Sorribes Tormo Sara wiadomości, relacje z meczów, skróty, wyniki i rankingi

Sorribes Tormo Sara
Świątek poznała kolejną rywalkę. W poprzednich starciach nie przegrała z nią seta

Tenis Flash: Gładkie zwycięstwo Świątek i Alcaraza, Tsitsipas i Dimitrow za burtą w Madrycie

Tenis Flash: Zmagania w Madrycie nabierają tempa. Iga Świątek pokonała Xiyu Wang

Tenis Flash: Katastrofalny występ Fręch, liczymy na lepszy mecz w wykonaniu Linette

Tenis Flash: Trwają kolejne turnieje WTA i ATP. Linette awansowała dalej w Abu Dhabi

Żadna Hiszpanka nie wystąpi w Abu Dhabi Open po wycofaniu Pauli Badosy

Co za powrót do meczu Magdaleny Fręch! Od 0:6 do zwycięstwa podczas turnieju w Hobart

Tenis Flash: Świetne mecze i zwycięstwa Kawy oraz Fręch. Linette wypuściła triumf z rąk

Tenis Flash: United Cup dla Niemców, Majchrzak i Kaśnikowski wygrali swoje turnieje

Fręch pewnie awansowała do głównej drabinki turnieju w Hobart

Tenis Flash: Mikst dał zwycięstwo Polski nad Hiszpanią w United Cup

Mikst zapewnił wygraną z Hiszpanią, świetny mecz Świątek i Hurkacza. Polska w ćwierćfinale

Turniej United Cup - Hiszpania pokonała Brazylię w meczu rywali Polaków

W Billie Jean King Cup Polki przegrały także z Hiszpankami

Włoszki wygrały z Francuzkami w BJK Cup po dwóch zwycięstwach singlowych. Porażka Hiszpanek

Tenis Flash: Trwa rywalizacji na turniejach w Metz oraz Sofii. Awans Maksa Kaśnikowskiego

Tenis Flash: Hurkacz odpadł już w pierwszej rundzie w Tokio

Tenis Flash: Dimitrov i Rublow drugą parą półfinałową turnieju ATP 1000 w Szanghaju

Podbój Pekinu przez Świątek: Momentami bezbłędna, zawsze skupiona

Iga Świątek wróciła na zwycięską ścieżkę i awansowała do 2. rundy w Pekinie

Tenis Flash: Świątek i Linette grają dalej w Pekinie i są blisko bezpośredniego pojedynku

Świątek: Przestałam myśleć o rankingu, bo poczułam jakby z ramion zdjęto mi ciężar

Fręch nie musi bić się o awans do turnieju w Pekinie. Claire Liu się wycofala

Świątek rozpocznie turniej WTA w Pekinie od meczu z Sorribes Tormo

"Szczęśliwa przegrana" Sorribes Tormo zdobywa tytuł WTA w Cleveland kosztem Aleksandrovej