Copa Argentina - wyniki na żywo, rezultaty, tabele

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
bookmaker
100% Bonus Startowy aż do 200 PLN
Otwórz konto już dzisiaj i ubiegaj się o swój 100% Bonus Startowy. Regulamin ma zastosowanie. GamblingTherapy.org. 18+
bookmaker
100% Bonus Startowy aż do 200 PLN
Otwórz konto już dzisiaj i ubiegaj się o swój 100% Bonus Startowy. Regulamin ma zastosowanie. GamblingTherapy.org. 18+

Piłka nożna Argentyna

Copa Argentina
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTYNA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentyna¬ZC÷pAw8m2Ph¬ZD÷p¬ZE÷l4eOfELq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/argentyna/copa-argentina/¬ZX÷00Argentyna 009entyna0070000000001000Copa Argenti014entina000¬ZXF÷00Argentyna 009entyna0070000000001000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentyna¬~AA÷6mIR0SjN¬AD÷1611181200¬ADE÷1611181200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1611187928¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬JB÷Sj5Otx7Q¬WV÷boca-unidos¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷CIVkmgDN-Sl6NCk6r.png¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷YT5KsIiK¬WU÷rosario¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷t2DxeJiT-IoJzkBC9.png¬AM÷Neutralne boisko.¬~AA÷GlG7Tf3k¬AD÷1610669400¬ADE÷1610669400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colon¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1610676211¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬JB÷b1KGMaxM¬WV÷cipolletti¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷KGXddYjT-CvBeCwG0.png¬WM÷COL¬AE÷Colon¬JA÷jyLCNuNF¬WU÷colon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷jZYrB9S0-voytHU5f.png¬~AA÷YPACSEIe¬AD÷1610053200¬ADE÷1610053200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1610060302¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬JB÷CpM8OL79¬WV÷chaco-for-ever¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷bBO682Rq-6iJAMGtI.png¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬JA÷INM4P1h3¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷ShlduL7k-lCv5pz2d.png¬~AA÷xbH3Uzlq¬AD÷1609971000¬ADE÷1609971000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Temperley¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609978419¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEP¬AF÷Dep. Riestra¬JB÷4KI0Qswc¬WV÷deportivo-riestra¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷zFp4DxiT-82IsL9M6.png¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬JA÷jHUI1b0d¬WU÷temperley¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷bwq7oKme-4lOWOcMl.png¬~AA÷G6c1zA6R¬AD÷1609366200¬ADE÷1609366200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609372747¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JUS¬AF÷Justo Jose de Urquiza¬JB÷2Nle0Iwl¬WV÷justo-jose-de-urquiza¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷EHZqx0U0-4M11pKTO.png¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬JA÷80ki1bOs¬WU÷godoy-cruz¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷SxPJGtiC-G0TO8JNt.png¬AM÷Neutralne boisko.¬~AA÷IFqTVTEr¬AD÷1608757800¬ADE÷1608757800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608764554¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLU¬AF÷Club Sportivo Penarol¬JB÷Amh3bd80¬WV÷club-sportivo-penarol¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷hvCEZukC-SQ7c8yZ5.png¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬JA÷GQhaaxgf¬WU÷newells-old-boys¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷jJNOQj7k-lvTZw0Jb.png¬AM÷Neutralne boisko.¬~AA÷W4EQLLnk¬AD÷1584043200¬ADE÷1584043200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584049029¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷jHIhe2o9¬WV÷douglas-haig¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷hYPLXgT0-hIC104GC.png¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬JA÷CQJldrW2¬WU÷sarmiento-junin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷0jUeTMhT-SWAh8oSI.png¬AM÷Rozgrywane 2 połowy po 35 min. Neutralne boisko.¬~AA÷AeDUKu2e¬AD÷1583975400¬ADE÷1583975400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583982041¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canuelas¬JB÷bsM0gtGL¬WV÷canuelas¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷SQEjDG5k-UJoHrubm.png¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬JA÷KjNdfM0F¬WU÷argentinos-jrs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷p0EKsd7k-IHcrNFsb.png¬AM÷Neutralne boisko.¬~AA÷ltPLM1Xr¬AD÷1583874000¬ADE÷1583874000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platense¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583880973¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬JB÷bNV6Xbg2¬WV÷deportivo-madryn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷E3OAK2me-nJlIW02p.png¬WM÷PLA¬AE÷Platense¬JA÷nmS2Yvvd¬WU÷platense¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷pl4O86U0-2u2LG3Od.png¬AM÷Neutralne boisko.¬~AA÷nBRGsy1b¬AD÷1583449500¬ADE÷1583449500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583457587¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOC¬AF÷Dock Sud¬JB÷x6AvQT7N¬WV÷dock-sud¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷A31IM5CN-QV2co0EI.png¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬JA÷bFBzR9hH¬WU÷union-santa-fe¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷xCI9eFAN-0fxxIAjl.png¬AM÷Neutralne boisko.¬~AA÷8KSCrHoh¬AD÷1583368200¬ADE÷1583368200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583375613¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEL¬AF÷San Telmo¬JB÷4hCWRkwB¬WV÷san-telmo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷OSSBMG8k-MVLvNyi1.png¬WM÷ROZ¬AE÷Central Cordoba¬JA÷jk8SSVN4¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷hro0hdlC-rD2ofJBe.png¬AM÷Neutralne boisko.¬~AA÷4nMLteG4¬AD÷1583359200¬ADE÷1583359200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Estudiantes¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583367594¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAF¬AF÷Laferrere¬JB÷8l1AK7Vp¬WV÷laferrere¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷EgV1HLRq-dWOWFwqS.png¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬JA÷6uFrPmNT¬WU÷estudiantes¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷buAbCpA6-IDoWSHJ3.png¬AM÷Neutralne boisko.¬~AA÷YDW8Z1cc¬AD÷1582844700¬ADE÷1582844700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Patronato¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582852485¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷bigkIq1C¬WU÷patronato¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷Y1F3LEPq-GOmQ7jtj.png¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬JB÷hS7hH3GI¬WV÷instituto¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷IuZoU3iT-IyzpGlL0.png¬AM÷Neutralne boisko.¬~
15
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTYNA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentyna¬ZC÷pAw8m2Ph¬ZD÷p¬ZE÷l4eOfELq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/argentyna/copa-argentina/¬ZX÷00Argentyna 009entyna0070000000001000Copa Argenti014entina000¬ZXF÷00Argentyna 009entyna0070000000001000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentyna¬~AA÷GM71fQTj¬AD÷1611802800¬ADE÷1611802800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬JA÷Otg6YDE6¬WU÷arsenal-sarandi¬GRA÷0¬OA÷8EYePc5k-Q7p7NLM4.png¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬JB÷I3hAXXTC¬WV÷huracan-las-heras¬GRB÷0¬OB÷QVRDlYRq-QsRI0RQg.png¬AM÷Odwołane z powodów bezpieczeństwa. Neutralne boisko.¬AN÷n¬~
1
reklama
reklama
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są zablokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Tryb ciemny
reklama
POMOC: Jesteś na stronie Copa Argentina wyniki w sekcji Piłka nożna/Argentyna. Copa Argentina wyniki - livescore, wyniki częściowe i końcowe. Copa Argentina na żywo, tabele i statystyki meczowe. Oprócz strony Copa Argentina wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl. ponad 1000 rozgrywek piłkarskich z ponad 90 krajów na świecie. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz (ligę , turniej, puchar krajowy lub inne rozgrywki). Copa Argentina wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!
mockup