NBA G League 2019/2020 - wyniki na żywo, rezultaty, tabele

Koszykówka USA

NBA G League
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷b5Xjk4cn¬ZD÷p¬ZE÷vaBRNKxU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/koszykowka/usa/nba-g-league/¬ZX÷03USA 003......0050000000001000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷0dvyMRJf¬AD÷1576033200¬ADE÷1576033200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576040970¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷lfN7vVlO¬WV÷santa-cruz-warriors¬AH÷124¬BB÷33¬BD÷23¬BF÷27¬BH÷41¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷fXN3uBZH¬WU÷south-bay-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷128¬BA÷31¬BC÷35¬BE÷32¬BG÷30¬~AA÷vsjSNmkr¬AD÷1576027800¬ADE÷1576027800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576035965¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷vsHmqgzg¬WU÷austin-toros-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷127¬BA÷35¬BC÷28¬BE÷20¬BG÷44¬WN÷STO¬AF÷Stockton Kings¬JB÷8GLirDka¬WV÷stockton-kings¬AH÷122¬BB÷31¬BD÷37¬BF÷30¬BH÷24¬~AA÷IXlWM74l¬AD÷1576027800¬ADE÷1576027800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576035027¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷n7KesX45¬WU÷northern-arizona-suns¬AG÷114¬BA÷25¬BC÷34¬BE÷32¬BG÷23¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬JB÷tUJatiKB¬WV÷texas-legends¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷123¬BB÷27¬BD÷38¬BF÷31¬BH÷27¬~AA÷8b30STtR¬AD÷1576026000¬ADE÷1576026000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576033634¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷6TIuoF5t¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷142¬BA÷48¬BC÷34¬BE÷35¬BG÷25¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷0jIqpZKn¬WV÷iowa-wolves¬AH÷128¬BB÷21¬BD÷37¬BF÷38¬BH÷32¬~AA÷U74dT9RK¬AD÷1576022400¬ADE÷1576022400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576029752¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷IXwWQBKO¬WU÷lakeland-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷102¬BA÷24¬BC÷25¬BE÷22¬BG÷31¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷WzSDkecP¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AH÷91¬BB÷16¬BD÷26¬BF÷28¬BH÷21¬~AA÷nqFiUkCE¬AD÷1575936000¬ADE÷1575936000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575943566¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷A7zOSXkC¬WU÷long-island-nets¬AG÷95¬BA÷22¬BC÷30¬BE÷27¬BG÷16¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷vsuSRi5I¬WV÷raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷106¬BB÷22¬BD÷26¬BF÷22¬BH÷36¬~AA÷YuBmVVd8¬AD÷1575918000¬ADE÷1575918000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575924785¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷xfxGUgLa¬WU÷agua-caliente-clippers¬AG÷92¬BA÷24¬BC÷18¬BE÷29¬BG÷21¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷WGyKTDz6¬WV÷memphis-hustle¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷111¬BB÷24¬BD÷30¬BF÷28¬BH÷29¬~AA÷tnO17S41¬AD÷1575853200¬ADE÷1575853200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575860297¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷bTdykO6E¬WU÷oklahoma-city-blue¬AG÷115¬BA÷21¬BC÷25¬BE÷34¬BG÷35¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬JB÷jwz4Xeys¬WV÷texas-legends¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷128¬BB÷22¬BD÷40¬BF÷40¬BH÷26¬~AA÷KxN56nK7¬AD÷1575853200¬ADE÷1575853200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575859879¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷UTY7WFjm¬WU÷santa-cruz-warriors¬AG÷83¬BA÷15¬BC÷22¬BE÷25¬BG÷21¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷OjYBVZ5g¬WV÷windy-city-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷118¬BB÷20¬BD÷27¬BF÷43¬BH÷28¬~AA÷OATd88ke¬AD÷1575831600¬ADE÷1575831600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷College Park Skyhawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575840058¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷College Park