New York Rangers rozgromili Carolinę Hurricanes

Bohater spotkania Artemi Panarin cieszący się z gola wraz z kolegami z drużyny
Bohater spotkania Artemi Panarin cieszący się z gola wraz z kolegami z drużynyAFP
New York Rangers pokonali 6:2 Carolinę Hurricanes i przerwali jej serię siedmiu kolejnych zwycięstw. Goście potwierdzili dobrą formę z ostatnich dni i zbliżają się do czołówki tabeli w Konferencji Wschodniej.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gości. Rangers wyszli na prowadzenie w pierwszej tercji i prowadzili po 20. minutach 1:0. Zwrot akcji nastąpił w kolejnej odsłonie. Po 30. minutach gry było 2:1 dla Hurricanes i wydawało się, że obierają drogę do ósmego zwycięstwa z rzędu.

Jeszcze przed końcem drugiej części Rangers zdołali wyrównać i przed decydującą częścią był remis 2:2. Ostatnie 20. minut gry to był koncert w wykonaniu gości. Ekipa z Nowego Jorku strzeliła aż cztery gole, z czego trzy w ostatnich pięciu minutach.

Bohaterem spotkania był Artemi Panarin. Rosjanin umieścił krążek w bramce aż cztery razy i walnie przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu.

New York Rangers są ostatnio w znakomitej formie. W poprzednim spotkaniu łatwo ograli (6:3) Seattle Kraken, czyli czołowy zespół Konferencji Zachodniej.

Carolina Hurricanes – New York Rangers 2:6 (0:1; 2:1; 0:4)