto już dzisiaj i ubiegaj się o swój 100% Bonus Startowy. Regulamin ma zastosowanie. GamblingTherapy.org. 18+

Futbol australijski Australia

AFL
2020
Loading...
results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷zeORxaZG¬ZD÷t¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol-australijski/australia/afl/¬ZX÷14Australia 009tralia0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷bqY7VU8l¬AD÷1600679700¬ADE÷1600679700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷Kolejka 18¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600688156¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷MwjdizBC¬WV÷port-adelaide-power¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.9.7.61¬BB÷.2.2.14¬BD÷.3.1.19¬BF÷.3.4.22¬BH÷.1.0.6¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷rmihhGe6¬WU÷collingwood-magpies¬AG÷.7.3.45¬BA÷.2.0.12¬BC÷.2.0.12¬BE÷.2.1.13¬BG÷.1.2.8¬AW÷1¬~AA÷G4vKo2Gq¬AD÷1600589400¬ADE÷1600589400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷Kolejka 18¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600597776¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷2VYc3eMc¬WV÷western-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.11.8.74¬BB÷.2.3.15¬BD÷.5.1.31¬BF÷.1.4.10¬BH÷.3.0.18¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷Ovzf4y7i¬WU÷fremantle-dockers¬AG÷.6.8.44¬BA÷.2.2.14¬BC÷.3.2.20¬BE÷.1.1.7¬BG÷.0.3.3¬AM÷Mecz u siebie rozgrywany na innym stadionie.¬AW÷1¬~AA÷bTTOpMVk¬AD÷1600580100¬ADE÷1600580100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷Kolejka 18¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600588408¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷dhY12Fy4¬WU÷sydney-swans¬AG÷.9.9.63¬BA÷.5.4.34¬BC÷.0.4.4¬BE÷.2.1.13¬BG÷.2.0.12¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷8Sy61ZjA¬WV÷geelong-cats¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.9.69¬BB÷.4.1.25¬BD÷.0.2.2¬BF÷.3.4.22¬BH÷.3.2.20¬AM÷Mecz u siebie rozgrywany na innym stadionie.¬AW÷1¬~AA÷KGLmAxa1¬AD÷1600571100¬ADE÷1600571100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷Kolejka 18¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600579692¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷ULl9JSTh¬WU÷hawthorn-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.17.6.108¬BA÷.7.1.43¬BC÷.2.2.14¬BE÷.4.3.27¬BG÷.4.0.24¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷jVk5K8En¬WV÷gold-coast-suns¬AH÷.8.9.57¬BB÷.1.1.7¬BD÷.2.4.16¬BF÷.2.0.12¬BH÷.3.4.22¬AM÷Mecz u siebie rozgrywany na innym stadionie.¬AW÷1¬~AA÷zsJUsEG1¬AD÷1600508400¬ADE÷1600508400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷Kolejka 18¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600517244¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷YVUDxNhL¬WU÷brisbane-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.12.78¬BA÷.3.2.20¬BC÷.5.3.33¬BE÷.1.2.8¬BG÷.2.5.17¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷fuW9w3wF¬WV÷carlton-blues¬AH÷.10.1.61¬BB÷.4.0.24¬BD÷.0.1.1¬BF÷.2.0.12¬BH÷.4.0.24¬AW÷1¬~AA÷ljWGgBFD¬AD÷1600499400¬ADE÷1600499400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Kolejka 18¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600507616¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷b9x6qV55¬WV÷richmond-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.12.5.77¬BB÷.3.0.18¬BD÷.2.0.12¬BF÷.4.5.29¬BH÷.3.0.18¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷nZY1pBja¬WU÷adelaide-crows¬AG÷.4.9.33¬BA÷.2.2.14¬BC÷.0.2.2¬BE÷.1.1.7¬BG÷.1.4.10¬AW÷1¬~AA÷ClJqhqMI¬AD÷1600488600¬ADE÷1600488600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷Kolejka 18¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600496786¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷U7i1TluR¬WV÷melbourne-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.8.68¬BB÷.1.4.10¬BD÷.5.2.32¬BF÷.1.1.7¬BH÷.3.1.19¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷jHhcUUPK¬WU÷essendon-bombers¬AG÷.7.7.49¬BA÷.2.0.12¬BC÷.0.2.2¬BE÷.1.1.7¬BG÷.4.4.28¬AW÷1¬~AA÷A3eyfQ83¬AD÷1600422600¬ADE÷1600422600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷Kolejka 18¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600430955¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷QmtJjIxh¬WU÷st-kilda-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.12.10.82¬BA÷.3.3.21¬BC÷.2.2.14¬BE÷.3.4.22¬BG÷.4.1.25¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷CpxFibNo¬WV÷greater-western-sydney¬AH÷.3.12.30¬BB÷.1.5.11¬BD÷.2.3.15¬BF÷.0.2.2¬BH÷.0.2.2¬AW÷1¬~AA÷tOFALQ3U¬AD÷1600333800¬ADE÷1600333800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷Kolejka 18¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600341737¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷MDSLkiAl¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AG÷.4.10.34¬BA÷.2.4.16¬BC÷.0.2.2¬BE÷.1.4.10¬BG÷.1.0.6¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷rNTHjXfr¬WV÷west-coast-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.7.7.49¬BB÷.0.0.0¬BD÷.3.1.19¬BF÷.1.3.9¬BH÷.3.3.21¬AW÷1¬~AA÷OIHOMU0c¬AD÷1600074600¬ADE÷1600074600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷Kolejka 