European Cup 2020/2021 - wyniki na żywo, rezultaty, tabele

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
bookmaker
100% Bonus Startowy aż do 200 PLN
Otwórz konto już dzisiaj i ubiegaj się o swój 100% Bonus Startowy. Regulamin ma zastosowanie. GamblingTherapy.org. 18+
bookmaker
Bonus na start do 2230 PLN
Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.
bookmaker
Pakiet Powitalny 1500 PLN
STS posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z prawem i karany. 18+
bookmaker
100% Bonus Startowy aż do 200 PLN
Otwórz konto już dzisiaj i ubiegaj się o swój 100% Bonus Startowy. Regulamin ma zastosowanie. GamblingTherapy.org. 18+
European Cup
2020/2021
Loading...
results
SA÷7¬~ZA÷EUROPA: European Cup¬ZEE÷Uk8sPDxe¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷8vNNd86T¬ZD÷p¬ZE÷tvhyZbQl¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_Uk8sPDxe¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-reczna/europa/european-cup/¬ZX÷05Europa 006Europa0070000000001000European Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷80znUQTL¬AD÷1613923200¬ADE÷1613923200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AEK Athens (Gre)¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613929017¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATH¬AE÷AEK Athens (Gre)¬JA÷zkWKLOm2¬WU÷aek-athens¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷29¬BA÷14¬BC÷15¬OA÷UHFOCf5k-8ftayMT8.png¬WN÷CSM¬AF÷CSM Bucuresti (Rou)¬JB÷dbXGM4Ye¬WV÷csm-bucuresti¬GRB÷0¬AH÷23¬BB÷9¬BD÷14¬OB÷v3STG8me-WbfAR6K8.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 23-28. Łączny wynik: 52-51.¬~AA÷0bFQMrMe¬AD÷1613844900¬ADE÷1613844900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anorthosis Famagusta (Cyp)¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613850554¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FER¬AF÷SC Ferlach/T. (Aut)¬JB÷0SRmy4mk¬WV÷sc-ferlach-t¬GRB÷0¬AH÷23¬BB÷13¬BD÷10¬OB÷ptjFMFCN-zugn0Vaf.png¬WM÷ANO¬AE÷Anorthosis Famagusta (Cyp)¬JA÷vJQizO2e¬WU÷anorthosis-famagusta¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷26¬BA÷12¬BC÷14¬OA÷Kd6UTp7k-lthy68vk.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 28-29. Łączny wynik: 54-52.¬~AA÷SpHIO4iq¬AD÷1613840400¬ADE÷1613840400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Borac (Bih)¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613845981¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOR¬AE÷Borac (Bih)¬JA÷ALREs6AL¬WU÷borac¬GRA÷0¬AG÷16¬BA÷11¬BC÷5¬OA÷zauPn8R0-CSrT2KIU.png¬WN÷GOR¬AF÷Gorenje (Slo)¬JB÷dINArneF¬WV÷gorenje-velenje¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷32¬BB÷17¬BD÷15¬OB÷hrfPgJVH-WORYkdDD.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 28-32. Łączny wynik: 44-64.¬~AA÷fLz0yryk¬AD÷1613840400¬ADE÷1613840400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gracanica (Bih)¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613845624¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Gracanica (Bih)¬JA÷KYkc3MWs¬WU÷gracanica¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷9¬BC÷14¬OA÷jZIr7NS0-CtE5I8sC.png¬WN÷PET¬AF÷St. Petersburg (Rus)¬JB÷IP3V72OQ¬WV÷st-petersburg¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷25¬BB÷13¬BD÷12¬OB÷2ZLFh57k-zJF42weO.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 21-33. Łączny wynik: 44-58.¬~AA÷23XwWna9¬AD÷1613840400¬ADE÷1613840400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Povazska Bystrica (Svk)¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613845678¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POV¬AE÷Povazska Bystrica (Svk)¬JA÷b56utgZG¬WU÷povazska-bystrica¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷15¬BC÷13¬OA÷ldA6BOjC-2BQEJxRG.png¬WN÷ZUB¬AF÷Zubri (Cze)¬JB÷KE7ysZJA¬WV÷zubri¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷23¬BB÷14¬BD÷9¬OB÷UB8yH8UH-h8V49ff5.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 22-29. Łączny wynik: 50-52.