NCAA 2018/2019 - wyniki na żywo, rezultaty, tabele

Koszykówka USA NCAA2018/2019

results
SA÷3¬~ZA÷USA: NCAA - Play Offy¬ZEE÷jPojkLXK¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷rBbVEgMc¬ZD÷p¬ZE÷bXJLiQar¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_jPojkLXK¬ZJ÷11¬ZL÷/koszykowka/usa/ncaa/¬ZX÷03USA 003......0060000000243000NCAA - Play 016y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷ryxJ3Wxq¬AD÷1553391600¬ADE÷1553391600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas¬JA÷6XmVjTq0¬WU÷kansas¬AG÷75¬BA÷0¬BC÷25¬BE÷0¬BG÷50¬WN÷AUB¬AF÷Auburn¬JB÷pOnZkma6¬WV÷auburn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷89¬BB÷0¬BD÷51¬BF÷0¬BH÷38¬~AA÷Wb9kLb8G¬AD÷1553388000¬ADE÷1553388000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Purdue¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUR¬AE÷Purdue¬JA÷b7pNhkFm¬WU÷purdue¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷87¬BA÷0¬BC÷43¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷VIL¬AF÷Villanova¬JB÷CAlRi9Ug¬WV÷villanova¬AH÷61¬BB÷0¬BD÷24¬BF÷0¬BH÷37¬~AA÷lGTj0cWj¬AD÷1553384700¬ADE÷1553384700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Michigan State¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷Michigan State¬JA÷fiZsd34r¬WU÷michigan-state¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷70¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷YsYoeNJl¬WV÷minnesota¬AH÷50¬BB÷0¬BD÷19¬BF÷0¬BH÷31¬~AA÷boBsNKw4¬AD÷1553382600¬ADE÷1553382600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gonzaga¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GON¬AE÷Gonzaga¬JA÷t8eq0XMD¬WU÷gonzaga¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷83¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷BAY¬AF÷Baylor¬JB÷KbfmaixK¬WV÷baylor¬AH÷71¬BB÷0¬BD÷23¬BF÷0¬BH÷48¬~AA÷xxAoMvgA¬AD÷1553379000¬ADE÷1553379000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida State¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida State¬JA÷EZ8jbBiQ¬WU÷florida-state¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷90¬BA÷0¬BC÷50¬BE÷0¬BG÷40¬WN÷MUR¬AF÷Murray State¬JB÷GreIgVas¬WV÷murray-state¬AH÷62¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷28¬~AA÷2JHYOt9i¬AD÷1553375700¬ADE÷1553375700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Michigan¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷Michigan¬JA÷jJSjfsZf¬WU÷michigan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷64¬BA÷0¬BC÷32¬BE÷0¬BG÷32¬WN÷FLO¬AF÷Florida¬JB÷U9Rfg1l1¬WV÷florida¬AH÷49¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷21¬~AA÷tAGxO0Oc¬AD÷1553366400¬ADE÷1553366400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kentucky¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEN¬AE÷Kentucky¬JA÷OWQbhL37¬WU÷kentucky¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷62¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷34¬WN÷WOF¬AF÷Wofford¬JB÷xzV2iuJD¬WV÷wofford¬AH÷56¬BB÷0¬BD÷26¬BF÷0¬BH÷30¬~AA÷jVAm1wHp¬AD÷1553357400¬ADE÷1553357400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷LSU¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LSU¬AE÷LSU¬JA÷QyqC1PtL¬WU÷lsu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷69¬BA÷0¬BC÷38¬BE÷0¬BG÷31¬WN÷MAR¬AF÷Maryland¬JB÷xCnG0qdR¬WV÷maryland¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷29¬BF÷0¬BH÷38¬~AA÷foOHOLOt¬AD÷1553306220¬ADE÷1553306220¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Virginia Tech¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOU¬AF÷St. Louis¬JB÷Kdem4XH9¬WV÷st-louis¬AH÷52¬BB÷0¬BD÷18¬BF÷0¬BH÷34¬WM÷VIR¬AE÷Virginia