WHL 2019/2020 - wyniki na żywo, rezultaty, tabele

Hokej Kanada

WHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷Aa9VBz0p¬ZD÷p¬ZE÷IiZN4xkJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/kanada/whl/¬ZX÷02Kanada 006Kanada0010000000001000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷pfJ9aYND¬AD÷1573509600¬ADE÷1573509600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573518955¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷IDniBLnt¬WU÷kamloops-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷UmjeAu2n¬WV÷kelowna-rockets¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷WClNd5K0¬AD÷1573506000¬ADE÷1573506000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573514859¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷x4QgnO6s¬WV÷tri-city-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷zevSj4bQ¬WU÷edmonton-oil-kings¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬~AA÷tMhTjtKD¬AD÷1573504200¬ADE÷1573504200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573513027¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷21CsiI1O¬WU÷brandon-wheat-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷5¬BE÷2¬WN÷ICE¬AF÷Winnipeg Ice¬JB÷thBojxHU¬WV÷winnipeg-ice¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷hMkJco5f¬AD÷1573355100¬ADE÷1573355100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573365098¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷SUzKhQTD¬WU÷spokane-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷6LZNipqK¬WV÷kelowna-rockets¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷rDiw1QsL¬AD÷1573354800¬ADE÷1573354800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573363844¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷rX5rrNIg¬WU÷kamloops-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷MN4nssYa¬WV÷medicine-hat-tigers¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷f5jHgrze¬AD÷1573354800¬ADE÷1573354800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573363481¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷xfRHdMXn¬WU÷prince-george-cougars¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷GpQLetmg¬WV÷victoria-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷zoeEbRkl¬AD÷1573351500¬ADE÷1573351500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573361479¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷CMhXUMy7¬WU÷seattle-thunderbirds¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷QPdyUtiD¬WV÷everett-silvertips¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷0l2Y16SE¬AD÷1573351200¬ADE÷1573351200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573360443¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷jPmypqls¬WU÷edmonton-oil-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷lA6vq33m¬WV÷calgary-hitmen¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷dfdAa7zr¬AD÷1573351200¬ADE÷1573351200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573360364¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷v9fPWr7f¬WU÷lethbridge-hurricanes¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷IagTV2M0¬WV÷tri-city-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷bwc8e45r¬AD÷1573351200¬ADE÷1573351200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573361867¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷CCcavuII¬WU÷portland-winterhawks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷QF13waXO¬WV÷vancouver-giants¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷SIlPiM47¬AD÷1573349400¬ADE÷1573349400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Ice¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573358547¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ICE¬AE÷Winnipeg Ice¬JA÷6ZIYhvXB¬WU÷winnipeg-ice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷pQHxhbnI¬WV÷regina-pats¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷tbAt0pcR¬AD÷1573347600¬ADE÷1573347600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573356132¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷IkbeuL2C¬WV÷swift-current-broncos¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷vaait1m6¬WU÷moose-jaw-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬~AA÷xUeCfOKl¬AD÷1573347600¬ADE÷1573347600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573356457¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷SKun2rAP¬WU÷prince-albert-raiders¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷UTRDc2It¬WV÷red-deer-rebels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷YekLh2k1¬AD÷1573347600¬ADE÷1573347600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573356609¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷b9FQf02a¬WU÷saskatoon-blades¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷4¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷CCJUgKH5¬WV÷brandon-wheat-kings¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷QB5v5TCK¬AD÷1573270500¬ADE÷1573270500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573279633¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷2DYhvREK¬WU÷seattle-thunderbirds¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷GGxcwoUQ¬WV÷kamloops-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷3¬~AA÷Mc3U2nD8¬AD÷1573270200¬ADE÷1573270200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573278986¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷ARZ61BJE¬WV÷portland-winterhawks¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷Wzy32i48¬WU÷vancouver-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬~AA÷MsF6m7DL¬AD÷1573268700¬ADE÷1573268700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573277885¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷dr4YTWcq¬WU÷kelowna-rockets¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷zZ2xTjDk¬WV÷medicine-hat-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷2¬BD÷3¬BF÷3¬~AA÷vF9r4mSQ¬AD÷1573268700¬ADE÷1573268700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573277388¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷YePOY4xr¬WU÷spokane-chiefs¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷CnOSXOil¬WV÷everett-silvertips¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷CSLwtP5e¬AD÷1573268400¬ADE÷1573268400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573277594¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷CW3xnWJR¬WU÷prince-george-cougars¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷Euj4sjSr¬WV÷victoria-royals¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷lUGbkTr9¬AD÷1573264800¬ADE÷1573264800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573275039¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷6DPgyF59¬WU÷calgary-hitmen¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷p4OczZKF¬WV÷tri-city-americans¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷2gW3nRSR¬AD÷1573264800¬ADE÷1573264800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573274778¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷487tSASe¬WU÷lethbridge-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷ra6pRUs2¬WV÷edmonton-oil-kings¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷42IVsoyq¬AD÷1573261200¬ADE÷1573261200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573269976¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷p4pTkEK2¬WU÷moose-jaw-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ICE¬AF÷Winnipeg