Romanian Cup Women 2019/2020 - wyniki na żywo, rezultaty, tabele

Piłka ręczna Rumunia

Romanian Cup Women
2019/2020
Loading...
results
SA÷7¬~ZA÷RUMUNIA: Romanian Cup Women¬ZEE÷EoYVn0QP¬ZB÷157¬ZY÷Rumunia¬ZC÷tWyc3GE9¬ZD÷p¬ZE÷UJ00wOMJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_EoYVn0QP¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-reczna/rumunia/romanian-cup-women/¬ZX÷05Rumunia 007umunia0070000000001000Romanian Cup018 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rumunia¬~AA÷nD4jMzJI¬AD÷1572177600¬ADE÷1572177600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mioveni K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIO¬AE÷Mioveni K¬JA÷AevstcJi¬WU÷mioveni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷42¬BA÷20¬BC÷22¬WN÷LEG¬AF÷SSP Bucuresti K¬JB÷4IwouHYc¬WV÷ssp-bucuresti¬AH÷20¬BB÷10¬BD÷10¬~AA÷Q33fLfYO¬AD÷1572175800¬ADE÷1572175800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oradea K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIR¬AE÷Oradea K¬JA÷r9xkvyl4¬WU÷oradea¬AG÷15¬BA÷8¬BC÷7¬WN÷RES¬AF÷Resita K¬JB÷Crsgwe3A¬WV÷resita¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷22¬BB÷9¬BD÷13¬~AA÷S8swpvBP¬AD÷1572170400¬ADE÷1572170400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Piatra Neamt K¬ER÷1/32-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIA¬AE÷Piatra Neamt K¬JA÷jZucxFIG¬WU÷piatra-neamt¬AG÷18¬BA÷8¬BC÷10¬WN÷STI¬AF÷Stiinta Bucharest K¬JB÷pdu1yZXM¬WV÷stiinta-bucharest¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷24¬BB÷11¬BD÷13¬~
3
fixtures
SA÷7¬~ZA÷RUMUNIA: Romanian Cup Women¬ZEE÷EoYVn0QP¬ZB÷157¬ZY÷Rumunia¬ZC÷tWyc3GE9¬ZD÷p¬ZE÷UJ00wOMJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_EoYVn0QP¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-reczna/rumunia/romanian-cup-women/¬ZX÷05Rumunia 007umunia0070000000001000Romanian Cup018 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rumunia¬~AA÷hniUHzpN¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bacau K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAC¬AE÷Bacau K¬JA÷EauIzB0e¬WU÷stiinta-bacau¬WN÷SZE¬AF÷Szekelyudvarhelyi K¬JB÷8MvMZUF1¬WV÷szekelyudvarhelyi¬AN÷n¬~AA÷2Lt4BYMj¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chisineu-Cris K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chisineu-Cris K¬JA÷0zUJfWiR¬WU÷chisineu-cris¬WN÷SEL¬AF÷Baia Mare K¬JB÷IFGojj0r¬WV÷baia-mare¬AN÷n¬~AA÷jsJfYeU3¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Constanta K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Constanta K¬JA÷ATL5oSED¬WU÷constanta¬WN÷CLU¬AF÷Cluj K¬JB÷OW9mABiE¬WV÷cluj¬AN÷n¬~AA÷WxjYGfaT¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSM Ploiesti K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSM¬AE÷CSM Ploiesti K¬JA÷nDwQYlV7¬WU÷csm-ploiesti¬WN÷UNI¬AF÷HCM Slobozia K¬JB÷EJR7cY78¬WV÷hcm-slobozia¬AN÷n¬~AA÷Cd73WZbG¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSM Roman K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSM¬AE÷CSM Roman K¬JA÷8MzPjNjg¬WU÷csm-roman¬WN÷RES¬AF÷Resita K¬JB÷2qzTks6a¬WV÷resita¬AN÷n¬~AA÷MVdwQXyp¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSM Slatina K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSM¬AE÷CSM Slatina K¬JA÷MRknoJKU¬WU÷csm-slatina¬WN÷CAL¬AF÷Calarasi