Po bardzo zaciętym boju Jan Zieliński awansował do 2. rundy debla w Eastbourne

Po bardzo zaciętym boju Jan Zieliński awansował do 2. rundy debla w Eastbourne
Po bardzo zaciętym boju Jan Zieliński awansował do 2. rundy debla w EastbourneČTK / imago sportfotodienst / Kacper Staniec

Jan Zieliński i Brytyjczyk Luke Johnson wygrali z reprezentantami gospodarzy Benem Jonesem i Joshuą Parisem 6:7 (6-8), 6:3, 10-5 w 1. rundzie debla tenisowego turnieju ATP rangi 250 na trawiastych kortach w Eastbourne.

W ćwierćfinale zwycięzcy zmierzą się albo z innymi Brytyjczykami, najwyżej rozstawionymi Julianem Cashem i Lloydem Glasspoolem, którzy bronią tytułu, albo z Argentyńczykami Juanem Manuelem Cerundolo i Camilo Ugo Carabellim.

Zieliński jest jedynym Polakiem w tegorocznej edycji turnieju w Eastbourne.

Wynik meczu 1. rundy:

Jan Zieliński, Luke Johnson (Polska, W. Brytania) - Ben Jones, Joshua Paris (obaj W. Brytania) 6:7 (6-8), 6:3, 10-5.

Wil jij jouw toestemming voor het tonen van reclames voor weddenschappen intrekken?
Ja, verander instellingen