¬~AA÷OxpUt4DR¬AD÷1613836800¬ADE÷1613836800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minaur Baia Mare (Rou)¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613842062¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minaur Baia Mare (Rou)¬JA÷ddCuouHD¬WU÷minaur-baia-mare¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷34¬BA÷18¬BC÷16¬OA÷Ee4PnV86-vRplq7HA.png¬WN÷BOS¬AF÷Donbas Mariupol (Ukr)¬JB÷I5DynL17¬WV÷donbas-mariupol¬GRB÷0¬AH÷26¬BB÷15¬BD÷11¬OB÷nwyGRcAN-Y9kiV2Zr.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 24-23. Łączny wynik: 58-49.¬~AA÷2NeLrQrF¬AD÷1613836800¬ADE÷1613836800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polva Serviti (Est)¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613841973¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polva Serviti (Est)¬JA÷GIAPlNHl¬WU÷polva-serviti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷12¬BC÷16¬OA÷044njeDN-QVtU7bmG.png¬WN÷SAR¬AF÷Saratów (Rus)¬JB÷4r7Lk32r¬WV÷saratov¬GRB÷0¬AH÷23¬BB÷10¬BD÷13¬OB÷n3ZIXR86-drgRWInJ.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 28-28. Łączny wynik: 56-51.¬~AA÷6yGMNO6k¬AD÷1613758500¬ADE÷1613758500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SC Ferlach/T. (Aut)¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613763753¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANO¬AF÷Anorthosis Famagusta (Cyp)¬JB÷6iDpxpYr¬WV÷anorthosis-famagusta¬GRB÷0¬AH÷28¬BB÷13¬BD÷15¬OB÷Kd6UTp7k-lthy68vk.png¬WM÷FER¬AE÷SC Ferlach/T. (Aut)¬JA÷4rRItQPR¬WU÷sc-ferlach-t¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷29¬BA÷16¬BC÷13¬OA÷ptjFMFCN-zugn0Vaf.png¬~AA÷tEfPspbL¬AD÷1613755800¬ADE÷1613755800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Donbas Mariupol (Ukr)¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613761297¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minaur Baia Mare (Rou)¬JB÷lW8Xn1n1¬WV÷minaur-baia-mare¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷24¬BB÷13¬BD÷11¬OB÷Ee4PnV86-vRplq7HA.png¬WM÷BOS¬AE÷Donbas Mariupol (Ukr)¬JA÷AuATmsXf¬WU÷donbas-mariupol¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷10¬BC÷13¬OA÷nwyGRcAN-Y9kiV2Zr.png¬~AA÷niZkTpqS¬AD÷1613322000¬ADE÷1613322000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gorenje (Slo)¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613327714¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOR¬AF÷Borac (Bih)¬JB÷2eO6qSu9¬WV÷borac¬GRB÷0¬AH÷28¬BB÷11¬BD÷17¬OB÷zauPn8R0-CSrT2KIU.png¬WM÷GOR¬AE÷Gorenje (Slo)¬JA÷O4P2p8Q2¬WU÷gorenje-velenje¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷32¬BA÷15¬BC÷17¬OA÷hrfPgJVH-WORYkdDD.png¬~AA÷EwyrV6EF¬AD÷1613300400¬ADE÷1613300400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Bucuresti (Rou)¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613305943¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATH¬AF÷AEK Athens (Gre)¬JB÷2yYCNpJk¬WV÷aek-athens¬GRB÷0¬AH÷23¬BB÷12¬BD÷11¬OB÷UHFOCf5k-8ftayMT8.png¬WM÷CSM¬AE÷CSM Bucuresti (Rou)¬JA÷j1U8OQ3q¬WU÷csm-bucuresti¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷16¬BC÷12¬OA÷v3STG8me-WbfAR6K8.png¬~AA÷KvrZWSq3¬AD÷1613235600¬ADE÷1613235600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zubri (Cze)¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613240872¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZUB¬AE÷Zubri (Cze)¬JA÷Cl4Trekb¬WU÷zubri¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷29¬BA÷16¬BC÷13¬OA÷UB8yH8UH-h8V49ff5.png¬WN÷POV¬AF÷Povazska Bystrica (Svk)¬JB÷ju3XsF44¬WV÷povazska-bystrica¬GRB÷0¬AH÷22¬BB÷12¬BD÷10¬OB÷ldA6BOjC-2BQEJxRG.png¬~AA÷fcdHq6T8¬AD÷1613217600¬ADE÷1613217600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saratów (Rus)¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613222694¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POL¬AF÷Polva Serviti (Est)¬JB÷n3KgfqfR¬WV÷polva-serviti¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷28¬BB÷14¬BD÷14¬OB÷044njeDN-QVtU7bmG.png¬WM÷SAR¬AE÷Saratów (Rus)¬JA÷8CLkePvL¬WU÷saratov¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷12¬BC÷16¬OA÷n3ZIXR86-drgRWInJ.png¬~AA÷0bydxOLr¬AD÷1613217600¬ADE÷1613217600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Petersburg (Rus)¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613222732¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRA¬AF÷Gracanica (Bih)¬JB÷O24R8r9K¬WV÷gracanica¬GRB÷0¬AH÷21¬BB÷8¬BD÷13¬OB÷jZIr7NS0-CtE5I8sC.png¬WM÷PET¬AE÷St. Petersburg (Rus)¬JA÷Aa0N9OgE¬WU÷st-petersburg¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷33¬BA÷16¬BC÷17¬OA÷2ZLFh57k-zJF42weO.png¬~