Tech¬JA÷jNjq5D23¬WU÷virginia-tech¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷66¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷26¬~AA÷CK7qZTrG¬AD÷1553305800¬ADE÷1553305800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa State¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa State¬JA÷SpDdJOvB¬WU÷iowa-state¬AG÷59¬BA÷0¬BC÷24¬BE÷0¬BG÷35¬WN÷OHI¬AF÷Ohio State¬JB÷M7C0IrfH¬WV÷ohio-state¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷62¬BB÷0¬BD÷26¬BF÷0¬BH÷36¬~AA÷bFxnUs1J¬AD÷1553305200¬ADE÷1553305200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷VCU Rams¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COM¬AE÷VCU Rams¬JA÷IJekqWup¬WU÷vcu-rams¬AG÷58¬BA÷0¬BC÷24¬BE÷0¬BG÷34¬WN÷CEN¬AF÷UCF Knights¬JB÷Ctegrjej¬WV÷ucf-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷73¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷39¬~AA÷phlzwCqi¬AD÷1553304000¬ADE÷1553304000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina¬JA÷lvQU4PPH¬WU÷north-carolina¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷88¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷55¬WN÷ION¬AF÷Iona¬JB÷IDUY3quO¬WV÷iona¬AH÷73¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷35¬~AA÷x6yjT1GP¬AD÷1553297220¬ADE÷1553297220¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mississippi St.¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississippi St.¬JA÷ARDdsAAd¬WU÷mississippi-st¬AG÷76¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷39¬WN÷LIB¬AF÷Liberty¬JB÷CWiu6gmc¬WV÷liberty¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷80¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷45¬~AA÷jB6mYmbM¬AD÷1553296800¬ADE÷1553296800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston¬JA÷YquU0GOq¬WU÷houston¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷84¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷GEO¬AF÷Georgia State¬JB÷G8UYazvj¬WV÷georgia-state¬AH÷55¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷24¬~AA÷fNeGrMWm¬AD÷1553296200¬ADE÷1553296200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Duke¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Dakota St.¬JB÷E3bLW25f¬WV÷north-dakota-st¬AH÷62¬BB÷0¬BD÷27¬BF÷0¬BH÷35¬WM÷DUK¬AE÷Duke¬JA÷dS3GXrjl¬WU÷duke¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷85¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷54¬~AA÷behvxWbc¬AD÷1553295000¬ADE÷1553295000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah State¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah State¬JA÷d4Tx33fU¬WU÷utah-state¬AG÷61¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷33¬WN÷WAS¬AF÷Washington¬JB÷MRfqOnQu¬WV÷washington¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷78¬BB÷0¬BD÷40¬BF÷0¬BH÷38¬~AA÷h4C9MjaA¬AD÷1553286600¬ADE÷1553286600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisconsin¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin¬JA÷tfbuf8Ba¬WU÷wisconsin¬AG÷54¬BA÷0¬BC÷25¬BE÷0¬BG÷29¬WN÷ORE¬AF÷Oregon¬JB÷zVCrgSQ5¬WV÷oregon-state¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷25¬BF÷0¬BH÷47¬~AA÷8QaKstnf¬AD÷1553284800¬ADE÷1553284800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo¬JA÷hfcPVMK0¬WU÷buffalo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷91¬BA÷0¬BC÷44¬BE÷0¬BG÷47¬WN÷ARI¬AF÷Arizona State¬JB÷nHdTUtz7¬WV÷arizona-state¬AH÷74¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷43¬~AA÷KjE1OCUc¬AD÷1553281800¬ADE÷1553281800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Virginia¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Virginia¬JA÷ldJ01jJP¬WU÷virginia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷71¬BA÷0¬BC÷30¬BE÷0¬BG÷41¬WN÷GAR¬AF÷Gardner