Liga Women 2019 - wyniki na żywo, rezultaty, tabele

Siatkówka Argentyna Liga Women2019

results
12
1548130832
0
fixtures
SA÷12¬~ZA÷ARGENTYNA: Liga Women¬ZEE÷A5jo0MvT¬ZB÷22¬ZY÷Argentyna¬ZC÷zXBidj5t¬ZD÷p¬ZE÷GrgZ92pT¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_A5jo0MvT¬ZJ÷2¬ZL÷/siatkowka/argentyna/liga-women/¬ZX÷04Argentyna 009entyna0030000000186000Liga Women 010 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentyna¬~AA÷IgdqODS3¬AD÷1548968400¬ADE÷1548968400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Rosario K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Rosario K¬JA÷dtF5h9gj¬WU÷club-rosario¬WN÷UNI¬AF÷Universitario La Plata K¬JB÷AqJ9iT8d¬WV÷universitario-la-plata¬AN÷n¬~AA÷dpemNXsA¬AD÷1549054800¬ADE÷1549054800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose K¬JA÷ClchGCoc¬WU÷san-jose¬WN÷RIV¬AF÷River Plate K¬JB÷juddFW03¬WV÷river-plate¬AN÷n¬~AA÷4jUWE9kj¬AD÷1549054800¬ADE÷1549054800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dora K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Dora K¬JA÷pGzZSkV2¬WU÷villa-dora¬WN÷UNI¬AF÷Universitario La Plata K¬JB÷bJvwS9p9¬WV÷universitario-la-plata¬AN÷n¬~AA÷p6m0KVRS¬AD÷1549141200¬ADE÷1549141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Plottier K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia K¬JB÷zogr6SNk¬WV÷gimnasia¬WM÷PLO¬AE÷Plottier K¬JA÷dffv788q¬WU÷plottier¬AN÷n¬~AA÷rsTzET4d¬AD÷1549141200¬ADE÷1549141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors K¬JB÷KYSoQmFL¬WV÷boca-juniors¬WM÷SAN¬AE÷San Jose K¬JA÷trUsRTaF¬WU÷san-jose¬AN÷n¬~AA÷jqldLBCM¬AD÷1549141200¬ADE÷1549141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Lorenzo K¬JA÷tUl9CUpM¬WU÷san-lorenzo¬WN÷BAN¬AF÷Banco Provincia K¬JB÷vF7CBl0S¬WV÷banco-provincia¬AN÷n¬~AA÷v9phMicG¬AD÷1549141200¬ADE÷1549141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield K¬JA÷KE00EjG9¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷ESK¬AF÷Estud. de La Plata K¬JB÷b5a4DAVF¬WV÷estudiantes¬AN÷n¬~AA÷nFZRFkzp¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Rosario K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Rosario K¬JA÷hMmm5nwd¬WU÷club-rosario¬WN÷VIL¬AF÷Villa Dora K¬JB÷WCni46h2¬WV÷villa-dora¬AN÷n¬~AA÷dpHIxDsc¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Lorenzo K¬JA÷SbSkP7UR¬WU÷san-lorenzo¬WN÷ESK¬AF÷Estud. de La Plata K¬JB÷U7EHKRxq¬WV÷estudiantes¬AN÷n¬~AA÷AmLMyXd3¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield K¬JA÷CW3MJohk¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷BAN¬AF÷Banco Provincia K¬JB÷QZ7QI57e¬WV÷banco-provincia¬AN÷n¬~AA÷EDuMiUvB¬AD÷1549670400¬ADE÷1549670400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Rosario K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Rosario K¬JA÷4QpVYxNj¬WU÷club-rosario¬WN÷RIV¬AF÷River Plate K¬JB÷6VODcMai¬WV÷river-plate¬AN÷n¬~AA÷naFJdGM7¬AD÷1549670400¬ADE÷1549670400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia K¬JA÷GK2x9VLH¬WU÷gimnasia¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield K¬JB÷bqhs8kyO¬WV÷velez-sarsfield¬AN÷n¬~AA÷zNtIhAP4¬AD÷1549670400¬ADE÷1549670400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dora K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Dora K¬JA÷YsfavaaT¬WU÷villa-dora¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors K¬JB÷QZoRZI7p¬WV÷boca-juniors¬AN÷n¬~AA÷Iq7gZLOq¬AD÷1549749600¬ADE÷1549749600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Rosario K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Rosario K¬JA÷hnRPfKqA¬WU÷club-rosario¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors K¬JB÷YcrNgvaG¬WV÷boca-juniors¬AN÷n¬~AA÷E575KJEE¬AD÷1549749600¬ADE÷1549749600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Lorenzo K¬JA÷QVVfRCyn¬WU÷san-lorenzo¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield K¬JB÷r7QaQWjh¬WV÷velez-sarsfield¬AN÷n¬~AA÷0231Laa8¬AD÷1549756800¬ADE÷1549756800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Plottier K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Plottier K¬JA÷AJeo79jU¬WU÷plottier¬WN÷BAN¬AF÷Banco Provincia K¬JB÷nuXjShMu¬WV÷banco-provincia¬AN÷n¬~AA÷8zuQjlfH¬AD÷1549756800¬ADE÷1549756800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Universitario La Plata K¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Universitario La Plata K¬JA÷KYSHdtFc¬WU÷universitario-la-plata¬WN÷SAN¬AF÷San Jose K¬JB÷EeSLe0U3¬WV÷san-jose¬AN÷n¬~
12
1548130832
60
POMOC: Jesteś na stronie Liga Women 2019 wyniki w sekcji Siatkówka/Argentyna. Liga Women 2019 livescore, wyniki częściowe i końcowe, Liga Women 2019 na żywo - tabele i statystyki meczowe oferuje FlashScore.pl. Oprócz strony Liga Women 2019 wyniki możesz znaleźć tutaj ponad 200 rozgrywek z wielu krajów na świecie dla dyscypliny Siatkówka – wszystko na FlashScore.pl. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz rozgrywki (ligę , turniej lub puchar). Liga Women 2019 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!