Ice¬JB÷b7lXlYZ8¬WV÷winnipeg-ice¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷bPHZt5jk¬AD÷1573261200¬ADE÷1573261200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573269515¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷hUmylhkF¬WU÷prince-albert-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷WKnumC4L¬WV÷brandon-wheat-kings¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷YsAnv3z8¬AD÷1573261200¬ADE÷1573261200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573270048¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷4UrHvlC1¬WU÷saskatoon-blades¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷rLsLw8R7¬WV÷red-deer-rebels¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~
263
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷Aa9VBz0p¬ZD÷p¬ZE÷IiZN4xkJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/kanada/whl/¬ZX÷02Kanada 006Kanada0010000000001000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷WAHHcChQ¬AD÷1573869600¬ADE÷1573869600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷Kxq87wn5¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷bTsC6c1B¬WV÷medicine-hat-tigers¬AN÷n¬~AA÷OpIDbhwK¬AD÷1573873200¬ADE÷1573873200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷CCu09aHh¬WU÷kamloops-blazers¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬JB÷j3v48JWb¬WV÷prince-george-cougars¬AN÷n¬~AA÷QZmRePZ6¬AD÷1573873200¬ADE÷1573873200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷KSFborMm¬WU÷portland-winterhawks¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷W2J2p2yf¬WV÷spokane-chiefs¬AN÷n¬~AA÷YJ3qgW0s¬AD÷1573873500¬ADE÷1573873500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷feyL4yWN¬WV÷lethbridge-hurricanes¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷thXG5HGH¬WU÷victoria-royals¬AN÷n¬~AA÷2ae0kl06¬AD÷1573952400¬ADE÷1573952400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷8xMu4PdA¬WU÷regina-pats¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷nTKq3qCG¬WV÷prince-albert-raiders¬AN÷n¬~AA÷Kzj5l8FC¬AD÷1573952400¬ADE÷1573952400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷G2Pm23RM¬WU÷saskatoon-blades¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷fgOi1NtT¬WV÷calgary-hitmen¬AN÷n¬~AA÷bRl9mSUI¬AD÷1573952400¬ADE÷1573952400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷0z1Kdskp¬WU÷swift-current-broncos¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷CA4Oe14j¬WV÷moose-jaw-warriors¬AN÷n¬~AA÷O8ddjUp0¬AD÷1573956000¬ADE÷1573956000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷QDWz55s4¬WV÷brandon-wheat-kings¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷CASW5oSc¬WU÷red-deer-rebels¬AN÷n¬~AA÷vFVDJSRD¬AD÷1573956300¬ADE÷1573956300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷MiCFs0LC¬WU÷seattle-thunderbirds¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷0rBJtKzJ¬WV÷portland-winterhawks¬AN÷n¬~AA÷UochiAVg¬AD÷1573957800¬ADE÷1573957800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷vcUO77co¬WU÷medicine-hat-tigers¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷ImTS6RCi¬WV÷edmonton-oil-kings¬AN÷n¬~AA÷A31GePMu¬AD÷1573959600¬ADE÷1573959600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷QDh6Kpsi¬WU÷vancouver-giants¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬JB÷44iAJ4dc¬WV÷prince-george-cougars¬AN÷n¬~AA÷xAiVfqkD¬AD÷1573959900¬ADE÷1573959900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷QPI6qMj0¬WU÷everett-silvertips¬WN÷ICE¬AF÷Winnipeg Ice¬JB÷4GHArt66¬WV÷winnipeg-ice¬AN÷n¬~AA÷GrglhjGm¬AD÷1573959900¬ADE÷1573959900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷lIzP3eoU¬WU÷kelowna-rockets¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷jRMjaFgo¬WV÷kamloops-blazers¬AN÷n¬~AA÷I5UHInsK¬AD÷1573959900¬ADE÷1573959900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷QNRUmyrn¬WV÷spokane-chiefs¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷CKNQlHSu¬WU÷tri-city-americans¬AN÷n¬~AA÷CScXisM4¬AD÷1574022600¬ADE÷1574022600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷zB03dYf1¬WU÷saskatoon-blades¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷E1a7ehA7¬WV÷moose-jaw-warriors¬AN÷n¬~AA÷Mw5Kfqxn¬AD÷1574031600¬ADE÷1574031600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷MunFIOB3¬WU÷edmonton-oil-kings¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷0WpJHrR9¬WV÷brandon-wheat-kings¬AN÷n¬~AA÷42fPg3ih¬AD÷1574035200¬ADE÷1574035200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷fgpNG2tG¬WU÷prince-albert-raiders¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷6VCjazBr¬WV÷calgary-hitmen¬AN÷n¬~AA÷jJdyi1yB¬AD÷1574035200¬ADE÷1574035200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷G6wjKym8¬WU÷vancouver-giants¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷U9sfJe2E¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷nuZLH6dQ¬AD÷1574035500¬ADE÷1574035500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷8nHZnech¬WU÷everett-silvertips¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷nwGwnFCb¬WV÷spokane-chiefs¬AN÷n¬~AA÷rggThN6b¬AD÷1574038800¬ADE÷1574038800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷lf2ebfQl¬WU÷portland-winterhawks¬WN÷ICE¬AF÷Winnipeg Ice¬JB÷Sp1acEue¬WV÷winnipeg-ice¬AN÷n¬~
544
Ustawienia
Tryb ciemny
POMOC: Jesteś na stronie WHL 2019/2020 wyniki w sekcji Hokej/Kanada. WHL 2019/2020 livescore, wyniki częściowe i końcowe, WHL 2019/2020 na żywo - tabele i statystyki meczowe oferuje FlashScore.pl. Oprócz strony WHL 2019/2020 wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl ponad 100 rozgrywek z ponad 15 krajów na świecie dla dyscypliny Hokej – wszystko na FlashScore.pl. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz rozgrywki (ligę, turniej, puchar). WHL 2019/2020 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!