Webb¬JB÷6y6SdARt¬WV÷gardner-webb¬AH÷56¬BB÷0¬BD÷36¬BF÷0¬BH÷20¬~AA÷rmAiES6j¬AD÷1553280300¬ADE÷1553280300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee¬JA÷SOyM6oe5¬WU÷tennessee¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷77¬BA÷0¬BC÷42¬BE÷0¬BG÷35¬WN÷COL¬AF÷Colgate¬JB÷AmRQ55AB¬WV÷colgate¬AH÷70¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷40¬~AA÷jkVCLAEG¬AD÷1553277600¬ADE÷1553277600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas State¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas State¬JA÷ELBnhntC¬WU÷kansas-state¬AG÷64¬BA÷0¬BC÷30¬BE÷0¬BG÷34¬WN÷IRV¬AF÷UC Irvine¬JB÷dp1ii6eI¬WV÷uc-irvine¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷70¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷40¬~AA÷ALWA1kNp¬AD÷1553275800¬ADE÷1553275800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Tech¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Tech¬JA÷48cacM0f¬WU÷texas-tech¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷72¬BA÷0¬BC÷30¬BE÷0¬BG÷42¬WN÷NOK¬AF÷Northern Kentucky¬JB÷nXn4dtG0¬WV÷northern-kentucky¬AH÷57¬BB÷0¬BD÷26¬BF÷0¬BH÷31¬~AA÷bsD5NWq4¬AD÷1553272800¬ADE÷1553272800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ole Miss¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Ole Miss¬JA÷KvAWeUtm¬WU÷mississippi¬AG÷72¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷39¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma¬JB÷23ayeldg¬WV÷oklahoma¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷95¬BB÷0¬BD÷50¬BF÷0¬BH÷45¬~AA÷4dBmF8ip¬AD÷1553271300¬ADE÷1553271300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷MRYD87Qh¬WU÷cincinnati¬AG÷72¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷36¬WN÷IOW¬AF÷Iowa¬JB÷GlYH7Rua¬WV÷iowa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷79¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷48¬~AA÷xUFYKwO5¬AD÷1553219820¬ADE÷1553219820¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Syracuse¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse¬JA÷p4QYt1GD¬WU÷syracuse¬AG÷69¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷32¬WN÷BAY¬AF÷Baylor¬JB÷b7EG5pgE¬WV÷baylor¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷78¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷40¬~AA÷C4JLJlqT¬AD÷1553219400¬ADE÷1553219400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Purdue¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUR¬AE÷Purdue¬JA÷Qau5ATet¬WU÷purdue¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷61¬BA÷0¬BC÷32¬BE÷0¬BG÷29¬WN÷DOM¬AF÷Old Dominion¬JB÷ryzA9mBn¬WV÷old-dominion¬AH÷48¬BB÷0¬BD÷19¬BF÷0¬BH÷29¬~AA÷pY5iX7DS¬AD÷1553218800¬ADE÷1553218800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wofford¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SET¬AF÷Seton Hall¬JB÷rFMKNwWd¬WV÷seton-hall¬AH÷68¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷38¬WM÷WOF¬AE÷Wofford¬JA÷faTxafgd¬WU÷wofford¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷84¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷44¬~AA÷2FJdPhFi¬AD÷1553217600¬ADE÷1553217600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Michigan¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montana¬JB÷A5Kd2W3J¬WV÷montana¬AH÷55¬BB÷0¬BD÷21¬BF÷0¬BH÷34¬WM÷MIC¬AE÷Michigan¬JA÷WKlGgv0J¬WU÷michigan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷74¬BA÷0¬BC÷34¬BE÷0¬BG÷40¬~AA÷6LgbUTwL¬AD÷1553210820¬ADE÷1553210820¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gonzaga¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GON¬AE÷Gonzaga¬JA÷S43P0GwP¬WU÷gonzaga¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷87¬BA÷0¬BC÷53¬BE÷0¬BG÷34¬WN÷FAI¬AF÷Fairleigh