Skyhawks¬JA÷6Z9kRKE7¬WU÷college-park-skyhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷98¬BA÷27¬BC÷24¬BE÷26¬BG÷21¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬JB÷KxbXk4i8¬WV÷grand-rapids-drive¬AH÷94¬BB÷26¬BD÷23¬BF÷19¬BH÷26¬~AA÷pKUh9lzk¬AD÷1575770400¬ADE÷1575770400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575777514¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷b96sTtpe¬WU÷salt-lake-city-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷125¬BA÷28¬BC÷32¬BE÷39¬BG÷26¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona Suns¬JB÷hW5oS0a1¬WV÷northern-arizona-suns¬AH÷100¬BB÷18¬BD÷21¬BF÷30¬BH÷31¬~AA÷8vyFGWsF¬AD÷1575766800¬ADE÷1575766800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575774309¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷M9M9EsV1¬WU÷austin-toros-spurs¬AG÷115¬BA÷34¬BC÷37¬BE÷21¬BG÷23¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷APFiwR72¬WV÷iowa-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷128¬BB÷34¬BD÷38¬BF÷31¬BH÷25¬~AA÷nVZIFjcL¬AD÷1575766800¬ADE÷1575766800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575776535¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STO¬AF÷Stockton Kings¬JB÷rwEay5xF¬WV÷stockton-kings¬AH÷104¬BB÷37¬BD÷23¬BF÷24¬BH÷20¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷lGEexoN8¬WU÷oklahoma-city-blue¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷127¬BA÷33¬BC÷29¬BE÷30¬BG÷35¬~AA÷jcVlAUKr¬AD÷1575766800¬ADE÷1575766800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575775133¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷jq3ZU2Fr¬WU÷south-bay-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷125¬BA÷30¬BC÷29¬BE÷38¬BG÷28¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷KI7wUMUl¬WV÷memphis-hustle¬AH÷118¬BB÷31¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷37¬~AA÷UgPNEACR¬AD÷1575766800¬ADE÷1575766800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisconsin Herd¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575774443¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin Herd¬JA÷fDH3zPiL¬WU÷wisconsin-herd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷128¬BA÷40¬BC÷28¬BE÷31¬BG÷29¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷lzH7Zr7R¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AH÷115¬BB÷29¬BD÷16¬BF÷38¬BH÷32¬~AA÷jqjGeV5k¬AD÷1575763200¬ADE÷1575763200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Capital City Go-Go¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575770915¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRU¬AE÷Capital City Go-Go¬JA÷WxqU14od¬WU÷capital-city-go-go¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷32¬BC÷24¬BE÷26¬BG÷31¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷ptXBQmOd¬WV÷canton-charge¬AH÷108¬BB÷36¬BD÷24¬BF÷20¬BH÷28¬~AA÷p6kKfkLe¬AD÷1575763200¬ADE÷1575763200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575770231¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷bqyGP7w3¬WU÷erie-bayhawks¬AG÷106¬BA÷27¬BC÷34¬BE÷25¬BG÷20¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷h6zKORh9¬WV÷westchester-knicks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷123¬BB÷24¬BD÷33¬BF÷34¬BH÷32¬~AA÷b9gOg9z2¬AD÷1575763200¬ADE÷1575763200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575771089¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷WdZNNo8F¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷102¬BA÷20¬BC÷25¬BE÷32¬BG÷25¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷vNYRM5NL¬WV÷raptors¬AH÷101¬BB÷37¬BD÷23¬BF÷22¬BH÷19¬~AA÷0EX6IhD2¬AD÷1575763200¬ADE÷1575763200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575770219¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷zgKcHqoq¬WV÷greensboro-swarm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷104¬BB÷18¬BD÷31¬BF÷31¬BH÷24¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷IDXVLPxS¬WU÷lakeland-magic¬AG÷94¬BA÷27¬BC÷21¬BE÷24¬BG÷22¬~AA÷v5WAHCS8¬AD÷1575763200¬ADE÷1575763200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maine Red