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600083025¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷fswdFS7O¬WV÷gold-coast-suns¬AH÷.6.10.46¬BB÷.3.1.19¬BD÷.0.4.4¬BF÷.2.1.13¬BH÷.1.4.10¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷GjvhG8hI¬WU÷collingwood-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.10.8.68¬BA÷.2.2.14¬BC÷.2.3.15¬BE÷.3.0.18¬BG÷.3.3.21¬AW÷1¬~AA÷p0dkr8hf¬AD÷1599984600¬ADE÷1599984600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷Kolejka 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599992957¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷dxSvpDKq¬WU÷sydney-swans¬AG÷.6.5.41¬BA÷.2.0.12¬BC÷.0.0.0¬BE÷.1.3.9¬BG÷.3.2.20¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷p0aB1ujH¬WV÷brisbane-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.11.7.73¬BB÷.1.1.7¬BD÷.2.2.14¬BF÷.2.1.13¬BH÷.6.3.39¬AW÷1¬~AA÷GMPzf5i6¬AD÷1599975300¬ADE÷1599975300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷Kolejka 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599983700¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷Um1777I7¬WU÷hawthorn-hawks¬AG÷.6.4.40¬BA÷.1.1.7¬BC÷.0.1.1¬BE÷.4.1.25¬BG÷.1.1.7¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷jc238m31¬WV÷western-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.11.10.76¬BB÷.4.1.25¬BD÷.3.5.23¬BF÷.2.1.13¬BH÷.2.3.15¬AW÷1¬~AA÷l8ZD7qw3¬AD÷1599966300¬ADE÷1599966300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues¬ER÷Kolejka 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599974649¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷KlUihVDd¬WU÷carlton-blues¬AG÷.8.8.56¬BA÷.0.2.2¬BC÷.1.1.7¬BE÷.3.2.20¬BG÷.4.3.27¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷6oQmgBbj¬WV÷adelaide-crows¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.12.72¬BB÷.5.3.33¬BD÷.3.2.20¬BF÷.0.3.3¬BH÷.2.4.16¬AW÷1¬~AA÷SMYe7LQT¬AD÷1599903600¬ADE÷1599903600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Kolejka 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599912407¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷YHRiBz1h¬WV÷melbourne-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.12.7.79¬BB÷.5.2.32¬BD÷.2.3.15¬BF÷.2.1.13¬BH÷.3.1.19¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷C8QeAfGb¬WU÷greater-western-sydney¬AG÷.11.8.74¬BA÷.2.3.15¬BC÷.5.2.32¬BE÷.3.2.20¬BG÷.1.1.7¬AW÷1¬~AA÷vHIQ5xQ5¬AD÷1599894300¬ADE÷1599894300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷Kolejka 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599902641¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷l0Mo1fX7¬WV÷essendon-bombers¬AH÷.4.5.29¬BB÷.2.1.13¬BD÷.0.2.2¬BF÷.1.0.6¬BH÷.1.2.8¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷A9Ns2zI1¬WU÷port-adelaide-power¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.13.79¬BA÷.1.2.8¬BC÷.5.5.35¬BE÷.1.6.12¬BG÷.4.0.24¬AW÷1¬~AA÷SOPORn8D¬AD÷1599883800¬ADE÷1599883800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷Kolejka 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599892063¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷tQHRkri5¬WV÷fremantle-dockers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.9.99¬BB÷.3.3.21¬BD÷.4.1.25¬BF÷.4.2.26¬BH÷.4.3.27¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷SMDNjOya¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AG÷.5.5.35¬BA÷.1.0.6¬BC÷.1.2.8¬BE÷.1.2.8¬BG÷.2.1.13¬AW÷1¬~
153
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL - Play Offy¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷UHNVyJlN¬ZD÷t¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷11¬ZL÷/futbol-australijski/australia/afl/¬ZX÷14Australia 009tralia0000000000001000AFL - Play O015y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷h06nwZUE¬AD÷1601545200¬ADE÷1601545200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷ETf2YPX1¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷SWrpc9A2¬WV÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷63AjxgpL¬AD÷1601632200¬ADE÷1601632200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷tzmldTP8¬WU÷brisbane-lions¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷zcnhemuF¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷jynNWW7r¬AD÷1601707200¬ADE÷1601707200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷AXoRloIr¬WU÷st-kilda-saints¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷4foVm5Xl¬WV÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷lSaeyDaR¬AD÷1601719800¬ADE÷1601719800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷Emodf7fL¬WU÷west-coast-eagles¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷8OaagR9R¬WV÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷y¬~
4
reklama
reklama
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są zablokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Tryb ciemny
reklama
POMOC: Jesteś na stronie AFL 2020 wyniki Futbol australijski/ sekcja wyników. FlashScore.pl oferuje AFL 2020 wyniki na żywo, wyniki końcowe i częściowe, AFL 2020 kolejność drużyn i szczegóły meczu. Oprócz wyników AFL 2020 możesz śledzić na FlashScore.pl ponad 5000 zawodów z 30 dyscyplin sportowych ze świata. Po prostu kliknij na nazwę sportu w górnym menu lub na nazwę kraju po lewej stronie i wybierz swoje zawody. Serwis wyników AFL 2020 działa w czasie rzeczywistym i jest odświeżany na bieżąco.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!