Portland Trail Blazers wiadomości, relacje z meczów, skróty, wyniki i statystyki

Portland Trail Blazers
Bucks mają nadzieję, że Giannis nie jest poważnie kontuzjowany
Bucks tracą Giannisa, Warriors pokonują Lakers, kolejne zwycięstwo 76ers

Koszykarze Thunder przewodzą na Zachodzie po wygranej z Grizzlies

Porażka San Antonio Spurs i cichy występ Jeremy'ego Sochana

Niespodziewane zwycięstwo Spurs nad wiceliderem. Sochan zdobył 13 punktów

Sochan poprowadził Spurs do zwycięstwa. 31 punktów i pierwsze double-double w sezonie

Luka Doncic zdobył 30 punktów w pierwszej połowie starcia Mavericks z Blazers

San Antonio Spurs zdecydowanie przegrali z liderem. Sochan spędził na parkiecie 24 minuty

Portland Trail Blazers wzięli rewanż na drużynie Sochana, dwa punkty Polaka

Rekordowe triple-double Luki Doncicia daje zwycięstwo Dallas Mavericks

Bucks zaliczają największy powrót w sezonie, a Lillard zagrał przeciwko Portland

Los Angeles Lakers pokonali 116:110 Portland Trail Blazers. LeBron James nie grał

Jrue Holiday wymieniony do Boston Celtics. Oto konsekwencje transferu Damiana Lillarda

Po ostatniej wymianie Milwaukee Bucks są największym faworytem do mistrzostwa

Real Madryt wciąż szuka porozumienia w sprawie odnowienia kontraktu Tavaresa

Damian Lillard zażądał wymiany z Portland Trail Blazers. Chciałby grać dla Miami Heat

San Antonio Spurs pokonali Portland Trail Blazers

71 punktów Damiana Lillarda w meczu z Rockets. To ósmy wynik w historii NBA

San Antonio Spurs gorsze od Portland Trail Blazers. Dobry mecz i 18 punktów Sochana

Los Angeles Lakers lepsze od Portland Trail Blazers w szalonym meczu. Świetny LeBron

Lillard zawodnikiem z największą liczbą punktów w historii Portland Trail Blazers

NBA: Wygrana Portland Trail Blazers mimo absencji Lillarda

15 meczów w NBA: występ Sochana, przerwana seria Bucks i emocje do końca w Miami

Los Angeles Lakers wciąż bez zwycięstwa w tym sezonie, przegrali z Portland Trail Blazers