Claws¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575771740¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬JA÷ldO1G30k¬WU÷maine-red-claws¬AG÷123¬BA÷35¬BC÷25¬BE÷30¬BG÷33¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷rJN5FNFe¬WV÷delaware-blue-coats¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷128¬BB÷25¬BD÷34¬BF÷35¬BH÷34¬~AA÷ChiCdBjq¬AD÷1575682200¬ADE÷1575682200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575689721¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷OCuM3QGq¬WU÷austin-toros-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷30¬BC÷31¬BE÷20¬BG÷35¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷hnpQ2pWk¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AH÷107¬BB÷26¬BD÷27¬BF÷20¬BH÷34¬~AA÷M7pu4gb9¬AD÷1575676800¬ADE÷1575676800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575685430¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷Yoai5Izi¬WU÷delaware-blue-coats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷30¬BC÷31¬BE÷30¬BG÷19¬WN÷DRU¬AF÷Capital City Go-Go¬JB÷lIZWDAvi¬WV÷capital-city-go-go¬AH÷109¬BB÷25¬BD÷31¬BF÷21¬BH÷32¬~AA÷zBlq3DDF¬AD÷1575676800¬ADE÷1575676800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575684797¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷S8YzDUgc¬WU÷grand-rapids-drive¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷27¬BC÷23¬BE÷40¬BG÷26¬WN÷COL¬AF÷College Park Skyhawks¬JB÷drwuCl93¬WV÷college-park-skyhawks¬AH÷100¬BB÷34¬BD÷26¬BF÷21¬BH÷19¬~AA÷UXmm2XSL¬AD÷1575676800¬ADE÷1575676800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575684099¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷zZyqB8O9¬WU÷lakeland-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷112¬BA÷20¬BC÷31¬BE÷30¬BG÷31¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷UeymASwG¬WV÷greensboro-swarm¬AH÷111¬BB÷25¬BD÷27¬BF÷38¬BH÷21¬~AA÷8Oni1irS¬AD÷1575676800¬ADE÷1575676800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575684390¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷Stfj9ngM¬WU÷long-island-nets¬AG÷109¬BA÷26¬BC÷22¬BE÷28¬BG÷33¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷M3gf868S¬WV÷santa-cruz-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷27¬BD÷36¬BF÷31¬BH÷25¬~~
170
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷b5Xjk4cn¬ZD÷p¬ZE÷vaBRNKxU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/koszykowka/usa/nba-g-league/¬ZX÷03USA 003......0050000000001000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷EaruLoZ0¬AD÷1576080000¬ADE÷1576080000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷SpMBwk4U¬WU÷long-island-nets¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷I9cHbYZu¬WV÷westchester-knicks¬AN÷n¬~AA÷8MsqK5l7¬AD÷1576083600¬ADE÷1576083600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windy City Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬JA÷d0dLchkn¬WU÷windy-city-bulls¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷jNePdC4h¬WV÷raptors¬AN÷n¬~AA÷nDtmJP3D¬AD÷1576108800¬ADE÷1576108800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷College Park Skyhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷College Park Skyhawks¬JA÷4QaTeWJb¬WU÷college-park-skyhawks¬WN÷DRU¬AF÷Capital City Go-Go¬JB÷bmaXfjZ4¬WV÷capital-city-go-go¬AN÷n¬~AA÷OUPVs9tE¬AD÷1576112400¬ADE÷1576112400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷xvbyfAlB¬WU÷memphis-hustle¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷6D2ugU3H¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AN÷n¬~AA÷2LOZtTeK¬AD÷1576112400¬ADE÷1576112400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷vR0mi8YT¬WV÷salt-lake-city-stars¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷p41qhlJN¬WU÷oklahoma-city-blue¬AN÷n¬~AA÷drOwtmBQ¬AD÷1576281600¬ADE÷1576281600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷0U6EnSto¬WU÷canton-charge¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬JB÷EXfdBBJo¬WV÷grand-rapids-drive¬AN÷n¬~AA÷WzF5y7Js¬AD÷1576281600¬ADE÷1576281600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷hOg0AVYi¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷Mcb49klb¬WV÷erie-bayhawks¬AN÷n¬~AA÷Ea4AzRYm¬AD÷1576281600¬ADE÷1576281600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷College Park Skyhawks¬JB÷fBdC7TIA¬WV÷college-park-skyhawks¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷0lc88934¬WU÷greensboro-swarm¬AN÷n¬~AA÷hj3EZplf¬AD÷1576281600¬ADE÷1576281600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷8E0G6mYG¬WU÷lakeland-magic¬WN÷DRU¬AF÷Capital City