K¬JB÷0GDkjBHu¬WV÷calarasi¬AN÷n¬~AA÷lIx0CE7p¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Danubius Galati K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSU¬AE÷Danubius Galati K¬JA÷hAQBdhNE¬WU÷csu-danubius-galati¬WN÷RAP¬AF÷Rapid Bucuresti K¬JB÷nXPFeCxL¬WV÷rapid-bucuresti¬AN÷n¬~AA÷UXHbXFqA¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Bucuresti K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAS¬AF÷Targoviste K¬JB÷UVyLi3ym¬WV÷targoviste¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Bucuresti K¬JA÷0dXGhqMt¬WU÷dinamo-bucuresti¬AN÷n¬~AA÷IcjnOB6d¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dunarea Braila K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunarea Braila K¬JA÷nXF1m91b¬WU÷dunarea-braila¬WN÷ZAL¬AF÷Zalau K¬JB÷G6K5nTG4¬WV÷zalau¬AN÷n¬~AA÷rHJjZyFc¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Magura Cisnadiei K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magura Cisnadiei K¬JA÷4WIcmlp1¬WU÷magura-cisnadiei¬WN÷RMV¬AF÷Ramnicu Valcea K¬JB÷bgI1n8a7¬WV÷ramnicu-valcea¬AN÷n¬~AA÷v7irPiij¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marta Baia Mare K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marta Baia Mare K¬JA÷EJHgkVWo¬WU÷marta-baia-mare¬WN÷CSM¬AF÷CSM Bucuresti K¬JB÷8tHclknh¬WV÷csm-bucuresti¬AN÷n¬~AA÷dKcLJdFA¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mioveni K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIO¬AE÷Mioveni K¬JA÷ziovrg8L¬WU÷mioveni¬WN÷HAS¬AF÷Targu Mures K¬JB÷4QkrsDNR¬WV÷targu-mures¬AN÷n¬~AA÷QaB7VgEM¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spartac Bucuresti K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartac Bucuresti K¬JA÷GnvXl1L5¬WU÷spartac-bucuresti¬WN÷BUZ¬AF÷Buzau K¬JB÷A9wylLzC¬WV÷buzau¬AN÷n¬~AA÷zBdPIGUG¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stiinta Bucharest K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stiinta Bucharest K¬JA÷6ZyAxXVr¬WU÷stiinta-bucharest¬WN÷COR¬AF÷Brasov K¬JB÷0dyEyiok¬WV÷brasov¬AN÷n¬~AA÷4QKnzIai¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Targu Jiu K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷Targu Jiu K¬JA÷d6FkkAFl¬WU÷targu-jiu¬WN÷CSM¬AF÷Craiova K¬JB÷QuKglUUf¬WV÷craiova¬AN÷n¬~AA÷KMABUDTS¬AD÷1579104000¬ADE÷1579104000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Timisoara K¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BIS¬AF÷Bistrita K¬JB÷ryirna5O¬WV÷cs-gloria-bistrita¬WM÷MAD¬AE÷Timisoara K¬JA÷l0xumujI¬WU÷timisoara¬AN÷n¬~
16
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są blokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Tryb ciemny
POMOC: Jesteś na stronie Romanian Cup Women 2019/2020 wyniki w sekcji Piłka ręczna/Rumunia. Romanian Cup Women 2019/2020 livescore, wyniki częściowe i końcowe, Romanian Cup Women 2019/2020 na żywo - tabele i statystyki meczowe oferuje FlashScore.pl. Oprócz strony Romanian Cup Women 2019/2020 wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl ponad 100 rozgrywek z ponad 15 krajów na świecie dla dyscypliny Piłka ręczna – wszystko na FlashScore.pl. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz rozgrywki (ligę , turniej lub puchar). Romanian Cup Women 2019/2020 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!