San Antonio Spurs pokonali Portland Trail Blazers

Julian Champagine był jednym z najlepszych graczy przeciwko Portland Trail BlazersAFP
Koszykarze San Antonio Spurs pokonali 129:127 Portland Trail Blazers. Dla drużyny, której zawodnikiem jest Jeremy Sochan, było to 21. zwycięstwo w tym sezonie.

Koszykarze San Antonio Spurs rozegrali bardzo dobre spotkanie przeciwko Portland Trail Blazers. Pierwsza kwarta obfitowała w wiele punktów i zakończyła się zwycięstwem gości 37:32. Gracze San Antonio nie zamierzali jednak składać broni i na przerwę schodzili już z prowadzeniem 69:61.

Trzecia kwarta układała się dobrze dla Spurs do stanu 92:85. Następnie w kilka minut stracili całe prowadzenie i na ostatnią część spotkania wychodzili, przegrywając 98:100.

Czwarta kwarta przez większość czasu układała się po myśli Portland, którzy w pewnym momencie prowadzili już 119:110. Wtedy nastąpił zryw i za chwilę było już 123:119 dla Spurs. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 129:127.

Kilku graczy San Antonio Spurs zagrało rewelacyjnie. Keita Bates-Diop (25 pkt, 6 zbiórek, 4 asysty), Julian Champagine (24 pkt, 5 zbiórek, 1 asysta); Keldon Johnson (24 pkt, 5 zbiórek, 4 asysty). Double-double osiągnęli Zach Collins (21 pkt, 10 zbiórek, 4 asysty) i Tre Jones (18 pkt, 4 zbiórki i 10 asyst).

Portland Trail Blazers zajmują 13. miejsce w Konferencji Zachodniej, a San Antonio Spurs plasuje się pozycję niżej. Oba zespoły nie mają szans na awans do play-off.