Go-Go¬JB÷2y0K57mN¬WV÷capital-city-go-go¬AN÷n¬~AA÷MP7IY430¬AD÷1576285200¬ADE÷1576285200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wolves¬JA÷tSbO4R2T¬WU÷iowa-wolves¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷CAoj0oBp¬WV÷maine-red-claws¬AN÷n¬~AA÷0G6MXOI6¬AD÷1576285200¬ADE÷1576285200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷j1pfa5Qj¬WU÷oklahoma-city-blue¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷44YyOl3i¬WV÷salt-lake-city-stars¬AN÷n¬~AA÷rudRWrYC¬AD÷1576285200¬ADE÷1576285200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷I7xtN8Ic¬WU÷sioux-falls-skyforce¬WN÷STO¬AF÷Stockton Kings¬JB÷CUypMSX3¬WV÷stockton-kings¬AN÷n¬~AA÷dr0VV2mJ¬AD÷1576287000¬ADE÷1576287000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷jLzlLnmA¬WU÷texas-legends¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷KfuhK62G¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AN÷n¬~AA÷8KCxv0ut¬AD÷1576292400¬ADE÷1576292400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷dK2L2vXr¬WU÷santa-cruz-warriors¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷js2P1bnk¬WV÷agua-caliente-clippers¬AN÷n¬~AA÷nBBtwKfn¬AD÷1576292400¬ADE÷1576292400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷2H5T0I1e¬WU÷south-bay-lakers¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona Suns¬JB÷dv5XaxH1¬WV÷northern-arizona-suns¬AN÷n¬~AA÷EXswxvAh¬AD÷1576350000¬ADE÷1576350000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷zV3yadW7¬WU÷raptors¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷OpcJNu98¬WV÷delaware-blue-coats¬AN÷n¬~AA÷hOtsybPb¬AD÷1576368000¬ADE÷1576368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷2ydNMaOE¬WU÷canton-charge¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷dbeRLJwL¬WV÷wisconsin-herd¬AN÷n¬~AA÷notozIv5¬AD÷1576368000¬ADE÷1576368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷A1aVKwgR¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷StncGc1r¬WV÷erie-bayhawks¬AN÷n¬~AA÷0lpkZyfB¬AD÷1576368000¬ADE÷1576368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷6Xp1FHGl¬WU÷greensboro-swarm¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷08a4EyWf¬WV÷westchester-knicks¬AN÷n¬~AA÷rDZgYe9H¬AD÷1576371600¬ADE÷1576371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wolves¬JA÷vab8Deo1¬WU÷iowa-wolves¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷YLcCCF07¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AN÷n¬~AA÷M3YcXFON¬AD÷1576371600¬ADE÷1576371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷0SkbzJhE¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷nP1GBZFD¬WU÷oklahoma-city-blue¬AN÷n¬~AA÷jww2WZwU¬AD÷1576371600¬ADE÷1576371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windy City Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬JA÷vJl2Zx8K¬WU÷windy-city-bulls¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷8hg6YdNQ¬WV÷austin-toros-spurs¬AN÷n¬~AA÷hnPTRgno¬AD÷1576373400¬ADE÷1576373400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷A1uYTGVs¬WU÷texas-legends¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷4OvxTzol¬WV÷memphis-hustle¬AN÷n¬~AA÷fi3CjwPo¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷ALspREF0¬WV÷maine-red-claws¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷GbrtSf0f¬WU÷grand-rapids-drive¬AN÷n¬~AA÷6R6Gkcvh¬AD÷1576440000¬ADE÷1576440000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷lCtlQYU6¬WU÷lakeland-magic¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷IoohPhpD¬WV÷long-island-nets¬AN÷n¬~AA÷0l6KlHgb¬AD÷1576447200¬ADE÷1576447200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷dxpdOCaJ¬WU÷northern-arizona-suns¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷C8KyX43J¬WV÷santa-cruz-warriors¬AN÷n¬~~
501
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są blokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Tryb ciemny
POMOC: Jesteś na stronie NBA G League 2019/2020 wyniki w sekcji Koszykówka/USA. NBA G League 2019/2020 livescore, wyniki częściowe i końcowe, NBA G League 2019/2020 na żywo - tabele i statystyki meczowe oferuje FlashScore.pl. Oprócz strony NBA G League wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl ponad 150 rozgrywek z ponad 30 krajów na świecie dla dyscypliny Koszykówka – wszystko na FlashScore.pl. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz rozgrywki (ligę , turniej, puchar krajowy). NBA G League 2019/2020 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!