84
fixtures
SA÷7¬~ZA÷EUROPA: European Cup¬ZEE÷Uk8sPDxe¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷8vNNd86T¬ZD÷p¬ZE÷tvhyZbQl¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_Uk8sPDxe¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-reczna/europa/european-cup/¬ZX÷05Europa 006Europa0070000000001000European Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷GIogcm9A¬AD÷1616256000¬ADE÷1616256000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minaur Baia Mare (Rou)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minaur Baia Mare (Rou)¬JA÷Ekn7u3lq¬WU÷minaur-baia-mare¬GRA÷0¬OA÷Ee4PnV86-vRplq7HA.png¬WN÷ANO¬AF÷Anorthosis Famagusta (Cyp)¬JB÷htoBvN3k¬WV÷anorthosis-famagusta¬GRB÷0¬OB÷Kd6UTp7k-lthy68vk.png¬AN÷n¬~AA÷Cpu2eRwN¬AD÷1616256000¬ADE÷1616256000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Polva Serviti (Est)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polva Serviti (Est)¬JA÷vBn01pB2¬WU÷polva-serviti¬GRA÷0¬OA÷044njeDN-QVtU7bmG.png¬WN÷YST¬AF÷Ystads IF (Swe)¬JB÷hEj404Q8¬WV÷ystads-if¬GRB÷0¬OB÷IVjYgoQq-2BQEJxRG.png¬AN÷n¬~AA÷r5moa9vb¬AD÷1616256000¬ADE÷1616256000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Petersburg (Rus)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷St. Petersburg (Rus)¬JA÷AgcTnod9¬WU÷st-petersburg¬GRA÷0¬OA÷2ZLFh57k-zJF42weO.png¬WN÷ATH¬AF÷AEK Athens (Gre)¬JB÷lpdXo5BF¬WV÷aek-athens¬GRB÷0¬OB÷UHFOCf5k-8ftayMT8.png¬AN÷n¬~AA÷xhIp1V9o¬AD÷1616256000¬ADE÷1616256000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zubri (Cze)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZUB¬AE÷Zubri (Cze)¬JA÷xj2ZQ3Zk¬WU÷zubri¬GRA÷0¬OA÷UB8yH8UH-h8V49ff5.png¬WN÷GOR¬AF÷Gorenje (Slo)¬JB÷lQ5wQNld¬WV÷gorenje-velenje¬GRB÷0¬OB÷hrfPgJVH-WORYkdDD.png¬AN÷n¬~AA÷MenkbTg4¬AD÷1616860800¬ADE÷1616860800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AEK Athens (Gre)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PET¬AF÷St. Petersburg (Rus)¬JB÷r7eyoPQL¬WV÷st-petersburg¬GRB÷0¬OB÷2ZLFh57k-zJF42weO.png¬WM÷ATH¬AE÷AEK Athens (Gre)¬JA÷dAaupqtS¬WU÷aek-athens¬GRA÷0¬OA÷UHFOCf5k-8ftayMT8.png¬AN÷n¬~AA÷ULkcd7OG¬AD÷1616860800¬ADE÷1616860800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anorthosis Famagusta (Cyp)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minaur Baia Mare (Rou)¬JB÷nHaEwsJe¬WV÷minaur-baia-mare¬GRB÷0¬OB÷Ee4PnV86-vRplq7HA.png¬WM÷ANO¬AE÷Anorthosis Famagusta (Cyp)¬JA÷Q7bIx1Y1¬WU÷anorthosis-famagusta¬GRA÷0¬OA÷Kd6UTp7k-lthy68vk.png¬AN÷n¬~AA÷GrHl0kPi¬AD÷1616860800¬ADE÷1616860800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gorenje (Slo)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZUB¬AF÷Zubri (Cze)¬JB÷2TgLl7Rd¬WV÷zubri¬GRB÷0¬OB÷UB8yH8UH-h8V49ff5.png¬WM÷GOR¬AE÷Gorenje (Slo)¬JA÷tKhPmRt3¬WU÷gorenje-velenje¬GRA÷0¬OA÷hrfPgJVH-WORYkdDD.png¬AN÷n¬~AA÷jyv6fogT¬AD÷1616860800¬ADE÷1616860800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ystads IF (Swe)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POL¬AF÷Polva Serviti (Est)¬JB÷nyj8aOuF¬WV÷polva-serviti¬GRB÷0¬OB÷044njeDN-QVtU7bmG.png¬WM÷YST¬AE÷Ystads IF (Swe)¬JA÷O0DyrdAs¬WU÷ystads-if¬GRA÷0¬OA÷IVjYgoQq-2BQEJxRG.png¬AN÷n¬~
8
Reklama
Reklama
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są zablokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Tryb ciemny
Reklama
Reklama
POMOC: Jesteś na stronie European Cup 2020/2021 wyniki w sekcji Piłka ręczna/Europa. European Cup 2020/2021 livescore, wyniki częściowe i końcowe, European Cup 2020/2021 na żywo - tabele i statystyki meczowe oferuje FlashScore.pl. Oprócz strony European Cup 2020/2021 wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl ponad 100 rozgrywek z ponad 15 krajów na świecie dla dyscypliny Piłka ręczna – wszystko na FlashScore.pl. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz rozgrywki (ligę , turniej lub puchar). European Cup 2020/2021 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!
mockup