Dickinson¬JB÷WxU598sP¬WV÷fairleigh-dickinson¬AH÷49¬BB÷0¬BD÷17¬BF÷0¬BH÷32¬~AA÷YDKHKUTM¬AD÷1553210400¬ADE÷1553210400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villanova¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villanova¬JA÷Am5ejQAO¬WU÷villanova¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷61¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷33¬WN÷MAR¬AF÷St. Marys (CA)¬JB÷OjgwF9mP¬WV÷st-marys-ca¬AH÷57¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷27¬~AA÷MgcJSRLq¬AD÷1553209800¬ADE÷1553209800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kentucky¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEN¬AE÷Kentucky¬JA÷M5LOMco3¬WU÷kentucky¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷79¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷40¬WN÷ABI¬AF÷Abilene Christian¬JB÷4UATLH09¬WV÷abilene-christian¬AH÷44¬BB÷0¬BD÷13¬BF÷0¬BH÷31¬~~
3
1553420308
5951
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NCAA - Play Offy¬ZEE÷jPojkLXK¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷rBbVEgMc¬ZD÷p¬ZE÷bXJLiQar¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_jPojkLXK¬ZJ÷11¬ZL÷/koszykowka/usa/ncaa/¬ZX÷03USA 003......0060000000243000NCAA - Play 016y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷UNlcG6fo¬AD÷1553443800¬ADE÷1553443800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee¬JA÷CWoJ4UE5¬WU÷tennessee¬WN÷IOW¬AF÷Iowa¬JB÷feyO3lUB¬WV÷iowa¬AN÷y¬~AA÷YeFwPbbo¬AD÷1553452800¬ADE÷1553452800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina¬JA÷8buS28qI¬WU÷north-carolina¬WN÷WAS¬AF÷Washington¬JB÷0f3eotEp¬WV÷washington¬AN÷y¬~AA÷hbRTXYPI¬AD÷1553462100¬ADE÷1553462100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Duke¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUK¬AE÷Duke¬JA÷46rB6jpg¬WU÷duke¬WN÷CEN¬AF÷UCF Knights¬JB÷YumF5Aaa¬WV÷ucf-knights¬AN÷y¬~AA÷naJsOIDi¬AD÷1553465400¬ADE÷1553465400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Tech¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Tech¬JA÷vo2ap0Tj¬WU÷texas-tech¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo¬JB÷vw8z9q6i¬WV÷buffalo¬AN÷y¬~AA÷QPnjKzDG¬AD÷1553469000¬ADE÷1553469000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Liberty¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIR¬AF÷Virginia Tech¬JB÷0GvWcJcj¬WV÷virginia-tech¬WM÷LIB¬AE÷Liberty¬JA÷IikRbarp¬WU÷liberty¬AN÷y¬~AA÷tMIoNxTc¬AD÷1553471100¬ADE÷1553471100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Virginia¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma¬JB÷Cj6r7Nz4¬WV÷oklahoma¬WM÷VIR¬AE÷Virginia¬JA÷IT6v83Lc¬WU÷virginia¬AN÷y¬~AA÷nZmnLGcA¬AD÷1553474400¬ADE÷1553474400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston¬JA÷n9be4LKM¬WU÷houston¬WN÷OHI¬AF÷Ohio State¬JB÷Gr3a3uzT¬WV÷ohio-state¬AN÷y¬~AA÷KCHkMdr4¬AD÷1553478000¬ADE÷1553478000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oregon¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORE¬AE÷Oregon¬JA÷QgAn6sjA¬WU÷oregon-state¬WN÷IRV¬AF÷UC Irvine¬JB÷8Iai515G¬WV÷uc-irvine¬AN÷y¬~~
3
1553420308
8
POMOC: Jesteś na stronie NCAA 2018/2019 wyniki w sekcji Koszykówka/USA. NCAA 2018/2019 livescore, wyniki częściowe i końcowe, NCAA 2018/2019 na żywo - tabele i statystyki meczowe oferuje FlashScore.pl. Oprócz strony NCAA wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl ponad 150 rozgrywek z ponad 30 krajów na świecie dla dyscypliny Koszykówka – wszystko na FlashScore.pl. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz rozgrywki (ligę , turniej, puchar krajowy). NCAA 2018/2019 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!