Cristiano Ronaldo dał impuls do walki i poprowadził Al Nassr do zwycięstwa

Cristiano Ronaldo z Al Nassr w akcji z Dzenisem Beganoviciem z FC Istiklol
Cristiano Ronaldo z Al Nassr w akcji z Dzenisem Beganoviciem z FC IstiklolReuters
Cristiano Ronaldo trafił na remis, a Al Nassr przetrwał strach w Azjatyckiej Lidze Mistrzów w poniedziałek, gdy drużyna Saudi Pro League zafundowała Istiklolowi z Tadżykistanu porażkę 3:1 w Rijadzie.

Senin Sebai strzelił gola, by wyprowadzić klub na prowadzenie minutę przed końcem pierwszej połowy, a Istiklol utrzymywał się pod nieustanną presją, dopóki Ronaldo nie wyrównał sprytnym wykończeniem w 66. minucie.

Anderson Talisca wyprowadził saudyjski zespół na prowadzenie sześć minut później, a Brazylijczyk ustalił wynik ponad wszelką wątpliwość po 13 minutach, gdy uderzył nisko w róg.

Zwycięstwo Al Nassr było drugim z rzędu w fazie grupowej rozgrywek i dało drużynie Luisa Castro trzy punkty przewagi w grupie E.