NHL - zestaw par. NHL spotkania, nadchodzące mecze

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
bookmaker
100% Bonus Startowy aż do 200 PLN
Otwórz konto już dzisiaj i ubiegaj się o swój 100% Bonus Startowy. Regulamin ma zastosowanie. GamblingTherapy.org. 18+
bookmaker
Bonus na start do 2230 PLN
Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.
bookmaker
29 PLN free + 30 PLN bez ryzyka + 1200 PLN
STS posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z prawem i karany. 18+

Hokej USA

NHL
2019/2020
Loading...
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL - Play Offy¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷GpECNTmQ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/hokej/usa/nhl/¬ZX÷02USA 003......0000000000001000NHL - Play O015y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷0WbNcwD0¬AD÷1596738600¬ADE÷1596738600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Minnesota Wild¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1596739219¬BX÷15¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷d6RBfjnr¬WV÷vancouver-canucks¬AH÷0¬BB÷0¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷zcQFgA1l¬WU÷minnesota-wild¬AG÷0¬BA÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowi\u0105zuj\u0105 ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zak\u0142ad w ci\u0105gu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"},{"BU":"\/bookmaker\/163\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-163.png","BN":"Fortuna","BI":163},{"BU":"\/bookmaker\/165\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-165.png","BN":"STS.pl","BI":165}]}¬AM÷Remis w serii 1-1.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16|5|163|165|539|472|24¬~ZA÷USA: NHL - Miejsca¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷MaMCr5lA¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷19¬ZL÷/hokej/usa/nhl/¬ZX÷02USA 003......0000000000001000NHL - Miejsc013iejsca000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷hYmfSuis¬AD÷1596744000¬ADE÷1596744000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷dzNU3q1S¬WV÷washington-capitals¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷IqOQ4PoM¬WU÷philadelphia-flyers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowi\u0105zuj\u0105 ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zak\u0142ad w ci\u0105gu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"},{"BU":"\/bookmaker\/163\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-163.png","BN":"Fortuna","BI":163},{"BU":"\/bookmaker\/165\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-165.png","BN":"STS.pl","BI":165}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16|165|539|24|27¬~AA÷tGeCMyLI¬AD÷1596753000¬ADE÷1596753000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷xlssbEU6¬WV÷vegas-golden-knights¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷bcrwafF0¬WU÷st-louis-blues¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowi\u0105zuj\u0105 ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zak\u0142ad w ci\u0105gu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"},{"BU":"\/bookmaker\/163\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-163.png","BN":"Fortuna","BI":163}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16|165|539|24|27¬~ZA÷USA: NHL - Play Offy¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷GpECNTmQ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/hokej/usa/nhl/¬ZX÷02USA 003......0000000000001000NHL - Play O015y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷AqRC8fRI¬AD÷1596758400¬ADE÷1596758400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷xxHtZxLc¬WU÷columbus-blue-jackets¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷boIxzJ5i¬WV÷toronto-maple-leafs¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/165\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-165.png","BN":"STS.pl","BI":165},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowi\u0105zuj\u0105 ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zak\u0142ad w ci\u0105gu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"},{"BU":"\/bookmaker\/163\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-163.png","BN":"Fortuna","BI":163}]}¬AM÷Remis w serii 1-1.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16|163|165|539|24|27¬~AA÷4E8glfDa¬AD÷1596767400¬ADE÷1596767400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷44YI3UwF¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷AsZE4AO8¬WV÷calgary-flames¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowi\u0105zuj\u0105 ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zak\u0142ad w ci\u0105gu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AM÷Calgary Flames prowadzi w serii 2-1.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16|165|539|24|27¬~AA÷dMIMDzI9¬AD÷1596816000¬ADE÷1596816000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷GEnz6pas¬WU÷florida-panthers¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷E508AQjQ¬WV÷new-york-islanders¬AM÷New York Islanders prowadzi w serii 2-1.¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷539|24|27¬~AA÷z5XEtlEn¬AD÷1596825000¬ADE÷1596825000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷lbPSFe4g¬WU÷arizona-coyotes¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷fyQOGykm¬WV÷nashville-predators¬AM÷Arizona Coyotes prowadzi w serii 2-1.¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷165|539|24|27¬~AA÷jHydr9Ye¬AD÷1596830400¬ADE÷1596830400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷CxdUTxr7¬WU÷montreal-canadiens¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷IFdQUIS0¬WV÷pittsburgh-penguins¬AM÷Montreal Canadiens prowadzi w serii 2-1.¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷165|539|24|27¬~AA÷vL6XrMZS¬AD÷1596840300¬ADE÷1596840300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷MkKj2VA8¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷8nW8wnY7¬WV÷edmonton-oilers¬AM÷Chicago Blackhawks prowadzi w serii 2-1.¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷165|539|24|27¬~AA÷hWEVltsm¬AD÷1596844800¬ADE÷1596844800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷6HQqrwa6¬WU÷columbus-blue-jackets¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷hEMuqJq0¬WV÷toronto-maple-leafs¬AM÷Remis w serii 1-1.¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷165|539|24¬~AA÷pSGql2E4¬AD÷1596854700¬ADE÷1596854700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷QmMMoHfD¬WU÷minnesota-wild¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷S23Jncu7¬WV÷vancouver-canucks¬AM÷Remis w serii 1-1.¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷165|539|24¬~ZA÷USA: NHL - Miejsca¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷MaMCr5lA¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷19¬ZL÷/hokej/usa/nhl/¬ZX÷02USA 003......0000000000001000NHL - Miejsc013iejsca000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷K6fGLezP¬AD÷1596916800¬ADE÷1596916800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷pEpkdhaJ¬WV÷vegas-golden-knights¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷6NoocYqD¬WU÷colorado-avalanche¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷165|539|24¬~AA÷Emx3QJLg¬AD÷1596916800¬ADE÷1596916800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷EZB8d1g2¬WV÷philadelphia-flyers¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷0W74csvd¬WU÷tampa-bay-lightning¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷165|539|24¬~AA÷Y9rbpuDP¬AD÷1597003200¬ADE÷1597003200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷EmPY34IP¬WV÷dallas-stars¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷0pLU4p3J¬WU÷st-louis-blues¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷165|539¬~AA÷WOnbRa6m¬AD÷1597003200¬ADE÷1597003200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷6980bNOk¬WV÷boston-bruins¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷SI9da39q¬WU÷washington-capitals¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷165|539¬~~
170
15
reklama
reklama
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są zablokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Tryb ciemny
reklama
reklama
NHL - zestawienie spotkań. Śledź program całego turnieju NHL. Dzisiejsze mecze, jutrzejsze mecze i zestaw par całego turnieju. Na FlashScore.pl znajdziesz dla turnieju NHL program spotkań, wyniki na żywo i wyniki końcowe, statystyki bezpośrednich spotkań, NHL tabele i porównania kursów. Na FlashScore możesz śledzić ponad 5000 rozgrywek i spotkań z z ponad 30 dyscyplin sportu z całego świata.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!