Paul George błyszczy w szalonym powrocie Los Angeles Clippers

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Paul George błyszczy w szalonym powrocie Los Angeles Clippers

Paul George wziął swoją drużynę za rękę
Paul George wziął swoją drużynę za rękęAFP
Los Angeles Clippers zanotowali trzecie zwycięstwo z rzędu przeciwko Cleveland Cavaliers, ale nie było to łatwe. Na półmetku przegrywali 80-59, ale dzięki 23 punktom Paula George'a w czwartej kwarcie udało im się odwrócić losy spotkania i wygrać 120-118.

To była noc George'a, który wyprowadził Clippers na prowadzenie na siedem sekund przed końcem, a chwilę później wykorzystał blok, by zapewnić wygraną. Zdobył 39 punktów, 11 zbiórek i siedem asyst.

Zwycięstwo utrzymuje Clippers na czwartym miejscu w Konferencji Zachodniej z bilansem 50-28, z dwoma zwycięstwami więcej niż numer pięć Dallas.

Tabela na Zachodzie
Tabela na ZachodzieNBA

Mavericks również wygrali po raz trzeci z rzędu. Przeciwko Houston Rockets również musieli wrócić z deficytu. Kyrie Irving (48 punktów) i Luka Doncic (37 punktów, 12 zbiórek, dziewięć asyst) przyczynili się do zwycięstwa 147-136.

Golden State

Dzięki porażce Rockets, Golden State zapewniło sobie 10. miejsce na Zachodzie, a tym samym miejsce w turnieju play-in.

Warriors sami zanotowali zwycięstwo 118-110 nad Utah Jazz. Pod nieobecność Stephena Curry'ego, Klay Thompson został najlepszym strzelcem z 32 punktami.

Tabela na Wschodzie
Tabela na WschodzieNBA

Na Wschodzie, Miami Heat będą musieli zadowolić się miejscem w turnieju play-in. Z bezpośrednim rywalem o miejsce szóste, Indiana Pacers, przegrali 117-115.